TEST: Sothys Omladzujúce séra

Luxusná kozmetická značka Sothys Paris má viac ako 60 ročnú tradíciu v kozmetickom priemysle. Od roku 1946 vám ponúka luxus, eleganciu, efektívnosť, tradičné techniky a inovatívne zmýšľanie. Kozmetika Sothys Paris je využívaná v 110 krajinách celého sveta a taktiež u nás na Slovensku. My sme pre vás otestovali ich novinku - Sothys Omladzujúce séra určené na jednotlivú problematiku pleti. 

 

Oficiálny popis:

Sérum je produkt, ktorý kombinuje intenzívnu koncentráciu najúčinnejších aktívnych zložiek s cieleným účinkom. Textúra každého séra je špeciálne vytvorená, aby posilnila prienik účinných látok a umožnila vrstvenie produktov.

 

Bude vás zaujímať: Nové omladzujúce séra od Sothys Paris

 

Sérum Jeunesse Ovale Parfait

Oficiálny popis znie takto: ,,Chcete si zachovať „V" kontúry tváre v každom veku? Toto sérum prinavráti tvári opäť „V" kontúry. Tvár je viditeľne vytvarovaná a kontúry sú obnovené. Krk a dekolt sú vyhladené. Vysoko efektívne koncentrované zloženie s účinnými látkami a cieleným účinkom."

 

Sérum má objem 30 ml. Balenie je z plastu, nejde však o lacný plast, ktorý hneď popraská. Čakala by som možno zhotovenie zo skla. To však nijako nevplýva na kvalitu produktu, ktorý sa nachádza vo vnútri. Dávkovanie je pomocou pumpičky a dávkovačom pekne regulujete množstvo, ktoré potrebujete na jedno použitie. 

 

Testovali sme aj: TEST: Sothys Mousse de douche - Sprchová pena

Perfect shape omladzujúce sérum

Zdroj: Shutterstock®

Toto sérum som dala otestovať mojej mamine. Jej pokožka v oblasti krku a dekoltu potrebuje nadvihnúť, obnoviť pružnosť a zároveň ju vyhladiť. Mamina si aplikovala sérum na dekolt 2-krát denne. Ráno a večer. Po mesiaci používania sme s mamkou zaznamenali určité výsledky. Mamina sa tešila z veľmi jemnej, vyhladenej a hebkej pokožky v oblasti dekoltu. Kontúry v oblasti krku sa jemne pozdvihli, no ďalším používaním mamka očakáva ešte lepší výsledok.

 

Musím povedať, že mamka sa k tomuto séru správala ako ku drahokamu. Povedala mi, že v rukách tak účinnú vec ešte nemala. Ja musím skonštatovať, že skutočne jej pleť v oblasti krku a dekoltu je pevnejšia a vyhladená. 

 

Testovali sme: TEST: Sothys Limitovaná edícia - očná linka a tekutý rúž

Sothys Omladzujúce séra

Zdroj: Shutterstock®

Sérum Jeunesse Focus Rides

Oficiálny popis znie: ,,Toto sérum s topiacou sa textúrou pomáha viditeľne vyplniť existujúce vrásky, vyhladí povrch pleti a zmierňuje prejavy starnutia."

 

Ak vás trápia hlboké a viditeľné vrásky, toto sérum bude pre vás ako malý zázrak. Aplikácia je znovu rovnaká - ráno a večer na dôkladne vyčistenú pleť. Tieto séra obsahujú veľmi účinné látky, ktoré pleť dokonale vyživia a zabojujú s vašimi vráskami. Mamina po mesiaci používania zaznamenala zmenu v podobe hladkej pleti a vyzerala zdravšie a tak nasýtenejšie. A všimla som si, že mala vrásky jemnejšie. 

 

Mamka si počas mesiaca všímala, či sa jej nevytvárajú nové vrásky a potvrdila, že žiadne nové vrásky si nevšimla. Pleť mi prišla taká jasnejšia a takéto rozjasnenie u zrelej pleti vytvára mladší efekt. 

 

Testovali sme aj: TEST: Sothys Winter Beauty Kit

Protivráskové omladzujúce sérum

Zdroj: Shutterstock®

V ponuke má značka Sothys tieto typy omladzujúcich sér:

  • Zjednocujúce omladzujúce sérum
  • Spevňujúce omladzujúce sérum
  • Rekonštrukčné omladzujúce sérum
  • Detoxikačné omladzujúce sérum proti voľným radikálom
  • Protivráskové omladzujúce sérum
  • Perfect shape omladzujúce sérum

 

Toto portfólio sér je skutočne veľmi dobre navrhnuté. Ak si neviete rady, ktoré sérum potrebuje vaša pleť, navštívte niektorý zo salónov, ktoré sú zastrešené touto značkou. Odborníčka vám zhodnotí stav pleti a navrhne, ktoré sérum by bolo najvhodnejšie pre vás. Povie vám, na čo sa treba zamerať a čo vaša pleť potrebuje.

 

Tieto séra idú skutočne do hĺbky a pracujú presne tak, ako som si predstavovala. Ak chcete, aby ste vašu pleť vylepšili, zverte sa do rúk luxusnej, kvalitnej značky Sothys, ktorá skutočne funguje! 

 

Testovali sme: TEST: Sothys AMPOULES ÉCLAT ÉNERGISANTES - Okamžite 

Sothys Omladzujúce séra

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

3 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

11.06.2017 18:37

Neviem si dosť dobre predstaviť, ako sérum dokáže opraviť ochabnuté kontúry tváre, ak to zvládne, potom je to malý zázrak..ktorá by ho nechcela?...

Vaše meno:

Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

20.06.2017 13:47

Omladzujúce sérum by sa mi zišlo. Dá sa to aj vyskúšať ako vzorka?

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 12:11

zbožňujem séra sú veľkým pomocníkom pre pleť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE