PORADŇA: Ako si vybrať správny krém na opaľovanie?

Opaľovacie produkty sú špeciálne navrhnuté tak, aby pomohli zachytávať UV žiarenie, ktorému sme vystavovaní počas opaľovania. Zároveň pomáhajú pri získaní toho správneho a krásneho odtieňa našej pokožky. Výber opaľovacieho produktu však môže byť niekedy poriadne náročný. Na trhu ich totiž existuje už veľké množstvo. Kozmetické firmy sa predbiehajú v predstavení nových a unikátnych konzistencií či vôní. Aby ste si vedeli lepšie vybrať, pripravili sme si pre vás menšiu poradňu.

Hoci opaľovanie patrí medzi veľmi obľúbené činnosti, dokáže so sebou priniesť aj nepríjemné komplikácie. Jednoznačne je potrebné prijať preventívne opatrenia a pochopiť, že pravidelné a nechránené vystavenie slnku je nesmierne škodlivé pre naše zdravie. Okrem tipov na výber toho správneho produktu vás tak zároveň aj naučíme, ako sa o svoju pokožku starať, ako ju chrániť a akým chybám sa vyvarovať.

Testovali sme:

1. Sothys Paris

2. Mary Kay

3. Nivea

4. Gernétic

5. Bioderma

6. Revuele

Odporúčame: Prvá pomoc pri spálení? Vyskúšaj top domáce lieky na spálenú pokožku!

Ktorý si vyberiete?

7 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

18.07.2018 19:08

najnovšie som si obľúbila produkty spoločnosti Bioderma, i teraz používam olej v spreji

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

20.07.2018 00:03

Ja mám alergiu na slnko-o to starostlivejšie vyberám krémy na opaľovanie. Vlastne najradšej sa slnku vyhýbam, ale keď už niekam idem, kde na mňa bude pražiť, nezabudnem sa dobre nakrémovať. Tiež to bolo o dlhšom hľadaní-napríklad som dala na reklamu a kúpila si Eucerin, ktorý mal zabrániť slnečnej alergii. No nielenže som sa na dovolenke hneď po dvoch dňoch celá osypala, ešte k tomu som mala všetky uteráky žlté, lebo tento krém farbil. Teraz používam Biodermu a som maximálne spokojná...

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

21.08.2018 12:07

Sprchovací gél Nivea Love Sunshine ma neskutočne baví. Je nabitý pozitívnou energiou slnka. Má krásny dizajn. Tyrkysovo-žltá farba a vôňa opaľovacích výrobkov mu dodávajú nadčasovosť a pozíciu ideálneho letného sprchovacieho gélu. Je zážitok sa s ním sprchovať.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

26.09.2018 21:19

Samé skvelé značky toto leto som mala Bioderma faktor 50 a bola som spokojná

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

26.09.2018 21:19

Samé skvelé značky toto leto som mala Bioderma faktor 50 a bola som spokojná

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

31.03.2019 09:37

Používam biodermu a som spokojná.

Vaše meno:

boo boo

boo boo

14.02.2022 18:23

My tiez pouzivame Biodermu, zacali sme s mineralnym kremom pre deti, postupne vyskusali aj ine od Biodermy a uz sme si tak zvykli, ze ine nekupujeme. Vyborny je aj ich krem po opalovani, nadherne vonia, je lahky a pouzivam ho cely rok.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE