TEST: Nivea Zjemňujúci pleťový peeling

Jedným z kľúčových krokov ku krásnej žiarivej pleti, ktorá vyzerá mlado, je odstránenie starých, odumretých kožných buniek.

 

Najlepší spôsob, akým to môžete urobiť, je, samozrejme, exfoliácia, teda používanie pleťového peelingu. Ak vás baví tvorba rôznych DIY produktov, tak si môžete vyrobiť takýto peeling s jahôd alebo momentálne z najviac využívanej kávy.

 

Ak nepatríte k tým, čo radi experimentujú a vytvárajú si vlastné masky, krémy alebo peelingy, tak siahnite po hotovom variante, akým je Nivea Zjemňujúci pleťový peeling. Ak teda túžite po dokonale čistej a jemnej pleti, tak si doprajte hĺbkové čistenie a výživu vďaka aktívnym látkam v tomto pleťovom peelingu.

 

Testovali sme tiež: TEST: Krém Nivea Care

Zjemňujúci pleťový peeling

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

NIVEA Zjemňujúci pleťový peeling pokožku dôkladne čistí, vyhladzuje a zjemňuje. Peelingové guľôčky sú vyrobené z celulózy a nezaťažujú tak životné prostredie. Jemné zloženie s vitamínom E a aktívnou látkou Hydra IQ pleť hydratuje a udržuje ju v rovnováhe. Pokožka je na dotyk hodvábne jemná, hĺbkovo vyčistená a zvlhčená.

 

Testovali sme tiež: Nivea zjemňujúci pleťový peeling

Nivea pleťový peeling

Zdroj: Shutterstock®

Už po otvorení a prvom použití peelingu vás vôňa utvrdí v tom, že sa jedná o produkt od spoločnosti Nivea. Typická vôňa plechovkového, mnohými obľúbeného a roky využívaného krému, bola zasadená aj do tohto peelingu. Peeling obsahuje malé modré a biele čiastočky, ktoré pleť zbavujú všetkých odumretých buniek. Pravdupovediac, čakala som, že sa čiastočky pri použití rozpustia, no nestalo sa tak.

 

Samotný peeling má gélovitú konzistenciu a musím povedať, že celkom príjemne pôsobí na pleti. Pred jeho použitím vám odporúčam pleť navlhčiť teplou vodou, ktorá otvorí póry a tým ich budete môcť s použitím peelingu jednoduchšie vyčistiť. Peelingom jemne masírujte pleť a následne ho chvíľku nechajte pôsobiť. Z tváre ho odporúčam zmyť studenou vodou, ktorá zase póry uzatvorí.

 

Testovali sme tiež: Univerzálny výživný krém Nivea Care

Nivea Zjemňujúci peeling

Zdroj: Shutterstock®

Po použití peelingu moja pleť bola na dotyk hebká a úplne hladučká. Jeho hydratačné účinky som otestovala hlavne na dovolenke, kde som vedela, že moja pleť bude potrebovať extra dávku hydratácie. Keďže som tvor, ktorý miluje slnečné lúče a slnenie sa, tak dávam svojej pleti zabrať. Po použití peelingu bola moja pleť naozaj krásne hydratovaná a príjemne ošetrená.

 

Ak cestujete niekam na dovolenku a nechcete so sebou ťahať milión produktov, tak si úplne vystačíte s tromi – odličovačom, týmto zjemňujúcim peelingom a pleťovým krémom. O pokožku sa krásne postará – zbaví ju všetkých odumretých buniek a zanechá ju jemnú a hlavne vyživenú.

 

Testovali sme tiež: Nivea Skin Refining Scrub - zjemňujúci pleťový peeling

 

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

13.07.2017 08:48

peeling predsa u žiadnej z nás nemôže chýbať..... používam ho raz za týžden a nie len na tvár ale aj na celé telo.... pokožku mám z toho vláčnu a hebučkú...

Vaše meno:

Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

13.07.2017 09:25

Nivea peeling

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

15.07.2017 17:14

Od Nivey som vyskúšala kadečo, ale peeling veru ešte nie. Keď miniem ten čo mám teraz, možno siahnem práve po takomto...

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

21.08.2017 19:40

Skvelý, jemný peeling, nevysušuje pleť. Pleť je po jeho použití jemná a hebká na dotyk.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 11:00

super peeling aplikuje 2x týždenne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE