TEST: PURE ELEMENTS - detská kozmetika

Tentoraz sa na testovanie podujala moja 5 ročná neterka Karinka, ktorá je už teraz veľkou parádnicou, preto sa vždy poteší, keď jej niečo posuniem na testovanie. :)

 

Ide o produkty značky PURE ELEMENTS - pleťový krém a telové mlieko.
 

Jemné prírodné telové mlieko Pure Elements s bambuckým maslom, mandľovým olejom a doplňujúcou zložkou - prírodným vitamínom E sa láskyplne stará o jemnú pokožku vášho dieťaťa.

 

Testovali sme: TEST: PURE ELEMENTS - pleťová maska a peeling

pure-elements

Zdroj: Shutterstock®

Táto detská kozmetika má veľmi príjemnú jemnučkú vôňu, ktorá sa páči či už neterke, no rovnako aj mne. Keďže tento rok bude mať Karinka 6 rokov, takúto starostlivosť, ako je telové mlieko a pleťový krém, už bez problémov zvláda aj sama. A ešte keby ste videli, ako si to užíva. :) Páči sa jej, že má svoju vlastnú kozmetiku a môže sa aj ona, rovnako ako maminka, parádiť.

telove-mlieko-pure-elements

Zdroj: Shutterstock®

Telové mlieko má úžasnú a jemnú vôňu, ľahko sa rozotiera, nezanecháva pokožku zbytočne premastenú. No práve naopak, je hydratovaná tak akurát. Napriek tomu, že sa rýchlo vsaje do pokožky, zanecháva ju príjemne jemnú na dlhý čas. Občas, keď som u nich, si ho ukradnem a použijem ho ako krém na ruky. :))) Neterka sa ním vraj pravidelne natiera po každom kúpeli a teší sa z neho. Myslím, že má všetky potrebné vlastnosti, ktoré by malo telové mlieko pre deti mať.

 

Testovali sme: TEST: Pure Elements - čistiaca pleťová starostlivosť

pure-elements-pletovy-krem

Zdroj: Shutterstock®

Jemný, prírodný pleťový krém Pure Elements pre hebkú detskú pokožku s bambuckým maslom, prírodným vitamínom E a mandľovým olejom. Prirodzená, jemná starostlivosť o pleť vášho dieťaťa. Pleť je po použití krému extra jemná a dokonale hydratovaná. 

 

Bambucké maslo má priaznivé účinky najmä na problematickú pleť a napomáha pri liečbe suchej pokožky, ekzému, lupienky, zmierňuje zápaly a alergické reakcie a napomáha pri regenerácii pokožky po popálení.

 

Mandľový olej sa na detskej pokožke dobre vstrebáva a má upokojujúce účinky. Veľmi dobre ho znášajú všetky typy pleti, dokonca aj citlivá a problematická pleť. Obsahuje množstvo vitamínov a kyselinu olejovú.

 

Testovali sme: TEST: Pure Elements - CHI - rad produktov Anti Age

pure-elements-detska-kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Pleťový krém už neterka nepoužíva s takou pravidelnosťou ako telové mlieko, no snažím sa, aby si na jeho používanie rovnako zvykla. :) Často totiž býva vonku na dvore, kde sa vydrží hrať aj niekoľko hodín v kuse. Počasie však nie je vždy bezveterné, a tak takýto krém nikdy nie je na škodu. Vysvetlila som jej, že keď sa ním natrie, nebude mať potom vyštípanú tváričku od vetra, keď príde dnu do domu. Myslím, že to pomohlo, pretože sestra ju občas ,,načapala", ako sa krémuje predtým, než vyjde von. :)

 

Krém je zložením veľmi podobný telovému mlieku a aj vôňa je, podľa môjho názoru, totožná. Výborne chráni detskú tváričku pred nepriaznivými vplyvmi okolia, a tak si môžete byť isté, že je vaše dieťatko dostatočne chránené v tomto smere.

 

Nám sa táto bio detská kozmetika osvedčila a môžeme ju len a len odporúčať...

 

Testovali sme: TEST: Pure Elements - Bio Pleťový denný a nočný krém

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

17.04.2016 06:33

dakujeme za pomoc neterke, modelke

Vaše meno:

Julius Nagy

Julius Nagy

17.04.2016 10:34

Nepocul som o tejto znacke, odporucim mojmu krsniatku

Vaše meno:

Ivana Hrušková

Ivana Hrušková

22.04.2016 18:07

ďakujeme za skvelú recenziu autorke, ako aj malej Karinke, že sa na to podujala :-) doplním, že krém má skvelé ohlasy najmä od mamičiek, ktorých detičky majú problémovú pleť- kontaktné alergie, alergické reakcie, sušiny (suché miesta na tvári a tele), a dokonca napomáha aj pri liečbe ekzému. A veľa krát ho pre jeho úžasné hydratačné schopnosti používajú aj maminky :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE