TEST: ZIAJA dvojfázový odličovač Olive Leaf

Odličovanie, ako také, veľmi neobľubujem, no vždy sa k tomu ,,dokopem", pretože ten pocit po ňom stojí za to. Preto uprednostňujem odličovače, ktoré si svoju prácu vykonajú na vysokej úrovni a najmä, čo najrýchlejšie. Svoj obľúbený odličovač už mám, takže iný nehľadám, no tentokrát som vyskúšala dvojfázový variant od značky ZIAJA. Poďme sa teda pozrieť, ako obstál v testovaní...

 

Popis výrobcu znie - Odstraňuje vodeodelný aj veľmi výrazný make-up, prípadne divadelné líčenie očí a pier.  Čistí a zároveň ošetruje a posilňuje riasy. Je určený aj pre nositeľov kontaktných šošoviek. Neparfumovaný, neobsahuje farbivá. Vodná fáza – účinne hydratuje a osviežuje jemnú pokožku v okolí očí. Olejová fáza – zmäkčuje epidermis a zabraňuje napínaniu pokožku počas aplikácie. Obsahuje kondicionéry posilňujúce riasy – vitamín E, olivový a ricínový olej. 

 

Testovala som: ZIAJA kokosový sprchový krém a telové mlieko

ziaja-ocny-odlicovac

Zdroj: Shutterstock®

Balenie produktu je v peknom zelenom odtieni, takže trošku vytŕča z ostatných produktov, nakoľko väčšina má biele balenie. Mne osobne sa takéto spestrenie páči. Jednoduchosť vzhľadu však zostala, no napriek tomu na obale nájdete všetky potrebné informácie.

 

Nie som si tak celkom istá, ale myslím, že tento rad, olivový list, pribudol do sortimentu iba nedávno a vybrať si možno z niekoľkých produktov. Ja ale odličovač míňam na ,,hektolitre", tak som sa aj tomuto menšiemu (120ml) potešila.

 

Testovala som: ZIAJA kokosové telové maslo a telový balzam kozie mlieko

ziaja-dvojfazovy-odlicovac-makeupu

Zdroj: Shutterstock®

Ďalšími faktormi pri výbere toho správneho odličovača, okrem kvality a rýchlosti odlíčenia, je, aby mi odličovač nijako nedráždil oči a rovnako po sebe nezanechával suchý pocit.

 

Olive Leaf - pretože je dvojfázový, je potrebné ho pred každým použitím dokonale pretrepať, čo mne, ako odporkyni odličovania, zaberie niekoľko sekúnd, takže osobne preferujem micelárnu vodu.

 

Testovala som: ZIAJA ELEGANCE krémový antiperspirant

ziaja-olivovy-list-odlicovac

Zdroj: Shutterstock®

Oceňujem, že oči skutočne nijako nedráždi a ani nespôsobuje pocit suchých očí či očného okolia. Čo sa týka kvality odlíčenia, aj toto spĺňa na výbornú, no trvá to o čosi dlhšie, kým sa odlíčim ,,do bodky".

 

Ziaja je však známa svojimi priaznivými cenami, a preto si dovolím tvrdiť, že pomerom kvality a ceny sa môže rovnať i niektorým bežne dostupným odličovačom v drogérii.

 

Testovala som: ZIAJA olivový regeneračný šampón

ziaja-makeup-remover

Zdroj: Shutterstock®

Koniec koncov, bola som s ním spokojná, odlíči dobre, len to trvá trošku dlhšie, ako som zvyknutá. Okrem rýchlejšieho odlíčenia by som ale prijala i väčší objem, pretože som zvyknutá na 500 ml či litrové balenia. Toto 120 ml som minula pri dennodennej spotrebe naozaj rýchlo.

 

Testovala som: Ziaja protivráskový nočný krém ružové maslo

ziaja-dvojfazovy-odlicovac-olivovy-list

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.09.2015 12:52

o ziaja nemala som ešte tento výrobok ale musí byť určite dobrý ako jeho kamoši

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

28.09.2015 17:57

nemám rada dvojfázové odličovače, resp. nemám rada ten mastný pocit na očiach potom

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE