TEST: NIVEA - Revitalizačný pleťový krém Active Energy

Únava, stres a prepracovanosť. Tieto faktory sa môžu prejaviť aj na pleti. Vašu pleť môžu zbavovať energie, sviežosti a vitality. To všetko sa môže diať aj na pleti opačného pohlavia. Správne. Aj muži by mali dbať o pleť a na to je tu Nivea – starostlivosť pre pánov.

 

Predstavujem vám krém z radu pre mužov Revitalizačný pleťový krém Active Energy, ktorý pleť „nakopne“ a dodá jej sviežosť, energiu a hydratáciu.

Oficiálny popis:

 

Vyskúšajte inovatívnu kombináciu nutričných zložiek, ako sú provitamín B5, koenzým Q10, kreatín, kofeín a prospešné minerály. Bojujte proti príznakom únavy: NIVEA MEN Revitalizačný pleťový krém Active Energy.

 

Odporúčame pozrieť si: TEST: NIVEA – Univerzálny krém pre mužov – ruky, tvár a celé telo

TEST: NIVEA - Revitalizačný Pleťový Krém Active Energy

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je šikovné nielen do ruky, ale aj do cestovnej tašky. Veľkosť je 50 ml – presne taká, ako sa na krém na tvár patrí. Dávkovanie je vyriešené jednoducho a nemusíte do krému zachádzať prstami. Tento typ dávkovania vyhovuje aj mne samotnej (samozrejme, pri dámskych krémoch :-))

 

Odporúčame pozrieť si: TEST: NIVEA - Balzam po holení sensitive cooling

TEST: NIVEA - Revitalizačný Pleťový Krém Active Energy

Zdroj: Shutterstock®

Krém pre vás otestoval môj priateľ. Konzistencia bola hutnejšia, ale jemne našľahaná. Priateľ potrebuje veľa hydratácie. Takáto konzistencia mu vyhovuje, pretože mu pleť pekne hydratuje počas celého dňa. Parfumácia je príjemná a je to jemná, nevtieravá pánska vôňa.

 

Odporúčame pozrieť si: TEST: NIVEA MEN - Pleťový Gél Sensitive

TEST: NIVEA - Revitalizačný Pleťový Krém Active Energy

Zdroj: Shutterstock®

Priateľ má suchú pleť a momentálne má zamestnanie, do ktorého musí skoro vstávať. To sa odrazí aj na pleti, a preto začal používať tento krém. Skutočne, tento krém dodal pleti „šťavu“. Pleť bola po týždni používania viditeľne sviežejšia a bez znakov únavy. 

 

Odporúčame pozrieť si: TEST: Nivea Gél na vlasy pre mužov – ELASTIC

TEST: NIVEA - Revitalizačný Pleťový Krém Active Energy

Zdroj: Shutterstock®

Tento krém mu vyhovuje, pretože mu dáva dávku hydratácie, ktorú potrebuje. Plusom je, že pleť krásne revitalizuje a dodá jej svieži vzhľad. Ako som už raz spomínala, priateľ je ten typ, ktorý by chcel jeden univerzálny krém na všetko. Avšak, podarilo sa mi ho presvedčiť, aby používal tento krém. Bol nadšený a konečne mi dal za pravdu, že krém mu pomôže na jeho suchú pleť. S krémom bol maximálne spokojný.

 

Odporúčame pozrieť si: TEST: Nivea Men Creme – univerzálny krém pre mužov

FOTOGALÉRIA: 

1 komentár
Erika Špacírová

Erika Špacírová

30.06.2016 22:21

vyzerá dobre :) hydratácia je veľmi dôležitá

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE