TEST: PAYOT - EAU MICELLAIRE EXPRESS - odličovacia voda

Aj vám sa občas stane, že unavená padnete do postele, so všetkými farbičkami na tvár, ktoré vás cez deň mali okrášliť? V noci však pôsobia ako toxíny. Pokožka sa vtedy regeneruje a nechápe, čo jej to robíte! Správne odličovanie je alfa a omega krásnej pleti. 

 

Navyše špeciálne by sme sa mali venovať odličovaniu očí. Pokožka v okolí očí je totiž veľmi citlivá a jemná a nešetrné zaobchádzanie sa nám vypomstí v jej predčasnom starnutí, čo sa prejaví zvýšenou tvorbou vrások. Nesprávne či nedostatočné odličovanie nás tiež môže pripraviť o riasy (môžu sa lámať či vypadávať) alebo spôsobiť podráždenie či rôzne zápaly očí.

 

V dnešnom testovaní budeme pokračovať v predstavovaní odličovacích prípravkov kozmetickej značky Payot z radu LES DEMAQUILLANTES. Dnes testovaný prípravok je šetrný a určený na odlíčenie pleti aj očí.

 

 

Testovali sme tiež: Payot - My Payot Jour - Výživný denný krém

TEST: PAYOT - EAU MICELLAIRE EXPRESS - odličovacia voda

Zdroj: Shutterstock®

PAYOT - EAU MICELLAIRE EXPRESS

 

V jednom kroku odlíči a vyčistí pleť aj oči. Odstráni nečistoty a ľahké nalíčenie a zároveň pleť vyčistí. Má osviežujúcu textúru, ktorá za sebou zanecháva príjemný pocit čistej a hladkej pleti. Pomáha udržiavať pleť v rovnováhe a tak zachovávať jej mladosť.

 

 

Čo hovorím na osviežujúcu odličovaciu vodu ja?

 

Pre testovacie účely som obdržala plný produkt s obsahom 200 ml. Balenie osviežujúcej micelárnej vody je riešené veľmi jednoducho, ukončené praktickým pumpovacím vrchnáčikom, vďaka ktorému je aplikácia vody na vatový tampón bezproblémovou záležitosťou a navyše sa tak zabraňuje plytvaniu.


Balenie je priehľadné, avšak samotná vodička je sfarbená do jemnej ružovej farby. Rozdiel pri tomto produkte a minulom (Payot - Mousse Micellaire Nettoyante - odličovacia pena) nie je v parfumácii. Parfumácia má veľmi príjemnú vôňu, ktorá korešponduje s vôňou Mousse Micellaire, pripomína sladké ovocie, je to jemná príjemná vôňa, takže nedráždi. 

 

 

Testovali sme tiež:  Payot - My Payot Fluide - Rozjasňujúci denný fluid

TEST: PAYOT - EAU MICELLAIRE EXPRESS - odličovacia voda

Zdroj: Shutterstock®

So značkou Payot a konkrétne s jej radom LES DEMAQUILLANTTES som doposiaľ nadmieru spokojná, nakoľko pomáha aj mojej problematickej pokožke. Hoci moju pleť aktívne nezlepšuje, po použití týchto prípravkov pleť nie je podráždená a netvoria sa na nej vyrážky. Znamená to aj fakt, že pleť je naozaj čistá a zbavená nečistôt, ktoré problematickej pokožke môžu ľahko uškodiť. EAU MICELLAIRE EXPRESS je určená pre všetky typy pleti.


Osviežujúcu micelárnu vodu používam primárne hlavne ráno na také to prečistenie pleti. Večer ju používam na dočistenie po použití odličovacej peny z tohto radu, na ktorú ste si mohli test už prečítať. Bez tohto úkonu - odlíčenia jednoducho už ani neľahnem do postele. Za mňa určite odporúčam. smiley

 

 

FOTOGALÉRIA:

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

04.11.2016 21:14

má veľmi pekné balenie

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

04.09.2017 17:58

tiež by som ju použila ráno ale nepáči sa mi aplikátor

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE