TEST: Prirodzená jemná starostlivosť o vaše bábätko

 

BUPI patrí medzi obľúbené slovenské značky detskej kozmetiky pre svoje kvalitné zloženie a priaznivú cenu. Produkty sa vyznačujú obsahom prírodných zložiek pre ochranu detskej pokožky, sú dermatologicky testované a neobsahujú žiadne alergény.  

 

 

 

 

„Záleží nám na deťoch a ich zdraví, preto sme vyvinuli kozmetiku, ktorá neobsahuje parafíny, minerálne oleje a iné ropné zložky, umelé farbiva a alkohol. Detská kozmetika BUPI je ideálnou voľbou v starostlivosti o jemnú a citlivú pokožku bábätiek, čo potvrdzuje dvadsaťročná dôvera a priazeň našich zákazníkov,“ uviedla Ivana Čatajská, produktová manažérka značky.

 

Portfólio starostlivosti o detskú pokožku BUPI tvorí 6 produktov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky, dôležité pre starostlivosť o pokožku bábätiek. Napomáhajú hydratácii pokožky, majú regeneračné účinky, pokožku zjemňujú a zvláčňujú a taktiež pôsobia protizápalovo, obsahujú niekoľko vitamínov. Parfum, ktorý sa nachádza v celej rade produktov je veľmi jemný, neobsahuje alergény a má príjemnú vôňu.

balíček detskej kozmetiky bupi

Zdroj: Shutterstock®

Bupi BABY krém proti zapareninám
Objem: 200 ml, odporúčaná maloobchodná cena: 2,39 €

Detský ochranný krém, určený na podráždené, zaparené a citlivé miesta jemnej detskej pokožky. Obsahuje pantenol a bisabolol - účinné látky s protizápalovým a ukľudňujúcim účinkom. Tieto spolu s oxidom zinočnatým a prírodnými olejmi tvoria účinnú ochranu pred vlhkosťou a tak predchádzajú vzniku zápalov a zaparením. Dermatologicky testované. Parfum bez alergénov. Neobsahuje parafín.

 

Bupi BABY detské telové mlieko

Objem: 200 ml, odporúčaná maloobchodná cena 2,64 €

Telové mlieko pomáha udržiavať detskú pokožku jemnú a hydratovanú. Účinná látka Bisabolol pôsobí proti podráždeniu pokožky a má výborné protizápalové účinky. Obsiahnuté prírodné oleje dodávajú pokožke dieťaťa pružnosť a vláčnosť.

 

Bupi BABY detská umývacia pena na telo a vlásky
Objem: 250 ml, odporúčaná maloobchodná cena 2,64 €

Pena je svojim zložením jemnejšia ako mydlo a umývanie s ňou je jednoduchšie a zábavnejšie. Nadávkujte penu do ruky alebo na umývaciu hubku a jemne vmasírujte na pokožku alebo vlásky dieťatka a opláchnite.

 

Bupi BABY Šampón na telo a vlásky
Objem: 200 ml, odporúčaná maloobchodná cena 2,39 €

Obsahuje lanolín, ktorý udržiava jemnú detskú pokožku hydratovanú a pantenol, ktorý má upokojujúce, zjemňujúce a protizápalové účinky. Priaznivo vplýva na kvalitu a rast vlasov dieťatka.


Bupi BABY vlhčené utierky
Obsah: 72 kusov, odporúčaná maloobchodná cena 1,99 €

Jemné vlhčené utierky na čistenie a osvieženie detskej pokožky alebo pri výmene plienok. Hodia sa aj na bežnú hygienu rúk a tváre na cestách, v domácnosti či na ihrisku. Utierky sú bez alkoholu a parafínov. Obsahujú aloe vera, čím pôsobia upokojujúco a hydratujú jemnú detskú pokožku.

 

Bupi BABY detské mydlá
Objem: 100 g., odporúčaná maloobchodná cena 0,49 €
Mimoriadne kvalitné mydlo na nežnú detskú pokožku v troch prevedeniach:

Mydlo Bupi s lanolínom má zvláčňujúci a hydratačný účinok. 

Mydlo Bupi s kamilkovým extraktom upokojuje a hojí.

Mydlo Bupi s olivovým olejom má zvláčňujúci účinok, chráni citlivú pokožku pred nadmerným vysúšaním.

 

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.10.2014 15:36

určite pre detskú pokožku je veľmi vhodná táto značka a páči sa mi tá žabka ako maskot, lebo aj dieťa zaujme :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE