TEST: Mary Kay - Kolekcia Saténové ruky White Tea & Citrus

Nezabúdate na starostlivosť o ruky? Myslím, že si to rovnako zaslúžia ako naša pleť či telo. Po mrazivom zimnom období si zaslúžia len to najlepšie. Samozrejme starostlivosť by sme im mali dopriať aj po ťažkej práci. Len samotné krémovanie je niekedy nepostačujúce, preto by sme nemali zabúdať ani na starostlivosť formou kúpeľa alebo kúry pre naše ručičky, ktoré nás takpovediac živia.

 

Ak sa vám zdá samotný kúpeľ príliš zdĺhavý, tak by ste mali zbystriť pozornosť. Prinášame vám totiž skvelý tip na kolekciu pre saténové ruky – kúra, ktorá pozostáva z 3 jednoduchých krokov, vám nezaberie veľa času na to, aby ste mali hladké ruky. Spoločnosť Mary Kay, ktorej produkty si môžete kúpiť prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň, si pre nás pripravila kolekciu Saténové ruky White Tea & Citrus.

 

Testovali sme tiež: MARY KAY – Satin hands – vyživujúci krém na ruky s bambuckým maslom

Mary Kay - Kolekcia Saténové ruky White Tea & Citrus

Zdroj: Shutterstock®

Keďže ide o kolekciu pozostávajúcu z troch krokov, tak obsahuje tri prípravky – Zjemňujúci peeling s bambuckým maslom (220 g), Vyživujúci krém s bambuckým maslom (85 g) a Ochranný zmäkčujúci krém (60 g). Všetky tieto produkty sa vzájomne podporujú a dopĺňajú pre ozajstný saténový vzhľad rúk. Ozaj budú ruky po použití tejto kolekcie saténové a hladké na dotyk?

 

Testovali sme tiež: MARY KAY dekoratívna kozmetika

Mary Kay - Kolekcia Saténové ruky White Tea & Citrus

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Uniknite do oázy, kde sa vaše ruky budú cítiť okamžite zvláčnené, jemné a hladké. Táto starostlivosť obnovuje a omladzuje vzhľad rúk, takže okamžite vyzerajú zdravšie. Ruky zostávajú saténovo hladké a pružné, hrubé a suché miesta sú vyhladené a pokožka je upokojená.

 

Kolekcia obsahuje Zjemňujúci peeling a Vyživujúci krém, ktoré obsahujú blahodarné bambucké maslo. Tieto prípravky sú prevoňané bielym čajom a citrusmi, čo ocenia milovníci čaju, pretože ide o najjemnejší a najdelikátnejší výber. Navyše, vôňa obsahuje zmes ružového grepu, citrónovej trávy, stopy kardamómu, čerešňového kvetu a kvitnúceho jazmínu. Súprava tiež obsahuje Ochranný zmäkčujúci krém. Doprajte si blahodarný pocit.

 

Testovali sme tiež: MARY KAY - High Intensity Sport - Vlasový a telový šampón

Mary Kay - Kolekcia Saténové ruky White Tea & Citrus

Zdroj: Shutterstock®

Krok 1: Chráni a pripravuje

Pre prvý krok je určený Ochranný zmäkčujúci krém, ktorý má hutnú konzistenciu. Svojím vzhľadom a konzistenciou pripomína klasickú vazelínu. Tento krém (vazelína) nemá žiadnu typickú vôňu, povedala by som, že je úplne bez akejkoľvek arómy. Krém pomáha na pokožke vytvoriť bariéru, ktorá udrží vlhkosť a zároveň prepustí účinky nasledujúcej starostlivosti.

 

Jednoducho si vytlačíte primerané množstvo tohto produktu na ruky a dôsledne ho do nich vmasírujete. Krém je jemne mastnejší, preto neodporúčam robiť nič iné. Naordinujte si ničnerobenie, pretože táto starostlivosť si to vyžaduje. Navyše je to bezoplachový krok.

 

Testovali sme tiež: Mary Kay – vynovená starostlivosť o pleť Botanical Effects

Mary Kay - Kolekcia Saténové ruky White Tea & Citrus

Zdroj: Shutterstock®

Krok 2: Čistí a zjemňuje

Pre tento krok je určený Zjemňujúci peeling s bambuckým maslom, ktorý obsahuje jemné peelingové čiastočky. Peeling má pumpičkové balenie, vďaka ktorému si nadávkujete primerané množstvo peelingu. Ten si rovnako vmasírujte do pokožky rúk a samozrejme nevynechajte ani oblasť medzi prstami. Následne si ruky opláchnite vodou.

 

Ako každý peeling, tak aj tento má za úlohu zbaviť pokožku odumretých buniek a zjemniť suché miesta. Okrem toho tiež jemne odstraňuje nečistoty, vyživuje pokožku, a preto je vhodný aj na každodenné použitie. Má lahodnú čajovo – citrusovú vôňu, ktorá je príjemným bonusom navyše.

 

Testovali sme tiež: MARY KAY - Runway Bold - Duo gélové očné linky

Mary Kay - Kolekcia Saténové ruky White Tea & Citrus

Zdroj: Shutterstock®

Krok 3: Vyživuje a upokojuje

Posledný krok a zároveň posledný produkt z tejto kolekcie je Výživný krém s bambuckým maslom, ktorý ponára ruky do okamžitej hydratácie. Hneď po použití vám zmizne pocit suchých rúk, pretože sa veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky. Krém má akurátnu konzistenciu, vďaka ktorej sa po pokožke s ľahkosťou kĺže a božsky ju hýčka. Ruky sú na dotyk úplne saténové a hladké. Môžem povedať, že aj viditeľnejšie mladšie.

 

Testovali sme tiež: MARY KAY - Undereye Corrector - Korektor pod oči

Mary Kay - Kolekcia Saténové ruky White Tea & Citrus

Zdroj: Shutterstock®

Túto kolekciu na saténové ruky vám odporúčam nielen ja, ale aj mamina a drahý, s ktorými som ju testovala. Spravili sme si príjemnú relaxačnú chvíľku, ktorá nám zabrala asi 15 minút.

 

V prvom kroku sme poskytli našim rúčkam ochranu pred vysušením. Jemne sme nechali zmäkčujúci krém vsiaknuť a vrhli sa na ďalší krok – avšak pozor, neprežeňte to s množstvom tohto krému, postačí vám fakt málinko na celé ruky. V druhom kroku sme si užili peelingovú kúru, ktorá bola nielen blahom pre ruky, ale aj pre naše čuchové zmysly. Peeling nás zbavil zmäkčujúceho krému a odstránil všetky odumreté čiastočky. Už po tomto kroku boli ruky na dotyk úplne hladké a saténové. Keďže voda pokožku pomerne vysušuje, tak sme sa vrhli na posledný krok. Hydratačný krém dodal rukám potrebnú hydratáciu.

 

Testovali sme tiež: Mary Kay - Be Delighted Trblietavý sprej

Mary Kay - Kolekcia Saténové ruky White Tea & Citrus

Zdroj: Shutterstock®

Spočiatku som bola voči tejto kolekcii skeptická, veď ako môže zopár produktov omladiť vzhľad rúk. No po tejto kúre a pri pohľade na mamkine ruky som tomu uverila. Boli na dotyk hladké a môžem povedať, že aj omladené, a to hneď po prvom použití. Preto vám mamina túto kolekciu odporúča vyskúšať.

 

Rovnako ak vás dokážu potrápiť suché a drsné ruky s praskajúcou pokožkou, tak ako môjho drahého, tak kolekciu určite tiež vyskúšajte. Drahý mal po použití úplne hladučkú pokožku rúk bez akýchkoľvek drsných a suchých miest. A rovnako ako oni, tak túto kolekciu vám odporúčam všetkými desiatimi aj ja. Ruky sú naozaj hneď po prvom použití hydratované a príjemné na dotyk. Celá kolekcia má od nás palec hore a už teraz sa teším na ďalší takýto rodinný skrášľovací relax.

 

Testovali sme tiež: MARY KAY - Runway Bold - Paleta očných tieňov

 

 

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

08.04.2017 18:17

mám rada krémy,ktoré sa vstrebajú a ruky neostanú mastné, toto by som asi vyskúšala až večer ku telke :-)

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

10.04.2017 08:20

saténové ruky od Mary Kay poznám a vrelo odporúčam, síce túto novú kolekciu nepoznám, len tú predchádzajúcu.... je do fakt zázrak, ručičky budú ako z hodvábu

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.08.2017 12:53

mala som možnosť vyskúšať od MK sadu na ruky a sú bombastické

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE