TEST: DERMACOL Aroma Ritual svieži telový peeling rebarbora a jahody

Moja, a verím, že i Vaša obľúbená značka DERMACOL naposledy medzi novinkami predstavila i telové peelingy, a ja som mala možnosť otestovať ten s arómou rebarbory a jahôd.

 

Peelingy na telo ja osobne veľmi obľubujem, a ich používanie aj pravidelne dodržiavam podľa predpisu :)) Konkrétne tento sa odporúča používať jedenkrát týždenne.

 

Šetrne odstráni odumreté kožné bunky pomocou kryštálov cukru. Pokožku tela vyhladzuje a čistí a navracia jej vitalitu. Extrakt z jahôd zvláčňuje pokožku a svieža rebarborová aróma naštartuje telo i myseľ.

dermacol-aroma-ritual

Zdroj: Shutterstock®

Hneď na začiatok by som rada uviedla, že napriek tomu, že som s peelingom veľmi spokojná, radšej mám také tie klasické tubičkové balenie, ktoré sa vytláča, pretože pri takýchto, z ktorých je potrebné produkt naberať, neviem šetriť, a vždy mi teda takéto balenie(v tomto prípade 200g) vydrží na necelé 3 razy. Teda to množstvo, čo vidíte na fotografiách mi bude musieť vystačiť na dnešné posledné použitie :))

dermacol-peeling

Zdroj: Shutterstock®

Vôňa peelingu je veľmi výrazná a cítim z nej najmä rebarboru, no po aplikácii sa pekne rozplynie a zjemní. Ak ju však chcete zintenzívniť, odporúčam použiť sprchový gél a telové mlieko s rovnakou vôňou, ktoré má Dermacol v ponuke tiež. Myslím, že potom budete mať plnohodnotný "zážitok" zo sprchy :))

peeling-na-telo

Zdroj: Shutterstock®

Počas aplikácie mám pocit akoby som si skutočne nanášala cukor :)) Niektoré peelingy zvyknú byť veľmi hrubozrnné, a tie sa mi teda až tak príjemne nenanášajú, no tento je k pokožke jemný, ale rovnako efektívny. 

dermacol-rebarbora-jahody

Zdroj: Shutterstock®

Svoju funkciu plní statočne, pretože po použití je pokožka krásne jemná, vďaka masáži prekrvená, zbavená všetkých odumretých častíc a k tomu všetkému aj úžasne prevoňaná!

V ponuke je tiež varianta hrozno s limetkou, ktorá musí byť rovnako skvelá, a keď domíňam ďalší peeling, ktorý mám rozpoužívaný, plánujem si ho zadovážiť tiež :))

Na záver by som sa rada obrátila na Vás s otázkou, či aj Vám rovnako krátko vydržia takéto peelingy, alebo to len ja som taká nešetrná? :))
 

dermacol-scrub

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

04.04.2015 15:57

Mne sa celkovo peelingy rýchlo míňajú. :D Ale trošku ma štve, že na slovenskej stránke Dermacolu nie je v ponuke aj ten melónový peeling, ale na českej je.

Vaše meno:

Denisa Slobodová

Denisa Slobodová

06.04.2015 23:06

tieto peelinky som už videla na rôznych blogoch a musím sa priznať že ma veľmi láka a určite niektoré vyskúšam

Vaše meno:

Beata Molnárová

Beata Molnárová

08.04.2015 13:00

Musí to krásne voňať,ale hlavne aj byť kvalitným výrobkom,dermacol sa u mńa osvedčil.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.04.2015 15:08

Sprchový gél mám a milujem jeho vôňu :) kúpim si aj peeling

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 20:00

ešte som žiaden peeling nepoužila.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE