TEST: Dermacol Aroma Ritual antistresové telové mlieko – hrozno s limetkou

V poslednom čase som si veľmi obľúbila značku našich českých susedov – Dermacol, ktorý tento rok oslavuje už krásnych 50 rokov pôsobenia na trhu.

 

Keďže som, okrem iného, zaťažená aj na rôzne voňavé telové mliečka, už som ich pár skúsila a tie z kolekcie Aroma Ritual som si naozaj zamilovala. Ak ste teda na tom podobne ako ja, určite ich tiež musíte (aspoň) vyskúšať! Táto kolekcia ponúka na výber viacero typov vôní a je teda naozaj ťažké rozhodnúť sa pre nejakú konkrétnu. Ja som si na účely dnešnej recenzie vybrala „príchuť“ hrozna s limetkou, ktorú mám momentálne rozpoužívanú a veľmi ma baví.

 

 

Oficiálny popis:

 

AROMA RITUAL BODY LOTION – GRAPE & LIME

Antistresové telové mlieko - hrozno s limetkou. (200 ml)

 

Pre všetky typy pokožky, dermatologicky testované.

 

Telové mlieko s olejom z hroznových jadierok podporuje regeneráciu pokožky, zvláčňuje ju a zjemňuje. Vôňa hrozna s limetkou uvoľňuje nahromadený stres po náročnom dni a upokojuje myseľ aj telo.

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Dermacol - tekuté mydlo Aroma Ritual

antistresové telové mlieko Aroma Ritual

Zdroj: Shutterstock®

Keďže som človek, ktorý kladie veľký dôraz nielen na kvalitu samotného produktu, ale aj na dizajn obalu, v ktorom sa nachádza, stávam sa pre výrobcov veľmi náročným spotrebiteľom. Dermacol u mňa tieto kritériá väčšinou hravo spĺňa a inak tomu nie je ani pri rade produktov Aroma Ritual. Už z diaľky si v regáloch obchodu všimnete jasné, veselé farby, ktoré vás priam lákajú ku kúpe. Nemáte tu problém behom pár sekúnd zistiť, o aký výrobok ide a k čomu presne slúži.

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Dermacol AROMA RITUAL  - PINK GRAPEFRUIT

Dermacol hrozno s limetkou

Zdroj: Shutterstock®

Tuba je z kvalitného materiálu, preto sa ju nebojím hodiť do tašky k ostatným veciam s tým, že by sa nebodaj otvorila alebo pukla a obsah by vytiekol. Po otvorení vás v momente zasiahne krásna vôňa – v tomto prípade hrozno, ktoré vo svojej sladkej aróme nesie trpký náznak zelenej limetky. Dostávate sa tak do kontaktu s úplne protichodným mixom vôní a práve to vo vás vzbudzuje neuveriteľný pocit prívalu energie.

 

Mlieko je skôr redšej konzistencie a má bledučko fialovú farbu, ľahko sa rozotiera a do pokožky vsiakne behom pár minút. Vôňu na sebe cítim ešte dlho po natretí a aj keď pomaly vymizne, stále mi ostáva aspoň pocit jemnej, vyživenej pokožky.

 

 

Odporúčame prečítať:  TEST: Dermacol Aroma Ritual Melón

TEST Aroma Ritual

Zdroj: Shutterstock®

Som veľmi rada, že som tieto produkty objavila a verím, že budú na trhu figurovať ešte dlho a postupne nás prekvapia aj nejakými novými arómami, ktorých je, ak dobre počítam, momentálne v ponuke 13. Ak vám však nebude stačiť rozmaznávanie v podobe telového mlieka, k dispozícii sú aj sprchové gély, mydlá a peelingové masky rovnakej vône. Stačí si teda len vybrať a dopriať ozajstný zážitok sebe i svojim zmyslom :)

 

Odporúčame prečítať: TEST: Aroma Ritual – Telový peeling Hrozno a limetka

 

 

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

07.12.2016 11:23

určite aj pekne vonia

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

09.12.2016 20:08

Krasne vonia skusala som :)

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

21.12.2016 22:07

Tato limetkova rada je u Dermacolu moja oblubena.

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

22.12.2016 21:58

Joj, škoda, že mňa vysušuje :(

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

12.02.2017 18:46

Tento sprchovací gél s vôňou hrozna a limetky krásne vonia, osviežuje pokožku a zlepšuje náladu.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.09.2017 14:01

mala som mám vyskúšané supeeer

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE