TEST: Rozmaznávajte pokožku svojho tela s Oriflame

Prichádza jeseň a s ňou aj to neobľúbené ponuré počasie, kedy najradšej trávim čas doma pod dekou, s horúcim nápojom v ruke. Rada si v tomto období doprajem aj horúci kúpeľ namiesto rýchlej a osviežujúcej sprchy.

 

Dnes vám predstavím dva produkty značky Oriflame, s ktorými si môžete spríjemniť chvíle v kúpeľni i vy.

 

Spomienky na leto a sviežosť šťavnatého ovocia si môžete pripomenúť za pomoci sprchovacieho gélu s obsahom ananásu a šalvie. Pokožku po horúcich letných dňoch môžete rozjasniť vďaka telovému peelingu Swedish Spa.

oriflame sprchovy gel

Zdroj: Shutterstock®

Sprchovací gél s osviežujúcim ananásom a šalviou Nature Secrets

 

Aromatický sprchovací gél s osviežujúcimi výťažkami z ananásu a šalvie. Začnite svoje ráno so sviežou povzbudzujúcou vôňou a revitalizujte pokožku. Neobsahuje mydlo a má vyvážené pH. Je dostatočne jemný na každodenné použitie.

oriflame sprchovy gel

Zdroj: Shutterstock®

Balenie sprchového gélu je také typicky klasické pre Oriflame. Vyššia priehľadná flaša s etiketou, ktorá je priam na zjedenie. Dávkovač sprchového gélu je v podobe vrchnáčika, ktorý otvoríte a objaví sa prietok, cez ktorý si uvoľníte požadované množstvo sprchového gélu.

 

Zloženie:

* výťažok šalvie - obsahuje silice, ktoré pokožku dezinfikujú, upokojujú, majú sťahujúce a protizápalové účinky.

* výťažky z ananásu - odporúča sa ako prevencia proti vráskam, má blahodárny vplyv na suchú pokožku.

oriflame sprchovy gel

Zdroj: Shutterstock®

Na sprchovom géle vás ihneď zaujme jeho prekrásna vôňa ananásu. Veľmi mi pripomína jeden jogurt  a priam sa vo mne prebudili hriešne chúťky. :) Sprchový gél však okrem toho, že veľmi krásne a priam identicky vonia, v sebe skrýva aj iné skvelé vlastnosti. Pokožku dokáže krásne zahaliť do jemnej peny, veľmi príjemne sa jej dotýka a zanecháva ju krásne hebkú, čistú a prevoňanú. Vďaka výťažkom z ananásu a šalvie je moja pokožka krásne vláčna a hydratovaná a netrápi ju suchosť ani po umytí peny.

oriflame swedish spa peeling

Zdroj: Shutterstock®

Telový píling Swedish Spa

 

Zjemnite vašu pokožku zmyselne voňavým telovým pílingom. Kryštáliky soli a prášok z mandľových škrupín odstránia odumreté bunky a vyhladia pokožku. Píling je obohatený o tonizačný zázvorový olej, hydratačné a zjemňujúce zložky, upokojujúci olej zo sladkých mandlí a ochranný vitamín E.

oriflame swedish spa peeling

Zdroj: Shutterstock®

Balenie produktu sa mi veľmi páči a vyhovuje mi, pretože je v nádobke. Stačí otvoriť vrchnáčik, nabrať si dostatočné množstvo a ošetriť pokožku. Som síce milovník rôznych túb a pumpičiek, ale pri peelingu rada urobím výnimku. Navyše viem, že nevyjde ani zrniečko peelingu nazmar, keď mi raz produkt bude dosluhovať. :) Okrem toho, neviem si predstaviť, že s rukami od peelingu by som teraz mala stláčať nejakú tubu a produkt by sa mi v ruke šmýkal. Naozaj je toto balenie veľmi skladné a praktické.

oriflame swedish spa peeling

Zdroj: Shutterstock®

Pri aplikácii peeligu na pokožku som mala dojem, akoby som si nanášala na telo cukor, hoci telový peeling obsahuje kryštáliky soli. Peeling s takýmito hrubými zrniečkami sa mi spája v mysli s ozajstným peelingom. Je to môj prvý takto namiešaný peeling, pretože vždy som mala len nejaké pleťové peelingy, kde bolo množstvo exfoliačných zrniečok veľmi malé. Preto som bola veľmi zvedavá, aký vplyv bude mať na moju pokožku a ako sa spolu skamarátia. Po ošetrení pokožky s telovým peelingom zostala pokožka krásne jemná, dostatočne prekrvená, ale predovšetkým zbavená odumretých čiastočiek. Pokožka bola navyše aj prevoňaná, hoci mi táto vôňa veľmi sympatická nie je. Prevyšoval zázvor, respektíve, nejaká tá ostrosť a korenistá vôňa, ktorú mám rada skôr na mužoch a nie na sebe. :)

4 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

05.10.2015 12:49

tie sprchové gély mám rada, práve používam levanduľový

Vaše meno:

Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

06.10.2015 19:50

ja som mala z tejto línie gél proti celulitíde a bol úžasný

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

06.10.2015 23:10

ten peeling je fajn, ale pokožka po ňom ostáva mastnejšia a vyživená :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

25.01.2016 10:42

vôňa ananásu musí byť skvelá :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE