TEST: Bodhi - mydlo Čierna Ryža

O kozmetike Bodhi je dobre známe, že sa môže pýšiť vysokou kvalitou produktov, ktoré majú okúzľujúcu vôňu.V prípade Bodhi sa jedná o čisto prírodné produkty a inak to nebude ani v prípade mydla, ktorému sa dnes pozrieme na zúbok.


Na začiatok by sme sa ale mali pozrieť na to, čo nám výrobcovia mydla sľubujú:


"Doprajte svojej pokožke extra výživnú starostlivosť, ktorá bola kedysi výlučnou výsadou čínskych cisárov. Ručne vyrábané mydlo s extraktom z čiernej ryže obsahuje vysoké množstvo antioxidantov a vitamínov, vďaka ktorým pokožku jemne čistí a revitalizuje"
   

Mydlo neobsahuje parabény, minerálne oleje, umelé farbivá a iné látky, ktoré škodia našej pokožke. Okrem toho nie je testované na zvieratách. 
 

bodhi

Zdroj: Shutterstock®

Môj názor:


Nerada to priznávam, ale mydlo Čierna Ryža predbehla všetky moje TOP mydlá. Už len samotný obal je umelecké dielo. Páči sa mi, keď sa výrobcovia pohrajú nie len s produktom, ale aj s obalom. Ako vidíte, moje nároky sú splnené aj v tomto smere. Mydlo je uložené v hnedej škatuľke, na ktorej sú odstrihnuté ornamenty, čo podľa mňa produktu dodáva výzor luxusu. 
 

bodhi

Zdroj: Shutterstock®


Vôňa mydla ma zaujala tiež. Pred poctivým použitím som mala mydlo položené v skrini. Po otvorení skrine sa na mňa z každej strany vyvalila ťažká, ale aj úžasná vôňa. Aj keď mydlo našlo svoj domov v kúpeľni, vôňa zo skrine dlhý čas nemizla.
 

bodhi

Zdroj: Shutterstock®


Mydlo pokožku nevysúša a ako bonus ju zanechá krásne voňavú. Penivosť je taktiež výborná. Dokonca predbehla penivosť niektorých sprchových gélov, ktoré doma mám. 
Kúpu tohto produktu by som Vám určite odporučila. Či už mydlo chcete pre Vás alebo ako dar, poteší aj vďaka cene, za 100 gramov mydla zaplatíte 3,50€.
 

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 09:40

zaujalo ma to vdaka čiernej ryži :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE