TEST: Dermacol Hand and Nail Intensive care

Ruky sú obrazom našej individuality. Práve ruky o nás prezradia mnoho. Preto by sme im mali venovať patričnú pozornosť a hýčkať ich, pretože sú prvým kontaktom pri spoznávaní sa s novými ľuďmi. 

 

Každodenne ich vystavujeme rôznym faktorom, ktoré na nich môžu mať vplyv. V zime je to mráz a chlad, v lete zasa voda, ktorá sa podpisuje na vysúšaní pokožky rúk, a to najmä chlórovaná. Z tohto dôvodu by sme rukám mali venovať patričnú starostlivosť. V dnešnom teste sa zameriame na novinku spoločnosti Dermacol, ktorá tento krém vytvorila pri príležitosti jej 50. výročia na trhu. 

 

Testovali sme tiež: Dermacol - trblietavý lesk na pery

Dermacol Hand and Nail Intensive care

Zdroj: Shutterstock®

Intenzívna starostlivosť na ruky a nechty je balená do dievčenského ružového obalu, ktorý je doplnený o srdiečkové ornamenty. Zo zadnej strany je balenie krému odeté do metalickej staroružovej farby. Krem má objem 100 ml. 

 

Testovali sme tiež: Micelárna voda a riasenka značky Dermacol

Dermacol Hand and Nail Intensive care

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Krém na ruky pre okamžitú celodennú ochranu namáhanej pokožky rúk a nechtov. Účinné látky z pupalkového oleja a glycerínu pokožku rúk regenerujú, upokojujú a hydratujú. 

 

Testovali sme tiež: Dermacol - Mega Lashes Express Volume - Maskara

Dermacol Hand and Nail Intensive care

Zdroj: Shutterstock®

Tento krém je tvorený zmesou panthenolu, lanolínu, včelieho vosku, glycerínu, alantoínu a pupalkového oleja. Práve pupalkový olej má všestranné použitie nielen v kozmetike. Používa sa na liečenie rôznych zdravotných problémov, proti Alzheimerovi, slúži taktiež ako aj balzam na pokožku a, samozrejme, využíva sa aj v kozmetike – vylepšuje kvalitu nechtov a pomáha udržať mladistvý vzhľad pokožky. 

 

Testovali sme tiež: Sprchový gél a telový balzam ENJA FIRMING od značky Dermacol

Dermacol Hand and Nail Intensive care

Zdroj: Shutterstock®

Krémovanie rúk je u mňa veľmi častá činnosť, pretože po každom kontakte rúk s vodou mám potrebu si ruky nakrémovať. Túto potrebu nemám len ja, ale aj mamina a brat.

 

Tento krém od spoločnosti Dermacol má jemné ružové sfarbenie. Jeho vôňa je ťažko opísateľná, pretože mne to príde ako zmes viacerých vôní – trošku včelieho vosku, púpalky a niečoho sladkého. Krém má hutnejšiu konzistenciu, avšak, do pokožky sa vstrebáva okamžite

 

Testovali sme tiež: Dermacol - Micelárna voda s kyselinou hyalurónovou

Dermacol Hand and Nail Intensive care

Zdroj: Shutterstock®

Po vsiaknutí krému do pokožky rúk mám pocit akoby boli trošku drsnejšie. Na dotyk ruky zostávajú mastnejšie, čo mne osobne vôbec neprekáža. Krém je určený pre citlivú a suchú pokožku rúk – pre suchú pokožku je ideálny, pretože ju maximálne hydratuje. Musím povedať, že táto novinka sa spoločnosti Dermacol vydarila a určite vám ju odporúčam vyskúšať. 

 

Testovali sme tiež: DERMACOL - podmanivý sprchový gél

 

FOTOGALÉRIA:

1 komentár
Erika Špacírová

Erika Špacírová

05.07.2016 15:40

pekné zloženie :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE