TEST: Gosh – paletka očných tieňov, riasenka a podkladová báza

Akosi ten čas veľmi rýchlo letí a my sme už jednou nohou v novom roku, v ktorom si budeme všetci priať to najlepšie. Avšak, oslava nového roka sa u väčšiny z nás nezaobíde poriadnou party v kruhu svojej rodiny alebo priateľov. Samozrejme sa k tomu hodí premyslený outfit a perfektne zladené líčenie, ktoré už akosi vytvára našu identitu.

 

V tento večer chce určite každá z nás zažiariť, tak majte na pamäti, že všetko lesklé a trblietavé sa bude hodiť. Rovnako aj metalické líčenie, ktoré je, mimochodom, trendy líčením pre túto sezónu. A ako na to? Otestovali sme metalickú paletku očných tieňov a ďalšie novinky z dekoratívnej kozmetiky od značky Gosh Copenhagen, tak pozri, či sú vhodné na takúto novoročnú party. 

 

Testovali sme: GOSH Anti Pollution telové mlieko

Eye shadow primer

Zdroj: Shutterstock®

Eye Shadow Primer - Bezchybné očné tiene po celý deň i noc

EYE SHADOW PRIMER je 24-hodinová podkladová báza pod očné tiene v nahom/nude odtieni pre zaručenie dokonalého trvácneho efektu líčenia očí. Podkladová báza zabezpečí, že očné tiene ostanú na mieste až do odlíčenia. Bráni usadzovaniu tieňov v linkách a záhyboch pokožky, a zároveň dodáva farbe väčšiu vitalitu. Polymérová technológia pomáha chrániť jemné očné viečka. Hladko sa nanáša, dokonale roztiera a zasychá ako neviditeľná vrstva.

 

Podkladová báza sa nachádza v automatickej ceruzke, kde je na jednom konci samotná báza a na druhom konci sa nachádza aplikátor, ktorým bázu krásne zapracujete do očného viečka. Prevedenie je minimalistické a v podstate nijako neurazí. Báza má telovú farbu, vďaka čomu nijako nemení farbu aplikovaných očných tieňov.

 

Čo je prekvapujúce, tak je jej účinnosť. Keďže mám mastné očné viečka, tak bez podkladovej bázy mi nevydrží nič. Ale ak by som mala túto bázu porovnať s tými, čo som doposiaľ vyskúšala, tak táto vyhráva na plnej čiare. Maximálne som ju otestovala na nedávnej svadbe a totálne predčila moje očakávania. Líčenie mi vydržalo celú noc (cca 16 hodín) bez toho, aby sa mi tiene zliali do záhybu viečka, stratili na intenzite alebo sa rozmazali. Pre mňa je to ideálna a najlepšia podkladová báza. 

To Party in London

Zdroj: Shutterstock®

9 Shades Palette - To Party in London

9 Shades Palette je paletka deviatich očných tieňov s kombináciou oslnivých farieb. Nekonečné množstvo očarujúcich trendy vzhľadov očí je inšpirované atmosférou svetových metropol. To Party in London paletka v sebe kombinuje metalické party odtiene v žiare cool klubov Londýna.

 

Paletka obsahuje 4 metalické, 4 jemne trblietavé a 1 polomatný tieň. Keďže je to paletka poskladaná hlavne z metalických tieňov, tak sa dokonalo hodí pre tvorbu líčenia na vianočný/novoročný večierok alebo na nejakú inú party. Čo mi však v nej chýba, tak je výsostne matný tieň bez akýchkoľvek metalických odleskov a trblietok – prechodový tieň, ktorými by ste zmiernili prechod medzi jednotlivými tieňmi. Každopádne je paletka príjemne poskladaná – obsahuje ako svetlé, tak aj tmavšie tiene, ktorými si vytvoríte naozaj žiarivé líčenie.

 

Paletka dokáže zaujať aj tým, že obsahuje pomerne veľké zrkadielko, ktoré vás zachráni v stave núdze. Čo jej kvitujem, tak to, že neobsahuje žiaden zbytočný aplikátor, ktorý takmer nik nevyužíva (česť výnimkám). 

 

Odporúčame: Jesenný makeup tutoriál s novinkami od GOSH Copenhagen

My Favourite Mascara

Zdroj: Shutterstock®

My Favourite Mascara - Jednoduché odlíčenie teplou vodou

MY FAVOURITE MASCARA perfektne oddeľuje riasy, pričom každej jednej riase dodáva objem a výraz. Prispôsobivá vrstva zaisťuje skvelú priľnavosť maskary k riasam a zabezpečuje objem spojený so zvýraznením. Maskara sa nerozmazáva a podporí každé líčenie s celodenným efektom.

 

Riasenka obsahuje kefku s umelými, avšak zato jemnými štetinkami, ktoré sú naskladané husto k sebe, vďaka čomu by mali zahaľovať každú riasu do intenzívnej čiernej farby a podporovať tak objem rias, a celkovo vytvárať prirodzený vzhľad rias.  

 

Čo som postrehla na svojich riasach, tak po aplikácii tejto riasenky boli intenzívne čierne, avšak nepovedala by som, že im riasenka pridala na objeme. Skôr riasy pekne oddelila a predĺžila, vďaka čomu vyzerali úplne prirodzené. Skvelo sa s ňou pracuje ako pri horných, tak aj pri spodných riasach. Počas celého dňa vôbec neopadáva a ani sa nerozmazáva - za to má moje plus.

 

Riasenka zasychá bezprostredne po aplikácii, preto ak ste zvyknuté na 2 vrstvy, tak ich odporúčam naniesť hneď po sebe. Vďaka tomu sa riasenka neobtláča na viečko, preto sa nemusíte báť, že vám zničí vaše práve vytvorené majstrovské dielo (líčenie očí). A navyše ju odlíčite teplou vodou!

Aby som to zhrnula, tak so všetkými 3 produktami som naozaj spokojná. Vďaka nim si vytvoríte krásne líčenie očí, ktoré sa hodí takmer na každú príležitosť. Ak by som si z nich mala vybrať len jeden najlepší produkt, tak by to bola podkladová báza, ktorá predčila moje očakávania. 

 

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 11:18

GOSH - je pre mňa zárukou kvality

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

11.12.2017 22:10

krasna paleta tienov

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

20.12.2017 13:54

pekná paleta tieňov

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

10.01.2018 16:37

Tá My Favourite Mascara mne osobne vôbec nevyhovuje. Nevydrží na mihalniciach celý deň, drobí sa, necháva čierne fľaky pod očami, počas dňa sa sama rozotiera a ani nepredlžuje a nezvýrazňuje moje mihalnice.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

30.10.2019 21:55

Túto kozmetiku nepoznám no vyzerá lákavo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE