TEST: Spevňujúci telový krém s trblietkami Collistar Perfect Body

Starostlivosť o pokožku tela by sme nemali zanedbávať podobne ako tú o pleť. Koža sa nám jednoducho neskôr odvďačí za to, že sme ju celé tie roky rozmaznávali rôznymi kozmetickými produktami. Ak už nepoužívate nič iné, telový krém by mal byť samozrejmosťou po každom jednom okúpaní a po každej jednej sprche. Ako v našom teste obstál spevňujúci telový krém s trblietkami Collistar Perfect Body, ktorý vznikol pri príležitosti 30. výročia značky?

Oficiálny popis telového krému

Collistar predstavuje intenzívny spevňujúci krém Intensive Firming Cream, ktorý v roku 2019 slávi svoje 30. narodeniny, v inovovanej podobe. Tridsať rokov populárneho pôsobenia na trhu značka označila prídavkom PLUS v názve produktu. Nezmenila sa textúra, ktorá produkt preslávila: je bohatá a prináša pokožke neobvyklý komfort, čo oceňujú milióny zákazníčok na celom svete. Zloženie produktu bolo posilnené o dvojicu rastlinných aktívnych zložiek: kmeňové bunky z bugénviley a kvetinový extrakt z granátového jablka pre aktiváciu syntézy kolagénu a kyseliny hyalurónovej, ktorá zlepšuje pružnosť tkanív. Čo sa taktiež zmenilo, je vôňa telového krému: je teraz ženskejšia, viac sofistikovaná, zložená z púdrových, kvetinových a drevitých tónov. Krém je absolútnym dielom pre pôžitok a komfort pokožky tela.

A ako najlepšie osláviť 30. výročie tohto jedinečného telového krému? S niečím ozaj výnimočným! V narodeninovej edícii Collistar predstavuje 200 ml balenie spevňujúceho telového krému so sofistikovaným rozjasňujúcim efektom, ktorý umožňujú perleťové čiastočky so zlatým odrazom. Produkt, ktorému sa nedá odolať!

Bude sa ti páčiť: TEST: Collistar ružová paletka očných tieňov SUNSET IN THE BAY

telový krém Collistar Glow

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Ako krém obstál v teste?

Ako sme sa dočítali v oficiálnom popise telového krému, ide o inovovanú edíciu pri príležitosti 30. výročia produktu. Ja som s týmto krémikom a jeho predchádzajúcou verziou však nemala osobnú skúsenosť, takže nebudem porovnávať, budem len čisto testovať túto novú verziu. Ako vždy, tak aj teraz som pred písaním tohto testu zavítala na oficiálne stránky FAnn Parfumérie, aby som zistila o telovom kréme s celým názvom Intensive Firming Cream Plus Glow Effect viac. Zistila som, že tento krémik existuje vo viacerých verziách, napríklad aj vo verzii proti starnutiu a mne sa do rúk dostal ten s rozjasňujúcim efektom, čo v názve vyjadruje spojenie „Glow Effect”. Poďme sa teda pozrieť na samotný test produktu.

Začnem, ako už u mňa býva zvykom, obalom. Ten by som v skratke popísala ako veľmi elegantný a čistý, no tak to už pri Collistar produktoch jednoducho býva. Telový krém prichádza v plastovej bielej nádobke so zlatými písmenkami a zavinovacím uzáverom zelenej farby so zlatým pásikom. V tomto balení sa nachádza 200 ml produktu, čo je vzhľadom na pomer ceny, kvality a objemu úplne postačujúce. Ešte by som poznamenala, že keď otvoríte viečko, nájdete medzi krémom a viečkom ešte jeden ochranný plast, ktorý zabraňuje tomu, že sa krém pri prenášaní dostane na viečko a vyleje sa vám, čo je naozaj skvelá vec, najmä ak zvyknete cestovať.

test krému Collistar

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Od balenia sa presunieme k samotnému krému. Neviem, ako voňala jeho pôvodná podoba, no pri tejto výročnej naozaj neklamali. Vôňa je nesmierne kvetinová, dokonca mi až pripomína nejaký parfum, no neviem si spomenúť aký. Ak čítate moje recenzie, určite dobre viete, že som fanúšik jemných vôní a zároveň kvetinových vôní a musím povedať, že tento krém spĺňa obe kritériá. Jeho vôňu milujem a o to viac, že ju môžem mať po celom tele. Konzistenčne nie je krém ani príliš hustý, ani príliš riedky. Naozaj tak akurát a veľmi ľahko sa vstrebáva do pokožky, čo tiež oceňujem. Nemám rada telové produkty, ktoré na pokožke zostávajú „sedieť” príliš dlho, pretože ak sa niekde ponáhľam, všetko skončí na oblečení. Pri tomto kréme sa to stať nemôže. Avšak pozor, krém obsahuje trblietky, ako už bolo avizované vyššie. Na moje prekvapenie je trblietok v kréme dosť a sú naozaj viditeľné, keď na vás zasvieti slnko, preto ak trblietky v krémoch neobľubujete, siahnite radšej po jeho inej verzii. Trblietky sú však veľmi jemné a robia na koži pekný svieži efekt. Nie je to ale niečo, čo vyslovene vyhľadávam.

Posledné, čo vás určite zaujíma, je, aký pocit zanecháva krém na pokožke. Krém bez debaty hydratuje, čo je vlastnosť, ktorú u krémov vyhľadávam najviac, pretože mám suchú kožu, a to najmä na tvári a na nohách. Po nanesení tohto produktu suchý pocit odišiel okamžite. Tento krém má byť aj spevňujúci. Som toho názoru, že spevnené telo nedosiahnete len natieraním sa krémom (a to hocijakým), s čím určite bude súhlasiť aj samotná značka Collistar. Preto nebudem hodnotiť, či krém moju kožu spevnil, som niekoľko mesiacov po pôrode, a teda najskôr sa musím začať viac hýbať :).

Inšpiruj sa: TEST: Collistar Sun Protection ochranný krém na opaľovanie s SPF 15

testujeme Collistar

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Záverečné hodnotenie

Ako je v mojich recenziách produktov zvykom, dávam na konci o testovaných produktoch záverečné krátke slovo (to pre tých, ktorým sa nechcú čítať litánie a chcú niekoľko zhrňujúcich viet o produkte a hotovo). Čo sa telového krému týka, nádherne vonia, vstrebáva sa dokonale a pocit, ktorý zanecháva, je naozaj úžasný. Trblietky v ňom sú pre niekoho benefitom, pre iných môžu byť príťažou, no, našťastie, nie sú veľmi výrazné, takže krém je nositeľný aj pre mňa. Na druhej strane glowy efekt je naozaj trendy, takže verím tomu, že si nájde svoje verné fanúšičky.

Viac produktov od Collistar hľadajte na www.FAnn.sk alebo v kamenných predajniach FAnn Parfumérie.

Galéria -

2 komentárov
Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

04.10.2019 11:48

Tento telový krém vyzerá famózne. Rada ho niekedy v budúcnosti vyskúšam.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

21.10.2019 21:40

Túto kozmetiku som zatiaľ nemala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE