TEST: Doliva balzam na ruky

Tiež sa už tešíte z toho, že k nám opäť po roku zavítala jar? Po mrazivej zime už bolo načase! Vonku všetko krásne kvitne, zelená sa a alergici sa "tešia".

 

No s príchodom jari okrem zhadzovania vrstiev oblečenia, začína mnoho z nás zveľaďovať svoje záhradky. Pri tejto príležitosti dostávajú naše ruky poriadne zabrať.

 

 

Preto nezabúdajte na ich hydratáciu. A ako sa najlepšie o ruky starať, ak nie krémami na ruky? Samozrejme môžete vyskúšať aj rôzne domáce kúry, no balzamy/krémy na ruky sú pre ne prvou záchranou. Pri výbere správneho vám možno pomôžeme, pretože sme tentokrát testovali Doliva balzam na ruky.

 

Testovali sme tiež: Doliva – Olivovo-mandľový krém na ruky a balzam na pery

Doliva balzam na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Potrpíte si na kvalitné a prírodné produkty? Čo tak skúsiť to najlepšie z prírody dostupné v našich lekárňach alebo na naturprodukt.sk? Keďže ide o prírodnú kozmetiku, tak aj samotné balenie balzamu na ruky je odeté do prírodnej zelenej farby.

 

Testovali sme tiež: Doliva - Olivový posilňujúci šampón na vlasy

Doliva balzam na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Panenský olivový olej a cenný jojobový olej chránia pokožku rúk pred vysychaním, zjemňujú ju a vyhladzujú. Podľa potreby niekoľkokrát denne votrieť do pokožky rúk. Dermatologicky testované.

 

Testovali sme tiež: Doliva - Intenzívne pleťové krémy

Doliva balzam na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Balzam na ruky má jemnú olivovú vôňu. Nie je ani hutný, ani riedky - má akurátnu mierne krémovú konzistenciu, ktorá sa s ľahkosťou kĺže po pokožke rúk. Tú necháva hladučkú na dotyk a vyživenú z vnútra. Balzam sa do pokožky rúk vstrebáva takmer okamžite, preto vás starostlivosť o ruky nezabaví na dlhý čas.

 

Testovali sme tiež: Skin in Balance dermatologický krém na ruky s 5 % olivového oleja a 3 % urey

Doliva balzam na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Ak nepatríte k žiadnym "bábovkám" a kuchynský riad umývate bez rukavíc, tak aj tu sa môžete spoľahnúť na tento balzam. Voda síce hydratuje telo z vnútra - avšak pri jej pití. Pri vonkajšom styku s pokožkou má voda tendenciu ju vysúšať. Balzam jej preto dodá extra dávku hydratácie, vďaka čomu je jemnučká a vyhladená.

 

Testovali sme tiež: Doliva - Olivová tyčinka na pery s mätovým olejom

Doliva balzam na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Tento balzam na ruky od spoločnosti Doliva vám vrelo odporúčam. A ak si myslíte, že bude drahý, pretože je to produkt obsahujúci prírodné zložky, tak sa pozrite na oficiálnu stránku slovenského predajcu - naturprodukt.sk a uvidíte, že nakoniec vo vašom košíku skončí viac ako len jeden produkt.

 

Testovali sme tiež:Doliva čistiaci pleťový gél

 

 

FOTOGALÉRIA:

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

08.05.2017 18:54

mám rada krémiky na ruky, pretože ich mám dosť suché

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.08.2017 16:44

veľmi kvalitná kozmetika z lekárne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE