TEST: Pharma Hyaluron Body Lotion - hydratačné telové mlieko

S príchodom chladných mesiacov ma začína trápiť suchá pokožka pokrytá šupinkami a nepríjemnými vyrážkami. Vyskúšala som už takmer všetko, ale zatiaľ mi nič nepomohlo.

 

V okamihu, ako sa mi dostalo do rúk hydratačné telové mlieko od Pharmatheiss s názvom Pharma Hyaluron Body Lotion som získala novú nádej. Ako obstálo v mojom teste?

 

Telové mlieko obsahuje kyselinu hyalurónovú a mnohé iné látky, ktoré by mi mali pomôcť na ceste za vysnívanou hladkou a jemnou pokožkou. Skutočne mi pomohlo  alebo sa mojich nepríjemných problémov nikdy nezbavím?

 

Odporúčame: TEST: Parasoftin Exfoliačné ponožky

mlieko s kyselinou hyalurónovou

Zdroj: Shutterstock®

Duo pre krajšie telo

Okrem samotného mlieka som sa rozhodla vyskúšať aj krém na oči, pričom som sa opäť potešila. Od útleho detstva ma, bohužiaľ, vďaka génom trápia kruhy a vačky pod očami. Nie je to nič atraktívne, a hoci som už skúšala všetky možné rady, nič mi nepomohlo. Preto som sa ochotne podujala na testovanie tohto výrobku. O ňom sa už čoskoro dočítate viac.

 

Hydratačné telové mlieko Pharma Hyaluron Body Lotion sa rýchlo vstrebáva, nemastí a obsahuje kyselinu hyalurónovú farmaceutickej kvality. Pomáha k intenzívnej hydratácii pleti, zlepšuje jej látkovú výmenu a podporuje odbúravanie tukového tkaniva. Pleť vyzerá vyhladená a pevná. Znášanlivosť je dermatologicky preukázaná. Aspoň to sľubuje oficiálny popis. Kde je ale pravda? 

 

Bude sa ti páčiť: TEST: Pharma Hyaluron balzam na zväčšenie objemu pier ROSE

telové mlieko pre citlivú pokožku

Zdroj: Shutterstock®

Naozaj je mlieko tak šetrné a prírodné?

Balenie hydratačného mlieka ma ničím neohúrilo, no keďže patrí medzi lekárenské značky, viac ako obal ma zaujímal obsah výrobku. Balenie obsahuje 200 ml mlieka, čo nie je veľa, vzhľadom na to, že sa odporúča nanášať aj ráno aj večer. Konzistencia je hutnejšia, takže môžeme očakávať, že ho neminieme hneď po pár dňoch. Treba si dávať pozor na pumpičku, ktorá je vyrobená pomerne nešťastne, pretože si občas musíte fľašku správne nakloniť, aby ste z nej mlieko dostali.

 

Čo veľmi oceňujem na mlieku od značky Pharmatheiss je jeho čistota, necítiť z mlieka žiadne nepríjemné chemikálie, len čistú vôňu. I keď vôňa nie je ten správny pojem. Mlieko je minimálne parfumované, čo mi napovedá, že výrobca sa zameral na dôležitejšie kvality produktu ako na jeho vôňu.

 

Okrem hutnejšej konzistencie nelepí, čo je pozitívum, najmä v prípade, ak sa ráno ponáhľate do práce. Nanáša sa jednoducho a rýchlo, nezaťažuje pokožku a po vsiaknutí som mala pocit hydratácie po celý deň.

 

Bude ťa zaujímať: TEST: Parasoftin – Exfoliačné ponožky od NaturProdukt.sk

neparfemované telové mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Pri prvých používaniach som bola mierne zmätená, pretože som v minulosti použila mlieko len vtedy, ak jeho silná vôňa prevoňala celý byt. Toto mlieko veľmi parfumované nie je. Musela som sa dotknúť svojej pokožky, aby som pochopila, že som naozaj hydratovaná. Ale skvelý pocit hydratácie mi vydržal naozaj dlho.

 

Bohužiaľ, mojich vyrážok som sa nezbavila, no tie sú skôr spôsobené farbivami a látkami, ktoré sa nachádzajú v oblečení, ktoré nosím. Pokožka je však určite hydratovaná a viac vyživená ako bola predtým pri používaní iných produktov. 

 

Za mňa dávam hydratačnému mlieku Pharma Hyaluron veľké plus a jednoznačne môžem potvrdiť, že sa doňho oplatí investovať. Najmä pokiaľ sa jedná o kožné problémy, ktorými trpia mnohé z nás. Nezabudnite, pokiaľ sa chcete zbaviť nepríjemností s pokožkou, netreba zanedbať pravidelnú starostlivosť, hoci sme niekedy v strese a v časovej tiesni. Pokožku máme predsa len jednu.


Pozri aj: TEST: Pharma Hyaluron balzam na zväčšenie objemu pier

mlieko na veľmi suchú pokožku

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

11.10.2017 19:17

..mám rada telové mlieka, ktoré intenzívne voňajú ale na druhej strane, ak chcem použiť nejaký parfém, vtedy je to problém, vône sa "bijú". Určite je dobré mať aj telové mlieko bez vône pre takéto príležitosti..

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

24.10.2017 13:46

telové mlieka používam pravidelne, zvykla som si na ne :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 20:07

mám ich rada

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE