TEST: ORIFLAME Telový peeling Discover Parisian Delight

Na testovanie tohto telového peelingu som sa veľmi tešila. Spotrebovávam ich totiž vo veľkom množstve a hlavne rada!

 

Kým používanie peelingu na tvár až tak pravidelne nedodržiavam, pri telových peelingoch si na tom dosť zakladám. Jednoducho milujem svoju pokožku po peelingu. :))

 

Discover Parisian Delight má navyše krásne balenie ladené do fialovej farby a doplnené obrázkom Eiffelovky. Však je úžasné? Nachádza sa tu aj moja obľúbená levandula s kvetmi vanilky.

 

Obal sa teda skutočne vydaril, no poďme sa spolu pozrieť, čo sa v ňom nachádza.

 

Testovala som tiež: ORIFLAME- tekuté očné linky

oriflame-discover

Zdroj: Shutterstock®

Bohužiaľ, nedopátrala som sa ku žiadnemu oficiálnemu popisu tohto produktu. Uvediem vám preto iba moju osobnú skúsenosť.

 

Ako prvé som si samozrejme všimla vôňu, ktorá je veľmi pekná, príjemná, nevtieravá a trvácna. Ani neviem, k čomu by som ju mohla prirovnať, no je to vôňa čistoty spojená so sladkým opojným ,,odvarom".

 

Testovala som tiež: ORIFLAME The ONE WonderLash 5v1 riasenka

oriflame-peeling

Zdroj: Shutterstock®

Ako správna kozmetická maniačka som musela peeling hneď v deň, kedy mi prišiel, vyskúšať. S nadšením som sa teda hrnula do kúpeľne a nevedela sa dočkať toho momentu, kedy ho konečne vyskúšam. :)) Som totálny závislák, verejne sa priznávam!

 

Peeling je tekutejšej konzistencie. Je taký, povedala by som, menej ,,cukrový", ako ostatné, ktoré som mala. Vyhovuje mi však, že je takýto jemnejší, pretože sa s ním príjemnejšie masíruje pokožka.

 

Testovala som tiež: Špeciálny test riaseniek - tieto doma musíte mať :)

oriflame-parisian-delight

Zdroj: Shutterstock®

Myslím si, že svoju prácu si vykoná na výbornú. A za tú nízku cenu (maximálne 5,50€) nie je nad čím premýšľať. Dostupný je tiež vo verzii Hawaii, Mexico a Miami Spirit. Takže ak najbližšie narazím na kočku, ktorá objednáva z Oriflame, objednávam všetky zvyšné verzie, nech mám odskúšané všetky. :)

oriflame-body-scrub

Zdroj: Shutterstock®

Pokožka je po použití DISCOVER peelingu dokonale vyhladená, zbavená všetkých odumretých častíc, hydratovaná a príjemne prevoňaná. Je teda pripravená na použitie ďalších produktov, ako je sprchový gél a telové mlieko.

 

Vďaka testovaniu tohto peelingu som si našla ďalšieho obľúbenca, ktorý sa z času na čas objaví v mojej kúpeľni počas striedania rôznych ďalších. :)

oriflame-peeling-discover

Zdroj: Shutterstock®

oriflame-sweden

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Erika Šuleková

Erika Šuleková

10.09.2015 11:24

Telovy píling Delight Parisian má zloženie, ktoré obsahuje predovšetkým levandulu a vanilku.Je to pekne vidieť na obale vyrobku.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

10.09.2015 12:10

určite má úžasnú vôňu

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

11.09.2015 17:29

levanduľa a vanilka sú moje naj vône takže tento výrobok by sa mi určite veľmi páčil

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 09:44

wau toto ma zaujalo :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE