TEST: BIODERMA - Atoderm produkty

BIODERMA je mojou obľúbenou značkou už niekoľko rokov. Väčšinu produktov som z jej porfólia už vyskúšala, niektoré raz a iné si kupujem stále dookola. :) Jedným z nich je aj dnešný recenzovaný produkt, a to krém na ruky. Druhý produkt je, samozrejme, taktiež vysoko kvalitný, avšak, na môj typ pleti zvyknem používať iné...

 

Krém na tvár som skúšala po prvýkrát, no naopak, krém na ruky mám už niekoľké balenie a asi ma nikdy neomrzí. :) Už keď som mala prvé balenie, usúdila som, že je to to najlepšie, čo som kedy na ruky vyskúšala, a toto stále platí i dodnes. Stojím si za svojim.

 

Testovali sme: TEST: Bioderma - Balzam na pery

atoderm-bioderma

Zdroj: Shutterstock®

Chcela by som pochváliť zmenu balenia, akou prešiel za tie roky. Predtým býval totiž krém taký ,,nafúknutý", no teraz mi toto nové balenie pripadá také praktickejšie a lepšie uskladniteľné, napríklad i v kabelke. Momentálne ho mám v zásobe hneď v niekoľkých baleniach, pretože ho používam stále. :) Milujem jeho jemnú, nevtieravú, no zároveň veľmi krásnu vôňu, ktorá ma za ten čas nikdy neprestala baviť...

 

Testovali sme: TEST: Bioderma Atoderm - Sprchový olej

bioderma-krem-na-ruky

Zdroj: Shutterstock®

Štruktúru má podľa mňa ideálnu - ani nie riedku, ani príliš hutnú. Rozotiera sa na výbornú a ja jednoducho nemám a ani keby som chcela, nenájdem jedno jediné mínus, ktoré by tento krém mohol mať. Ako viete, ruky si umývam každú chvíľu, takže neviem, ako dlho krémik vydrží hydratovať. Ja by som ho však jednoznačne zaradila medzi tie najkvalitnejšie, aké som kedy vyskúšala, to je jasné.

 

Testovali sme: TEST: Bioderma Atoderm Nutritive - hydratačný krém na tvár

bioderma-atoderm-nutritive

Zdroj: Shutterstock®

Atoderm Nutritive krém na tvár je určený pre suchú a oslabenú pleť, čo moja pleť teda rozodne nie je. Párkrát som ho však použila najmä keď bolo vonku sychravo - rovnako, ako je aj teraz, keď túto recenziu píšem. Mám totiž tendenciu ,,šupinkovať sa", keď ma trošku ofúkne... Po použití tohto krému sa však tomuto problému úspešne vyhýbam. Keď vidím, že je vonku divoko, siahnem práve po ňom. :)

 

Testovali sme: TEST: Výživné krémy ATODERM na telo a tvár od značky BIODERMA

bioderma-nutritive-krem

Zdroj: Shutterstock®

Konzistenciu má ľahšiu ako predošlý recenzovaný krém na ruky. Ľahučko sa po pleti kĺže, a veľmi chcem pochváliť to, ako rýchlo sa dokáže do pleti vpiť, takže následné okamžité použitie make-upu nie je absolútnym problémom... Pleť dokonale hydratuje a poskytuje jej všetku výživu, ktorú stráca. Ja však nemám suchý typ pleti, preto vám neviem jednoznačne povedať, ako by hydratoval práve takú pleť, no verím, že by si s ňou hravo poradil... Určite odporúčam vyskúšať. :)

 

Testovali sme: TEST: Bioderma - Sprchový olej Atoderm

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

26.04.2016 08:11

Bioderma - perfektna znacka, tiez odporucam

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

26.04.2016 09:15

rozhodne musím mať doma!!

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

28.04.2016 19:07

značka Bioderma je super

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

15.05.2016 20:32

Biodermu nepoužívam,ale je to kvalita

Vaše meno:

Ivana Čekanová

Ivana Čekanová

22.06.2016 18:09

Bioderma nikdy nesklamala :)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

05.09.2016 15:19

Mám skúsenosti s touto radou a je fajn

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE