TEST: Bioderma Photoderm After Sun – telové mlieko po opaľovaní

Je rovnako dôležité, aby sme sa starali o svoju pokožku nielen pred tým, než si vyrazíme na pláž, k jazeru alebo na kúpalisko, kde chytáme letný bronz, ale aj po samotnom slnení sa.

 

Starostlivosť pred opaľovaním vám dodá ochranu pred slnečným žiarením, ktoré spôsobuje poškodenie pokožky. Následná starostlivosť zas pleti dodá stratenú hydratáciu.

 

Okrem receptov našich starých mám (ako je jogurt, sladké mlieko, tvaroh a podobne), ktoré sa využívajú dodnes, môžete siahnuť po dostupných produktoch v obchodoch. Od rôznych sprejov, gélov či pien sa dostávame aj ku klasickým telovým mliekam/krémom. Tentokrát som testovala Bioderma Photoderm After Sun – telové mlieko po opaľovaní.

 

Testovali sme tiež: Bioderma Photoderm Bronz - opaľovacie prípravky

Bioderma Photoderm After Sun

Zdroj: Shutterstock®

Toto telové mlieko som už mala v minulosti možnosť vyskúšať. Vtedy som si ho veľmi obľúbila a v súčasnosti tomu nie je inak. Toto telové mlieko je dostupné v dvoch verziách – v 200 ml balení a v rodinnom 500 ml balení. Práve na tohto veľkého fešáka sa dnes pozrieme bližšie.

 

Testovali sme aj: Bioderma Hydrabio micelárna voda a Perfecteur krém s SPF 30

Photoderm After Sun

Zdroj: Shutterstock®

Biologický Mechanizmus účinku:

  • Photoderm After Sun je obohatený o zvláčňujúce a upokojujúce látky - alantoín a ginko bilobu, ktoré upokojujú pocit prehriatia.
  • Glycerín a bambucké maslo pokožku výrazne hydratujú, obnovujú a zabraňujú vysušeniu pokožky spôsobenej pobytom na slnku.
  • Photoderm After Sun poskytuje taktiež skutočnú vnútornú (hĺbkovú) biologickú ochranu - Bunkovú bioochranu®. Tento exkluzívny patent má dva hlavné účinky: Ochrana a stimulácia obranyschopnosti pokožky (imunity) počas pobytu na slnku. Biologická ochrana genómu pokožky, kožných buniek a tkanív.

 

Testovali sme tiež: Bioderma Atoderm - Sprchový olej

Bioderma telové mlieko po opaľovaní

Zdroj: Shutterstock®

Pri tomto telovom mlieku oceňujem jeho veľké rodinné balenie. Je síce ťažšie a tým vám uberie trochu z povolenej hmotnosti kufra v lietadle, avšak kompromisom za tento fakt sú jeho vlastnosti. Má, pre mňa vyhovujúce, pumpičkové balenie, s ktorým je natieranie o niečo jednoduchšie. Stačí zatlačiť pumpičku a nadávkujete si toľko telového mlieka, koľko potrebujete. Nemusíte s mastnými rukami stláčať celé balenie, a to ma na tom baví.

 

Testovali sme tiež: Výživné krémy ATODERM na telo a tvár od značky BIODERMA

Photoderm After Sun - telové mlieko po opaľovaní

Zdroj: Shutterstock®

Krém nie je hutný – má ľahkú konzistenciu, ktorú by sme mohli prirovnať k fluidu, preto ho stačí fakt v menšom množstve. Telové mliečko sa po pokožke kĺže s ľahkosťou a zahaľuje do hydratácie a príjemnej, celkom zvláštnej (farmaceutickej) vône. Upokojuje slnkom pobozkanú pokožku a zabraňuje akémukoľvek páleniu pokožky.

 

Testovali sme tiež: Bioderma - Sébium Pore Refiner na rozšírené póry & Sensibio očný gél - krém

Telové mlieko po opaľovaní

Zdroj: Shutterstock®

Po jeho použití som pociťovala mierne chladenie na pokožke. Po aplikácii sa telové  mlieko vstrebe takmer okamžite a zanechá ju na dotyk hebkú, vyživenú a hlavne jej vráti stratenú hydratáciu. Telové mlieko ma nesklamalo ani v minulosti, ani teraz.

 

Na záver už len dodám, že telové mlieko sme používali štyria a vydržalo nám celých 10 dní dovolenky pri každodennom natieraní sa. Takže toto rodinné balenie telového mlieka po opaľovaní je naozaj skvelou voľbou.

 

Testovali sme tiež: Bioderma Atoderm - Krém na ruky

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

5 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

15.07.2017 17:11

Telového mlieka po opaľovaní spotrebujem kvantum, je to naozaj výborný pomocník. Od tejto značky by som tiež rada vyskúšala,keďže prípravky od Biodermy používam a som s nimi veľmi spokojná..

Vaše meno:

Zuzana Úradníková

Zuzana Úradníková

15.07.2017 21:33

Biderma je top :)

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

16.07.2017 14:54

roky pouzivam len tento... ako i slnecnu kozmetiku z biodermi

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

17.07.2017 08:24

mlieka po opaľovaní používam pravidelne...

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 10:57

toto ja veľmi chválim starostlivosť po opaľovaní- nemali by sme zabúdať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE