TEST: Sanctuary Spa soľný peeling na telo s olejmi

Odteraz si môžete vytvoriť vlastné relaxačné spa v pohodlí domova.

 

Pripravte si horúci kúpeľ a oddychujte. Sanctuary Spa soľný peeling vám spríjemní chvíle kúpania zabezpečí relax, jemnú pokožku a dlhotrvajúcu vôňu vašej pokožky. 

 

Zmyselná vôňa pačuli, santalového dreva a jazmínu vydrží na pokožke až 12 hodín po použití. Čo na to hovorím ja?

Oficiálny popis

Populárny soľný peeling z Mŕtveho mora vám vyčarí dokonalú pokožku - vyhladenú a úžasne hydratovanú. Získal viaceré ocenenia a patrí medzi najobľúbenejšie produkty. Obsahuje soľ z Mŕtveho mora a esenciálne oleje: jojobový, kokosový, a mandľový.

 

Soľný peeling na telo s olejmi kúpite na stránke www.vhcosmetics.sk

vh cosmetics

Zdroj: Shutterstock®

Hneď na začiatku chcem povedať, že balenie tohto peelingu, ktoré som vyskúšala je len cestovné (60g). Na stránke nájdete plné balenie peelingu, ktoré má úctihodných 650g. Veľké balenie je v krásnej dóze, ktorá dala výrobku výraz luxusu. Túto značku som nikdy neregistrovala, ale po prezretí katalógu som vedela, že tieto produkty si nenechám újsť.

 

Odporúčame: Olejový prírodný botox - výsledok vás naozaj prekvapí!

soľ z mŕtveho mora

Zdroj: Shutterstock®

Soľný peeling obsahuje soľ z mŕtveho mora, ktorá dokonale vymasíruje pokožku a zbaví ju odumretých kožných buniek. To nie je všetko. Obsahuje ešte výživne oleje, konkrétne jojobový, kokosový a mandľový. Toto trio spôsobí, že vaša pokožka sa zmení na detský jemnú. 

 

Prejdem na to, ako prebiehalo moje testovanie. Spočiatku som bola skeptická a nedávala som šance, že po prvom použití budem vidieť nejaké výsledky. Skôr som očakávala vôňu, relax a funkčnosť peelingu som brala s rezervou. Urobila som si kúpeľ po pár minútach, keď sa pokožka zmäkčila a póry sa uvoľnili, začala som s masážou (exfoliáciou pokožky).

 

Pozri aj: Nový trend instagramu - ženy ukazujú silu makeupu!

peeling na telo

Zdroj: Shutterstock®

Soľ nemá až tak veľké čiastočky. Prirovnala by som ju ku kryštálovému cukru. Samozrejme, pokožku nedrhnete, pretože obsahuje spomínané oleje. Musím vám povedať, že sa nečudujem že je vyhlásený ako top predávaný produkt.

 

Tá vôňa je neskutočná! Tak voňavý peeling som zatiaľ nevyskúšala. Dokonca sľubuje 12-hodinovú výdrž aj po kúpeli. Drahí moji milí, ono to tak skutočne je. Ručím vám, že po tomto peelingu sa budete neustále ovoniavať. 

soľný peeling na telo

Zdroj: Shutterstock®

Po aplikácií je pokožka viditeľne hladšia. Môžete to vidieť aj na fotkách. Ďalšou výhodou je, že po peelingu nie je potrebné použiť telové mlieko. Pokožka je dostatočne hydratovaná a vyživená. 

 

Skutočne nemám nič, čo by som mohla tomuto peelingu vytknúť. Jedine upozorňujem, že ho nepoužívajte ak máte nejako poranenú pokožku a ide o otvorenú ranu. Je to soľ, ktorá vám môže podráždiť problémové miesta. Rovnako sa peelingovým produktom vyhnite, ak máte na tvári či tele nezahojené akné. Mohli by ste si ho rozniesť. Alebo sa len vyhýbajte miestam s výskytom akné, časti si môžete premasírovať.

 

Viac produktov nájdete na www.vhcosmetics.sk

 

Pozri aj: Nadmerné vypadávanie vlasov: Toto je 7 najčastejších príčin!

 

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

06.12.2017 14:42

tak toto si musím určite objednať a vyskúšať.... milujem voňavé vecičky

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

06.12.2017 14:45

dievčatá kde si to viem objednať? Pomôže...

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

06.12.2017 16:38

Sme radi, že sa vám produkt zapáčil. Výsledok je skutočne fenomenálny a viditeľný. Produkt si môžete zakúpiť na stránke .

Martina Varhaníková

Martina Varhaníková

07.12.2017 11:17

Sol je prospešná pre pokožku, obsahuje minerály. Ešte som neskúšala ako peeling a vyzerá to lákavo. :o)

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

08.12.2017 02:14

Naozaj je na fotografii veľký rozdiel v jemnosti pokožky...verím že aj nádherne vonia. Úplne ste ma na tento zázrak namotali :) Je zrejmé, že tie ocenenia dostal právom..

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

13.12.2017 21:32

Rozdieľ v jemnosti pokožky prekvapil aj mňa. Skutočne sa nechytá na peelingy, ktoré som vyskúšala doteraz. Vôňa je taktiež perfektná a hlavne dlho vydrží. Mňa namotal tak, že veľké balenie ma bude čakať pod stromčekom;)

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 10:25

dobré vedieť

Vaše meno:

Dominika Pňačková

Dominika Pňačková

19.01.2018 07:43

aaa super recenzia .... aj ja som ho chcela vyskúšať, no keďže nemôže ísť na poranenú pokožku, asi by som sa zbláznila.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE