TEST: UNI SKIN Perles des Rêves – Nočné zjednocujúce perly od Payot

Ako sme vám minule naznačili, aktuálne sa v našich testoch budeme venovať starostlivosti o pleť. Naposledy ste si u nás mohli pozrieť test na pleťové sérum a dnes teda pokračujeme pleťovým krémom, ktorý je v niečom iný, ako klasické krémy.

Ak obvykle chodíte do postele bez toho, aby ste na pleť aplikovali nočný krém, skutočne robíte niečo veľmi zlé. Možno sa práve pýtate prečo? Možno nevidíte zmysel nočných krémov a nechcete zbytočne zaťažovať pleť. Hoci sa myšlienka používania nočného krému zdá naozaj triviálna, nedá sa veľmi slovami vyjadriť to, ako pleťové krémy skutočne pôsobia. Avšak, môžeme povedať, že nočné krémy sú pre pleť naozaj potrebné, pretože podporujú regeneračné procesy, ktoré v pokožke prebiehajú hlavne počas spánku.

Výber správneho pleťového krému môže byť niekedy ťažkou úlohou, pretože na trhu existuje nespočetné množstvo pleťových krémov, ktoré sľubujú zastavenie starnutia a viditeľné omladenie už po prvom použití. Preto je dôležité pozerať sa na zloženie, čo je skvelým predpokladom toho, že si skutočne vyberiete správne. Tak sa poďte spolu s nami pozrieť skutočne na výnimočný pleťový krém!

Zaujme ťa: TEST: Payot MASQUE CHARBON – zmatňujúca starostlivosť o pleť

Payot pleťové perly

Zdroj: Shutterstock®

UNI SKIN Perles des Rêves - ZDOKONAĽUJÚCI VEČERNÝ KLENOT

Každý večer UNI SKIN Perles des Rêves ponúka všetkým ženám ideálnu dávku starostlivosti pre dokonalú pleť hneď po prebudení. Perly, obohatené o bambucké maslo, sa vpíjajú do pokožky a zahalia ju do nekonečnej jemnosti. Prelomová aktívna látka počas spánku detoxikuje pokožku, zatiaľ čo predchádza výskytu pigmentových škvŕn. Pleť je ráno zjednotená a rozžiarená… rovnako ako perla.

Technologický klenot, v podobe okrúhlych krémových perál, poskytuje dokonalú dávku nočnej starostlivosti. Perly sa veľmi ľahko pohybujú po pokožke a rýchlo sa vstrebávajú.

pleťový krém vo forme perly

Zdroj: Shutterstock®

Hoci vám tu píšem o pleťovom kréme, v skutočnosti pleťovým krémom ani nie je. Ide skutočne o perličky, ktoré sa s ľahkosťou kĺžu po pokožke. Jediné, čo musíte urobiť, je perličku jemne stlačiť a aplikovať na pokožku. V tomto momente sa perlička stáva pleťovým krémom, ktorý sa okamžite vstrebáva do pleti. Ja túto ich vlastnosť veľmi oceňujem, pretože môj večerný rituál (samozrejme, okrem vyčistenia pleti) prebieha v posteli, kedy sa mi už naozaj nechce čakať, kým krém vsiakne do pleti, aby sa náhodou nevotrel do vankúša.

Perličky majú vskutku zaujímavú vôňu. Ak by ste čakali niečo aromaterapeutické a veľmi príjemné, tak v tomto prípade vašu pokožku zahalia do bylinkovo-drevitej vône kosatca a cédrového dreva. Perličky sú celkom maličké, preto si určite vravíte, že ich budete potrebovať veľké množstvo na to, aby ste nimi ošetrili celú pleť. No dovoľte mi vyviesť vás z omylu. Postačia vám 2, 3 alebo 4 perličky, v závislosti od toho, akú pozornosť venujete svojej pokožke. Ak si zvyčajne krém aplikujete len na tvár, tak 2 perličky vám postačia. Ak si krém aplikujete na krk aj dekolt (čo, mimochodom, by ste nemali vynechávať), tak budete potrebovať perličiek o niečo viac.

pleťový krém Payot

Zdroj: Shutterstock®

Keď už som v úvode spomenula to zloženie, tak v týchto perličkách sa ukrývajú samé „lahôdky“. V úvode zohráva prím kombinácia ázijských rastlín a kivi (odstraňujú pigmentové nerovnosti a vyhladzujú textúru pleti), ktoré sú doplnené o extrakt zo žeruchy (ochranný štít proti znečisteniu), extrakt z vlnovca päťtyčinkového (zabraňuje tvorbe pigmentových škvŕn), bambucké maslo (upokojuje a vyživuje pleť), aktívnu patentovanú látku L’Epigenomyl® (stimuluje syntézu všetkých kožných buniek), kombináciu niacinamidu a vitamínu C (napravuje tmavé škvrny).

Zdokonaľujúce perličky zanechávajú pokožku veľmi príjemnú na dotyk – je vyhladená, krásne rozžiarená a ráno vyzerá naozaj očarujúco (a to dokonca aj mastná pleť). Je zjednotená, príjemne ošetrená, jemná a napohľad „živá“. Vôbec na nej nie sú viditeľné známky únavy, čo sa v prípade „krátkych nocí“ naozaj stáva a je to veľkým plusom týchto perál. A navyše vďaka bambuckému maslu je pokožka krásne vyživená a hydratovaná. No čo viac si priať? Za mňa má takáto netradičná forma pleťového krému (áno, stále to budem považovať za pleťový krém) rozhodne veľké ÁNO.

Galéria -

6 komentárov
Mária Chromíková

Mária Chromíková

07.10.2018 15:53

Rada by som vyskúšala...

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

16.10.2018 22:16

Payot kozmetiku si občas doprajem a je skvelá ,tieto perličky nepoznám ale určite si ich kúpim a vyskúšam ,dakujem za tip

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

03.11.2018 22:08

Perličky vyzerajú úžasne. Určite sú skvelé

Vaše meno:

Nikuš Zelinková

Nikuš Zelinková

05.12.2018 11:13

Zaujímavá recenzia :)

Vaše meno:

Dana Kobíková

Dana Kobíková

06.12.2018 21:00

Túto formu pleťového krému vidím prvý krát, vyzerá to veľmi dobre

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.06.2019 12:59

Na trhu je naozaj široká ponuka, nájsť ten správny nie je jednoduché

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE