TEST: Dermacol Intensive Lifting Mask

Dokonalý relax a zároveň pocit, že robím niečo pre svoju krásu, takto by som mohla zhrnúť do jednej vety aplikáciu pleťovej masky.

 

Rada si doprajem tento pôžitok, keď mám chvíľu času len pre seba. Po nanesení pleťovej masky vždy na chvíľu vypnem. Nič nerobím, len oddychujem, relaxujem.

 

Pleťová maska si väčšinou vyžaduje minimálne päť minút pôsobenia, to je ideálny čas, kedy si my, nežnejšie pohlavie, môžeme dopriať chvíľku len pre seba. Nepremýšľať nad ničím, len skrátka relaxovať. Umenie relaxovať nás vnútorne naplní a nastaví našu myseľ na pozitívne vnímanie.

 

Keď ste vnútorne spokojná, krása sa prejaví aj navonok. Relax v kombinácii s pleťovou maskou nadupanou aktívnymi látkami, ktoré rozžiaria našu pleť, to je ideálna dvojka pre naše krajšie ja. Dnes vám predstavím Dermacol Intensive Lifting Mask pre zrelú pleť.

 

Testovali sme tiež: TEST: Dermacol True Colour Lipliner

Dermacol Intensive Lifting Mask

Zdroj: Shutterstock®

Dermacol Intensive Lifting Mask

Textilná 3D maska s extraktom z čerešně zabraňuje predčasnému starnutiu pleti, spevňuje pokožku a odstraňuje jemné vrásky. Masku rozložte a priložte na vyčistenú pleť. Nechajte pôsobiť 10 minút.

 

Výhody pleťovej masky: protivráskový a revitalizačný účinok, okamžitý spevňujúci efekt, vitamín C a E.

 

Testovali sme aj: TEST: Dermacol - 16H Lip Colour

Dermacol Intensive Lifting Mask

Zdroj: Shutterstock®

Balenie pleťovej masky Dermacol Intensive Lifting Mask je krásne vyšperkované svojím vzhľadom. Hoc by mohlo pripomínať nejakú tú vzorku krému či šampónu. Takýto druh balenia je ideálny na jednorázový produkt, ktorým pleťová maska je.

 

Balenie je svieže a krásne. Červená farba sa mi skvelo hodí pre typ zrelej pleti. Samozrejme je mi jasné, že červená je asociácia na zrelé čerešne. Na zadnej strane balenia nájdeme dôležité informácie o produkte - zloženie, popis, ako aj návod na použitie.

 

Testovali sme tiež: TEST: Zahaľ sa do ružového šatu s Dermacolom

Dermacol Intensive Lifting Mask

Zdroj: Shutterstock®

Dermacol Intensive Lifting Mask je síce určená na zrelú pleť, ale podľa mňa nie je problém, ak si ju doprajú aj mladšie ročníky. Maska svojím vzhľadom veľmi pripomína vlhčené obrúsky. Ale v porovnaní s nimi je oveľa intenzívnejšie napustená výživnými látkami, ktoré sa počas pôsobenia krásne aplikujú do pleti. 

 

Počas pôsobenia pleťovej masky som sa dokonale uvoľnila a dokonca som sa cítila skvelo nabudená na plnenie svojich povinností. Maska je chladivá, aspoň ja som z nej mala tento pocit. Liftingová maska mi dokázala skvelo prebrať unavenú pleť, dodala jej sviežosť, regeneráciu, hydratáciu, ale aj pocit vypnutia pleti. 

 

Testovali sme aj: TEST: Dermacol – lak na nechty One Coat

 

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

28.04.2017 07:17

mám veľmi citlivú pleť, nie všetky masky mi sadnú....hneď očerveniem a vytvoria sa mi na tvári veľké červené fľaky ktoré svrbia a pália... moja kozmetička má moju plnú dôveru, pozná moju tvár a vie čo moja pleť toleruje..... zbytočne nevyhadzujem peniaze na masky, ktoré aj tak potom len darujem kamoškám, pretože mojej pleti nesadli...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

28.04.2017 15:17

mám rada takéto masky, hlavne v letnom období, pekne osviežia a rozjasnia pleť

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

28.04.2017 16:40

Vyskúšam určite.

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

30.04.2017 17:27

Už sa na ňu teším.. Mám rada masky všelijaké , kupujem ich stále.. Túto som ešte nemala a v utorok si ju už kúpim..!!!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE