VIDEOTEST: Dr. Feelgood Kvetová ružová voda a omladzujúce sérum

Ruže sú biele, voda je modrá... Áno, túto básničku som si pozmenila naschvál. Práve biela ruža hrá hlavnú úlohu v mojom dnešnom teste, v ktorom som sa bližšie pozrela na BIO 100% kvetovú vodu a omladzujúce sérum Herbal Kick, pochádzajúce od nášho nového partnera Dr. Feelgood.

Spojením mojich obľúbených kvetov a vody totiž vznikla zázračná ružová voda, ktorá hydratuje, lieči a pomáha s množstvom problémov. Okrem toho, že je prvotriednym produktom pre našu pokožku, jej pôvod siaha až do obdobia Rimanov, ktorí pridávali lupene ruží do vody či vína, aby sa spojili s Venušou, bohyňou lásky. Kleopatra, ktorá je jednou z prvých milovníčok "prírodných produktov", hovorila, že používa kozie mlieko či medové spolu s lupeňmi ruží na dosiahnutie večnej krásy a mladosti. Táto kombinácia jej prinášala vysoký obsah vitamínu C, polyfenolov a karotenoidov.

A dokonca aj dnes má ružová voda množstvo dermatologicky potvrdených zdravotných výhod a niekoľko neuveriteľných pozitív. O jej účinkoch som sa preto musela presvedčiť doslova na vlastnej koži.

Odporúčame: Pakost smradľavý: Nemusí ti voňať na to, aby ťa vyliečil

ružová voda

Zdroj: Shutterstock®

Produkty Dr. Feelgood sú vyrobené na Slovensku z tých najlepších ingrediencií, ktoré sú šetrné k pokožke a ktorých kombinácia pleť naozaj NAKOPNE (ako napovie už aj názov séra Herbal Kick – BYLINKOVÉ NAKOPNUTIE). Dlhodobým používaním a vylepšovaním, okrem iného, vyvinuli napríklad aj omladzujúce a rozjasňujúce sérum pre tri typy pokožky: normálnu až mastnú, zrelú a suchú a sérum pre citlivú pokožku. Ja som, samozrejme, testovala sérum, určené pre citlivú pleť. 

Sérum pre citlivú pleť Herbal Kick pôsobí protizápalovo, adstringentne a chráni pokožku pred nepriaznivými vplyvmi. Prispieva k regenerácii pleti, rozžiari ju a zabezpečuje jej hydratáciu. Dodáva pleti potrebnú výživu, ošetruje ju a zároveň pôsobí proti vráskam. Použité ingrediencie sú 99 % prírodného pôvodu, tej najvyššej kvality, jemné a šetrné k našej pokožke.

Sérum Herbal Kick pre citlivú pokožku obsahuje:

  • 100 % kvetovú vodu z ruže bielej: Bez alkoholu a konzervantov, zjemňuje pokožku, udržuje vlhkosť v pleti a posilňuje jej obranyschopnosť.
  • Rakytníkový olej: Vďaka svojim  regeneračným schopnostiam bojuje proti vráskam.
  • Olej z čajovníka čínskeho: Svojimi protizápalovými účinkami predurčuje sérum aj pre citlivú pokožku.
  • Extrakt z maliníkových listov: Pôsobí protizápalovo, adstringentne a ako silný antioxidant. Pokožku rozjasňuje a upokojuje. Je vhodný pre citlivú, podráždenú pleť, pleť s akné a aj pre zrelú pleť ako prevencia proti nepriaznivým vplyvom prostredia.
  • Vzácny éterický olej z harmančeka rímskeho: Má blahodarné účinky na citlivú a podráždenú pleť. Má protialergické účinky, je ideálny pre podráždenú, zapálenú, začervenanú, ekzematickú pleť a pleť s dermatitídou. Jeho príjemná sladká vôňa zároveň pôsobí upokojujúco a antidepresívne.

Sérum Herbal Kick sa používa na vyčistenú pleť ako podklad pod krém alebo ako náhrada pleťového krému či oleja. Pred použitím je potrebné ho dôkladne pretrepať, aby prišlo k spojeniu vodnej a olejovej fázy prípravku.

Dr. Feelgood

Zdroj: Shutterstock®

Vyrobené na Slovensku z tých najlepších ingrediencií

Ako som už spomínala v článku "Nakopni sa s prírodou: Bylinkové sérum je pohladením pre pleť" , niekedy naozaj stačí jeden "pravý orechový" produkt, ktorý presne vyhovuje nášmu typu pleti a vďaka ktorému ju doslova nakopneme.

Pri pravidelnom a dlhodobom používaní tak ľahko dosiahneme zdravú a žiarivú pokožku, ktorá nás bude tešiť ešte dlhé roky. A ako som sa spriatelila so spomínanou kvetovou vodou a sérom ja a moja citlivá a suchá pleť? Všetky potrebné informácie sa dozviete v našom najnovšom videoteste. :-)

Viac sa o spomínaných produktoch dozviete aj na www.feelgood.sk

Pozri aj: Alojzia trojlistá ťa svojimi účinkami dostane! Čo všetko dokáže?

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

26.09.2018 22:13

Dr. Feelgood prichádza s veľmi zaujímavou ponukou, veľmi rada vyskúšam. Stačí naozaj jeden "pravý orechový" produkt, ktorý presne vyhovuje nášmu typu pleti a vďaka ktorému ju doslova nakopneme, ďakujem za článok aj videotestík!

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

27.09.2018 19:56

Zatial som o tejto značle nepočula ani ružovú vodu som nemala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE