TEST: DECLARÉ - 24H Deodorant

Hľadá sa dokonalý deodorant na horúce dni! Neviem ako vy, ale ja stále skúšam nové značky deodorantov. Jednoducho hľadám TEN, ktorý mi bude stopercentne vyhovovať. Vyskúšala som ich nespočetné množstvo, avšak ja hľadám ideálny deodorant, na ktorý sa môžem skutočne spoľahnúť. Tentoraz som otestovala jeden od DECLARÉ, ktorý sľubuje 24 hodinovú ochranu. Poďme sa pozrieť, ako obstál. 

 

Oficiálny popis:

24-hodinová ochrana citlivej pokožky. Efektívne odstraňuje zápach bez zanechania stôp na šatách. Bez obsahu alkoholu, parabénov, farbív a hliníkových solí. Jemná a šetrná aplikácia.

 

Testovali sme aj: TEST: Declaré – Anti-Oil Mask

24h deodorant

Zdroj: Shutterstock®

DECLARÉ deodorant

Zdroj: Shutterstock®

U značky DECLARÉ som zvyknutá na jednoduchosť, čistotu a jemnosť, čo sa týka dizajnu obalov. Tak je to aj u tohto deodorantu. Kombinácia bielej a ružovej vo mne evokuje jemnosť a citlivosť k pokožke. Deodorant je guľôčkový. Bohužiaľ, tie z vás, ktoré preferujete tuhý alebo v spreji, tak tieto varianty Declaré v ponuke nemá. Mne to však vôbec neprekážalo. Obsah je 75 ml.

 

Testovali sme aj: TEST: DECLARÉ - Dvojfázový odličovač na citlivé očné kontúry

deodorant na leto

Zdroj: Shutterstock®

Aktívne zložky:

SENSIDIN – čistá, bezfarebná tekutina bez zápachu, ktorá sa získava biochemickým extraktom. Neutralizuje pach bez vedľajších efektov. Pôsobí až do 24 hodín, pričom počas tejto doby bráni rastu a množeniu baktérie, ktorá spôsobuje nepríjemný pach pokožky. Táto aktívna zložka je obzvlášť jemná k pokožke.

 

DERMOSOFT OCTIOL - podporuje dezodoračný efekt Sensidinu, a rovnako bráni rastu baktérie spôsobujúcej zapáchanie pokožky.

 

Testovali sme aj: TEST: DECLARÉ Pure Balance – pleťová maska (75ml)

guľôčkový deodorant

Zdroj: Shutterstock®

Použitie:

Guľôčkou prejdite po pokožke, ktorú ste pred aplikáciou mali čistú a suchú. Odporúčam deodorant aplikovať po sprchovaní, kedy je pokožky čistá, a tak je deodorant efektívnejší. Počkajte, kým sa prípravok vstrebe, a potom sa môžete obliecť.

 

Deodorant nezanecháva stopy na oblečení ani na bielom, ani na čiernom. Bráni rastu a množeniu baktérií, ktoré vám spôsobujú nepríjemný zápach. Ak však pociťujete, že potrebujete deodorant opätovne aplikovať, odporúčam znova umyť a vysušiť miesto pred aplikáciou.

 

Testovali sme aj: TEST: DECLARÉ Pure Balance – zmatňujúci krém a sérum proti 

24h ochrana pred potením

Zdroj: Shutterstock®

24h bez zápachu

Zdroj: Shutterstock®

Tento deodorant hodnotím veľmi dobre. Parfumácia mi sadla. Je síce trošku intenzívnejšia, ale mne tá vôňa vôbec neprekáža. Dodáva pocit čistoty a sviežosti. Čo sa týka ochrany 24 hodín, to podľa mňa nie je možné. Predsa len pot je prirodzená vec a pórmi sa dostáva von. Samozrejme dá sa to regulovať alebo obmedziť.

 

Tento deodorant sa postará o sviežosť na niekoľko hodín. Je skvelý a čo mi u neho imponuje, že je bez obsahu alkoholu, parabénov, farbív a hliníkových solí. Dokonca je šetrný a vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku. Musím povedať, že výdrž, sviežosť a vôňa je lepšia ako u "drogérkových" deodorantov. Odporúčam však tým z vás, ktoré si potrpíte na intenzitu vône, pričuchnúť si k testeru pred kúpou. 

 

Produkty značky DECLARÉ zakúpite v sieti FAnn parfumérií. Teraz je dokonca s 20% zľavou za super cenu 12,80 €.

 

Testovali sme aj: TEST: DECLARÉ - Essential Eye Lifting Očné sérum

 

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

16.04.2017 10:05

Urcite je skvely....ja preferujem duhe deodoranty... a tato novinka ich v ponuke nema

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

20.05.2017 13:52

skvely

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.08.2017 12:29

nezaujal ma používam antiperspiranty adidas s ktorými som max spokojná

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE