TEST: Garnier Pure 3v1 - gél, peeling a maska

Pred niekoľkými dňami značka Garnier predstavila svoj nový projekt. V tomto projekte spojil svoje meno Ben Cristovao s radom Garnier Pure, ktorý má povzbudiť sebavedomie dievčat/žien nielen v Čechách, ale aj na Slovensku. 

 

V rámci tohto projektu si Ben vyberie dievča, ktoré bude mať príležitosť zahrať si v jeho novom videoklipe, a zároveň aj v reklamnej kampani spoločnosti Garnier, konkrétne na produkt Garnier Pure 3 v 1, ktorý vám dnes bližšie priblížim. Podmienkou, respektíve, krokom k tomu, aby ste sa mohli stať ,,Pure Girl" je kúpa avizovaného produktu. Pre bližšie informácie o danom projekte sledujte sociálnu sieť. 

 

Testovali sme tiež: Garnier - Fructis Grow Strong

Garnier Pure 3v1

Zdroj: Shutterstock®

Balenie produktu nie je ničím výrazné. Produkt sa nachádza v plastovej tube, na ktorej sa nájdeme logo spoločnosti a na modrom pozadí sa nachádza samotný popis produktu. Čo na tomto produkte oceňujem, je jeho aplikácia. Páči sa mi, že nemusím s prstami ,,hrabať" v kelímku, ale produkt si z tuby jednoducho vytlačím. 

 

Testovali sme tiež: Garnier: Action Control Thermic 72H

Garnier Pure 3v1

Zdroj: Shutterstock®

Informácie o produkte:

3 v 1 gél + peeling + maska Garnier Pure je vyvinutá pre zmiešanú až mastnú pleť, náchylnú k tvorbe nedokonalostí, lesku a rozšírených pórov. Trojitá sila minerálov & kyseliny salicylovej: 1 - čistí, 2 - uvoľňuje póry, 3 - zmatňuje.

 

 

Pôsobenie produktu: 

  1. Čistiaci gél, obohatený o zinok, je známy svojou schopnosťou redukovať tvorbu mazu a výťažok zo Smithsonitu intenzívne čistí pleť a odstraňuje nedokonalosti.
  2. Peeling s pemzou odstraňuje odumreté bunky a uvoľňuje póry.
  3. Maska s kaolínom poskytuje pleti zmatnenie.

 

Testovali sme tiež: Garnier - Micellar Cleansing Water

Garnier Pure 3v1

Zdroj: Shutterstock®

Páči sa mi multifunkčné využitie produktu. Väčšina peelingov sa dá použiť len na odstránenie odumretých buniek a vyčistenie pleti, ale tento sa dá použiť trojakým spôsobom. Či už ho použijete ako peeling, čistiaci gél alebo masku, je to len a len na vás. 

 

Testovali sme tiež: Garnier Mineral Action Control Thermic 72h dámsky antiperspirant roll-on

Garnier Pure 3v1

Zdroj: Shutterstock®

Ja tento produkt používam každý deň najmä ako peeling. Obsahuje veľmi malé čiastočky, ktoré sú pri aplikácii krúživými pohybmi na pleti príjemné. Po umytí sú póry viditeľne redukované a pleť je na dotyk úplne hladká. Ak mám čas, tak tento produkt používam ako masku, ktorá sa necháva pôsobiť 3 minúty. Behom tejto chvíľky na tvári zaschne a vtedy je možné badať sťahujúce účinky produktu. Po umytí z tváre je pleť zmatnená. 

 

Testovali sme tiež: Garnier - micelárne vreckovky 3 v 1

Garnier Pure 3v1

Zdroj: Shutterstock®

Čo sa mi na tomto produkte páči, je jeho vôňa, ktorá je príjemne uhorková. Produkt je bude skvelým pomocníkom pre tých, ktorých trápia akékoľvek nedokonalosti pleti, ale taktiež aj pre dospievajúcich pubertiakov. :)

 

Testovali sme tiež: GARNIER Ultra Doux vyživujúca maska na vlasy

 

 

FOTO GALÉRIA:

8 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

20.03.2016 07:27

uz aj obal uputa a predava

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

20.03.2016 13:13

Výborný produkt.používam a som spokojná

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

06.04.2016 12:37

Je super. Som s ním spokojná

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

07.04.2016 13:52

mne hrozne vysušuje pleť toto 3v1 aj Pure Gél, takže som s nimi skončila

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

08.04.2016 19:14

po vyskúšaní,je moja pleť čistejšia,póry menej viditeľné

Vaše meno:

Martina

Martina

12.04.2016 00:10

Ja tiež používam a som spokojná ako aj celkovo s kozmetikou garnier. Už dávno ju objednávam cez internet a z času na čas sa mi podarí nájsť na ňu aj nejakú výhodnú zľavu, naposledy napríklad na

Vaše meno:

Lenka La

Lenka La

04.07.2016 09:37

Mne žiaľ nevyhovuje. Štípal ma na pleti.

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

28.04.2017 16:32

Je to výborný čistiaci gél, ktorý vyčistí pleť do hĺbky a svojimi peelingovými čiastočkami pôsobí na pleť aj ako peeling. Je vhodný na každodenné používanie.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE