TEST: Biofresh - Denný pleťový krém z ružovej vody

Séria kozmetických produktov pod názvom Rose of Bulgaria z firmy Biofresh je celá vyrábaná na báze prírodnej ružovej vody.

 

Ružová voda kontroluje rovnováhu tvorby kožného mazu, je univerzálnym kozmetickým prostriedkom vhodným pre všetky typy pleti, zvlášť pre suchú a citlivú pleť.

 

Hydratuje a udržuje rovnováhu pH suchej a citlivej pokožky. Pôsobí komplexne - tonizuje, osviežuje, vyživuje a zvlhčuje každý typ pokožky. Ružová voda sa nachádza aj v kréme, ktorý som testovala - Denný pleťový krém z ružovej vody od Biofresh.

 

Pozri aj: Zdvojnásob účinky vody - tieto recepty určite nepoznáš!

Denný pleťový krém z ružovej vody

Zdroj: Shutterstock®

Popis denného krému

Príroda v sebe skrýva neuveriteľné poklady, preto sú produkty prírodného pôvodu s blahodarnými účinkami na zdravie využité v základe tohto výnimočného denného krému s upokojujúcimi a ochrannými zložkami. 

 

Denný pleťový krém pre ženy obsahuje rastlinný vyživujúci komplex s harmančekovým a rozmarínovým extraktom a prírodnú ružovú vodu s vysokým podielom éterického ružového oleja.

 

Krém pôsobí upokojujúco a regeneračne. Spomaľuje proces starnutia pleti podporovaním cirkulácie krvi a obnovuje elasticitu pokožky, zmäkčuje ju. Je vhodný pre všetky typy pleti, aj pre citlivú pleť.

krém z ružovej vody Biofresh

Zdroj: Shutterstock®

Moje hodnotenie:

Krém bol balený do papierovej krabičky. Balenie samotného krému pozostávalo z plastovej dózičky s objemom 5 ml. Keďže som krém použila len štyrikrát, táto recenzia bude plná iba prvotných dojmov. Krém mal bielu farbu a príjemnú krémovú konzistenciu, ktorá sa ihneď vstrebala do pleti, pričom nezanechávala mastný filter. Moju pleť pekne hydratoval počas celého dňa.

 

Krém vytvoril dobrý základ pod tekutý make-up. Vôňa krému bola veľmi silná, avšak naozaj príjemná. Ak sa vám páči vôňa ruže, krém si aspoň čo sa týka vône zamilujete. Aj po hodine ju budete jemne cítiť. Bonusom je fakt, že krém neobsahuje parabény. 

 

Pozri aj: Najkrajšie svetové záhrady, ktoré sa oplatí aspoň raz za život vidieť

Biofresh pleťový krém

Zdroj: Shutterstock®

Z dôvodu, že som si krém na pleť aplikovala len štyri dni, neviem posúdiť, ako na pleť reaguje po dlhšom čase používania. Počas štyroch dní som s ním bola spokojná, a preto ho odporúčam vyskúšať aj vám. 

 

Produkt si môžete zakúpiť na e-shope www.bioruza.sk.

 

FOTOFALÉRIA:

Galéria -

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

04.09.2017 08:22

pre mna neznáma značka.... cena rozhodne.. podľa recenzii by nemal byť zlý.... ružová voda urobí zázraky.... používam produkty s obsahom ružovej vody a som veľmi spokojná

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

04.09.2017 13:57

Rada by som tento produkt vyskúšala...no aj iné výrobky z bulharskej damašskej ruže- mojej menovkyne ;)- v budúcnosti určite vyskúšam :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

04.09.2017 17:24

mala som doma tiež tieto vzorky a bola som veľmi spokojná ale očný krém ma zaujal viac

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

04.09.2017 20:17

nepoznám túto značku, ale ružová voda je skvelá,používam ju, takže aj krém môže byť dobrý...

Vaše meno:

Regina Klara Golasova

Regina Klara Golasova

23.09.2017 13:03

Uz samotny harmancekovy a rozmarinovy extrakt ma uzasne liecebne ucinky,preto verim,ze krem je velmi ucinny.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE