TEST: BODHI Prírodný krém na ruky RUŽA

Bodhi je prírodná kozmetika na báze rastlinných a bylinných extraktov a čistých esenciálnych olejov pre harmóniu tela a duše. Výrobky Bodhi Herbal SPA sú vyrábané podľa tradičných bylinných receptov a zdravých prírodných ingrediencií.

 

Minule som vám od tejto spoločnosti predstavila esenciálny olej, tentokrát si však posvietime a bližšie sa pozrieme na krém na ruky.

Krémy na ruky používam dennodenne, preto nový do zbierky je u nás vždy vítaný. Tentokrát sa ku mne dostal Prírodný krém na ruky RUŽA od spoločnosti Bodhi. 

 

Ruža, ako taká, má v kozmetike veľmi veľké využitie. Čoraz viac sa stretávam s rôznymi produktmi, ktoré v sebe obsahujú extrakty z ruží. Takmer ako každá žena, tak aj ja mám veľmi rada kvety a ruža je mojím najobľúbenejším kvetom. Avšak, v kozmetike ju veľmi nemusím. 

 

Testovali sme tiežBodhi - Esenciálny olej Petitgrain

Prírodný krém na ruky RUŽA

Zdroj: Shutterstock®

Na tomto kréme ma najviac zaujal obal. Príjemne zosúladenie sivej tuby, ružových kvetov a ružového písma pôsobia veľmi príjemným, oku lahodiacim dojmom. 

 

Krém má 50 ml. Je celkom malý a skladný, takže sa zmestí do každej kabelky.

 

Ak nie ste veľmi veľkým priaznivcom ruží, tak si môžete vybrať z ďalších príjemných vôní ako sú: FLORAL THERAPY (levanduľa a harmanček), RYŽOVÉ MLIEKO (ryžové otrúby), SIAMESE THERAPY (citrónová tráva a levanduľa).

 

Testovali sme tiež: Doprajte si relax s esenciálnou kozmetikou Bodhi

Prírodný krém na ruky RUŽA

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis

Výnimočný prírodný krém na ruky na báze bambuckého a kakaového masla v spojení s makadamiovým, jojobovým a ryžovým olejom tvoria dokonalý základ pre výživu a regeneráciu pokožky rúk. Vzácny olej z ruže stolistej (Rose de mai) pre svoje antioxidačné a hojivé vlastnosti je vhodný najmä pre suchú a zrelú pokožku. Krém obsahuje i pre pokožku nenahraditeľný prírodný biotín, inak známy ako vitamín H alebo B7. Ľahké krémové zloženie sa na pokožke rýchlo vstrebáva a zanechá ju zamatovo jemnú.

 

Testovali sme tiež: Bodhi - Mydlo Čierna ryža

Prírodný krém na ruky RUŽA

Zdroj: Shutterstock®

Krém je trošičku hutnejší, avšak nie je potreba aplikovať veľké množstvo. Veľmi rýchlo sa do pokožky rúk vstrebáva a ich pokožku necháva na dotyk veľmi príjemnú a hydratovanú. So suchou pokožkou rúk si hravo poradí.

 

Pretože nemám veľmi rada vôňu ruží v produktoch, tak som krémom nebola veľmi nadšená. No musím povedať, že v tomto kréme je veľmi príjemná. Bezprostredne po nakrémovaní rúk je vôňa intenzívnejšia, no postupne sa vôňa zjemňuje a jej intenzita slabne. Avšak, aj po hodine, keď si k rukám privoniate, je vôňa prítomná.

 

Odporúčame vyskúšať: 7 ideálnych jedál pre celú rodinu

Prírodný krém na ruky RUŽA

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

29.01.2016 07:50

sikovny do kabelky s uzasnou vonou

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

29.01.2016 08:25

veľké + je, že BODHI je prírodná kozmetika :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.01.2016 13:54

v poslednej dobe čítam o tejto značke veľmi veľa zaujal ma obal a vôňa ruže musí byť skvelá

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE