TEST: Oriflame Pure Skin - Energizujúci čistiaci pleťový gél

Čistenie pleti je veľmi dôležité pre jej krásny zdravý a žiarivý vzhľad.

 

Počas dňa sa na našu pleť zachytí toľko nečistôt a nemalé množstvo si svojimi nepatrnými dotykmi tváre dávame na pleť aj svojimi rukami. Preto je veľmi dôležité predovšetkým večerné čistenie pleti. Avšak aj počas spánku sa na našu tváričku čo - to nalepí a ako inak začať deň, než skvelou dávkou osvieženia. Čistenie pleti nás nielen preberie a nabudí do dňa, ale aj našu pleť spraví znovuzrodenou.

 

Dnes sa bližšie pozrieme na Energizujúci čistiaci pleťový gél Oriflame Pure Skin. Čistiaci pleťový gél Pure Skin s prírodným výťažkom z mandarínky a komplex s kyselinou salicylovou sa postarajú o dôkladné odstránenie nečistôt z pleti a zanechajú ju sviežu, čistú a povzbudenú. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame Hodvábny krycí krém Giordani Gold

recenzia oriflame pure skin

Zdroj: Shutterstock®

Oriflame Energizujúci čistiaci pleťový gél Pure Skin

Začnite každodennú starostlivosť o pleť s týmto čistiacim gélom bez obsahu oleja obohateným o prírodný výťažok z mandarínky a komplex Detect s kyselinou salicylovou. Odstraňuje nečistoty, redukuje nadbytočný lesk a zanecháva pleť sviežu, čistú a povzbudenú. Má sviežu citrusovú vôňu. Používajte každý deň ráno aj večer.

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame Pílingový krém na chodidlá Feet Up Advanced

testujeme oriflame pure skin

Zdroj: Shutterstock®

Balenie Oriflame Pure Skin Energizujúceho čistiaceho pleťového gélu je veľmi svieže. Podobne sa cítim aj ja po jeho aplikácii na pleť. Oranžová farba skvelo korešponduje s obsahom výťažkov mandarínky. Na obale sa skvelo vynímajú mesiačiky tohto chutného tropického ovocia.

 

Produkt okrem spomínanej mandarínky obsahuje ešte aj komplex Detect s kyselinou salicylovou, ktorá redukuje kožný maz a účinne pôsobí proti baktériám. Konzistencia čistiaceho gélu je veľmi jemná, príjemne pôsobí na pokožku a jemne ju čistí. Mandarínková vôňa je skvelá bodka za čistením pleti, pomyselná čerešnička na torte.

 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame Viacúčelová krémová tyčinka Giordani Gold

Oriflame Pure Skin energizujuci cistiaci pletovy gel

Zdroj: Shutterstock®

Energizujúci čistiaci pleťový gél Pure Skin, ma príjemne prekvapil. Plusové body má u mňa jednoznačne za skvelú vôňu. To však nie je podstata samotného produktu. Čo sa týka gélu, je k pleti veľmi jemný a šetrný. Skvelo sa rozpení pri dotyku s vodou a pleť tak dokáže krásne zbaviť nečistôt a zanechať ju príjemne sviežu a krásnu. Veľmi sa mi páči výsledný efekt na tvári. Pleť je zbavená prebytočného mazu. 

 

Čistiaci pleťový gél odporúčam všetkými desiatimi, ako majiteľka citlivej pleti si dávam pozor, čo môžem a nemôžem používať. Tento gélik je skvelý, zaujme vás nielen balením a vôňou, ale aj samotným obsahom a výsledným efektom.

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame toaletná voda Northern Beauty

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

15.08.2017 07:24

keďže mám veľmi suchú pleť, tak čistiace gély veľmi nepoužívam.... veľmi mi vysušujú tvár.... ani oranžovú farbu neoblubujem pre mandarínkovú vôňu..... milujem mandarínky, ale v kozmetických produktoch ako prísadu veru vôbec nie...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

15.08.2017 07:53

určite vonia krásne

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

15.08.2017 08:27

Ja nemusím ovocné vône v takýchto produktoch..

Vaše meno:

Alena Gudjáková

Alena Gudjáková

15.08.2017 14:41

Na trhu je množstvo čistiacich gélov. Už som niekoľko vyskúšala a ani jeden nespĺňal moje očakávania.....

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

15.08.2017 15:34

Ani mne sa gély neosvedčili, takže ani neuvažujem o kúpe takéhoto prípravku. Ale tá vôňa môže byť super :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

26.08.2017 13:33

tie čiatiace gély od oriflame ma čoraz viac a viac lákajú vyskúšať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE