TEST: Nivea - Telové suflé s bambuckým maslom

Počas horúceho leta je ideálne pokožku neustále hydratovať, aby sme predišli suchej a šupinatej pokožke. Je na každom z nás, aký telové krémy preferujeme. Niekto má rád hutnejšie krémy s olejovým základom, ktoré vyživia pokožku do hĺbky, iným stačí ľahký našľahaný krém.

 

My si v dnešnom testovaní predstavíme, ako sa hovorí: ,,zlatú strednú cestu“. Bude ňou Telové suflé s bambuckým maslom od Nivei. Niveu mám rada a obzvlášť ich krémy. Poďme si ho pred testovaním najprv predstaviť výrobcom:

 

,,Unikátne a výživné telové suflé – špeciálne zloženie pre suchšiu pokožku. Novinka telové suflé má úplne unikátne krémové a výživné zloženie, určené špeciálne pre suchšiu pokožku. Jeho jedinečná konzistencia pokožku rozmaznáva bohatou starostlivosťou, dlhodobo ju hydratuje a zanecháva zamatovo hebkú. Pre dlhotrvajúcu hebkosť a pocit rozmaznávanej pokožky je telové suflé skvelou alternatívou k telovému mlieku.“

 

 

Odporúčame prečítať: Nivea Visage - Krém Q10 plus

krem

Zdroj: Shutterstock®

Čo na telové suflé hovorím ja?

 

Už som sa tu raz priznala, že som dosť lenivá na používanie telových mliek. Často sa k tomu po sprche neviem donútiť. Samozrejme, pre moju pokožku to nie je ideálne, pretože sem-tam aj ja pocítim, že by si zaslúžila potrebnú hydratáciu. Vtedy siahnem po telovom mlieku, no viem, že sa musím konečne polepšiť. :-)Možno sa mi to práve s týmto telovým suflé konečne podarí. Neviem prečo, ale natieranie so suflé ma láka takmer každý večer. Možno je to zapríčinené aj kelímkovým balením, z ktorého si jednoducho na prst naberiete požadované množstvo krému, kým pri telových mliekach v tubách si musíte krém pracne vytláčať. 

 

 

Odporúčame prečítať: Nivea - Upokojujúca čistiaca micelárna voda 3v1

sufle

Zdroj: Shutterstock®

300 ml balenie telového suflé je praktické, neminie sa rýchlo, a preto sa určite oplatí. Plný počet bodov by som suflé dala za nádhernú vôňu. A pokojne ešte raz. :-) Jednoducho nádhernú vôňu, ktorú majú len výrobky Nivea a ktorej sa neviem nabažiť (nejde však o vôňu klasickej Nivei v tmavomodrej plechovke, táto je svieža a mierne púdrová). 

 

Dnes to bude tuším len o chvále. Ďalším bodom v poradí je hydratácia. Telové suflé pokožku skutočne hydratuje. Po nanesení hydratácia trvá a trvá. Suflé si nanášam večer pred spaním. Ráno sa prebudím s hebkou a hydratovanou pokožkou, ktorá navyše stále vonia. 

 

 

Odporúčame prečítať: Nivea - Krémové telové mlieko do sprchy

smooth

Zdroj: Shutterstock®

Záverečné hodnotenie: Ako sa hovorí: ,,Sto ľudí, sto chutí", no pre mňa je toto telové suflé bezkonkurenčným favoritom v oblasti telových mliek a suflé. Spĺňa všetko, čo má a jednoznačne vám ho odporúčam vyskúšať. Samozrejme, v prípade, že ste to už neurobili. :-)

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Vyskúšali ste už telové suflé od Nivei?

 

Aké s ním máte skúsenosti?

 

Máte radi Niveu?

8 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

20.06.2015 09:40

Niveu používam roky a som spokojná tento krém momentálne mám a je fajn lepší ako telové mlieko

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

20.06.2015 10:20

telové suflé od Nivei som nemala ale podľa opisu musí byť vynikajúce a určite ho vyskúšam , pretože kozmetika Nivea je veľmi dobrá a mám doma kopec výrobkou Nivea - zatiaľ ma žiadny výrobok nesklamal

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

25.06.2015 09:26

joooj tento je naozaj skvelý! tak ako celá NIVEA

Vaše meno:

Simona Žigová

Simona Žigová

27.06.2015 13:46

Aj ja si to myslím...Nivea má výbornú telovú a pleťovú starostlivosť :-)

Lucia Belková

Lucia Belková

02.07.2015 23:41

Toto by som si chcela kúpiť, vyzerá to super.

Vaše meno:

Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

08.07.2015 20:28

kozmetiku od Nivei používam pravidelne na telo i tvár a som s ňou veľmi spokojná....je cenovo dostupná , úžasne vonia a má skvelé účinky

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 10:44

nivea je kvalita sama o sebe a tento výrobok patrí určite k tým kvalitným

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

08.09.2015 13:14

vyskúšala a musím len súhlasiť - je fantastické ! Celkovo mám Niveu veľmi rada a mám od nej viacero kozmetických produktov, čo ma však naozaj mrzí je, že od nej sa u nás nedá kúpiť dekoratívka :(

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

07.12.2015 14:26

Kremy su mozno este lepsie ako telove mlieka, hustejsie, kremovejsie....s Nivou som spokojna amozem len odporucit

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE