TEST: Oriflame - Gél proti celulitíde

Dnes sa bližšie pozrieme na problematiku tzv. "pomarančovej kože". Otestujeme si výrobok od značky Oriflame a to gél proti celulitíde. ň

 

Žiadna z nás predsa nechce vyzerať ako mesiac posiaty malými krátermi laugh a preto sa treba o svoju pokožku starať a rozmaznávať ju. Ja vám poviem jeden z krokov ako môžete prispieť k správnej starostlivosti o pokožku.

Na začiatok, čo hovorí výrobca o tomto produkte: Vysokoúčinný gél pôsobiaci proti celulitíde s guľôčkovým masážnym aplikátorom viditeľne redukuje výskyt celulitídy a vyhladzuje pomarančovú pokožku. Je obohatený o Komplex CelluSmooth, ktorý stimuluje odbúravanie tuku, pričom zlepšuje mikrocirkuláciu krvi. Pokožka zostane hladšia a pevnejšia na pohľad.

 

Testovali sme aj:  Oriflame – Activelle Extreme Protection 

Oriflame - Gél proti celulitíde

Zdroj: Shutterstock®

Povedzme si pravdu ešte žiadny krém nám neodstránil celulitídu kým my sme sa nezdravo stravovali a ležali pred telkou. Je samozrejme že tento gél je jednou časťou, ktorú musíte splniť ak chcete dosiahnuť krásnu pokožku. ďalej by to chcelo určite dobrú stravu a nejaký ten pohyb. Bez toho to nejde. 

 

Testovalis me aj: Oriflame – Activelle Extreme Protection

Oriflame - Gél proti celulitíde

Zdroj: Shutterstock®

Avšak je tu veľké ALE! Ako doplnok je skvelý. Masáže s týmto gélom sú veľmi príjemné vďaka trom guľôčkam, ktoré sa pohybujú a tým pomáhajú k lepšej cirkulácií krvi a odbúravajú tuk.Vôňa nie je príliš chemická, je príjemná , jemná. Dávkovanie je super, vyjde len toľko produktu koľko chcete, čiže reguluje sa veľmi dobre.

 

Testovali sme aj: Ochranný krém na ruky a nechty Oriflame SoftCaress

Oriflame - Gél proti celulitíde

Zdroj: Shutterstock®

Je priehľadný a ešte raz s fakt príjemnou vôňou. Po zaschnutí zostáva lepkavý ale mne sa zdá že tak to funguje pri každom produkte na celulitídu. Avšak prijala by som keby to nelepilo. smiley Je vhodný aj na cestovanie. Má otáčavý system kedy je otvorený a uzavretý, takže nemusíte sa báť že sa vyleje.

 

Pri pravidelnom používaní bude vaša pokožka jemnejšia a pevnejšia. U mňa to fungovalo. Vmasírovala som si tento gél ráno aj večer po dobu minimálne 3 minút. Niekedy som masírovala aj dlhšie (hlavne večer vtedy je viac času). Takže nemusíte striktne dodržiavať čas. Ak masáž bude dlhšia, len lepšie prekrvíte pokožku a nebude sa ukladať tuk. Balenie je celkom veľké obsahuje 150 ml, no prijala by som viac ml kedže som to používala 2 krát za deň.

 

Testovali sme aj:  

Oriflame - Gél na obočie Giordani Gold a riasenka The One

Oriflame - Gél proti celulitíde

Zdroj: Shutterstock®

Na záver vám môžem tento produkt len odporučiť. Je za veľmi dobrú cenu a výsledok bol veľmi pozitívny.wink Samozrejme nezabúdajte na ten pohyb a zdravú stravu.

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 11:16

tak toto by za vyskúšanie stálo :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE