TEST: tianDe detoxikačná náplasť na nohy Master Herb

Detoxikačné náplaste mi ako také boli známe, no osobná skúsenosť je osobná skúsenosť. Nestačí len vidieť reklamu, prečítať si článok či recenzie. Vlastná skúsenosť a nadobudnuté postrehy sú na nezaplatenie. Už dávnejšie ma fascinovala myšlienka skúsiť detoxikačné náplaste len tak z nudy, pre zábavu a pre postreh, či naozaj fungujú.

 

Táto dávna idea nadobudla reálne kontúry, keď sa mi do rúk dostala tianDe detoxikačná náplasť na nohy. Nevedela som sa dočkať testovania, ale predovšetkým toho ranného momentu, kedy a či vlastne uvidím tie vyplavené toxíny a škodlivé látky. 

 

Testovali sme: tianDe krém na ruky Noni

 

tianDe Detoxikačná náplasť na nohy Master Herb

Jednoduché a účinné prečistenie tela od toxínov a škodlivých látok. Výsledok je zrejmý už po aplikácii náplasti! Detoxikačná náplasť na nohy vytvorená podľa receptov tradičnej čínskej medicíny - odstraňuje únavu, zlepšuje krvný obeh, zlepšuje kvalitu spánku, zvyšuje imunitu, vracia životnú energiu, zlepšuje celkovú telesnú kondíciu. Prilepte pred spaním na chodidlá a na problémové zóny. Ráno náplasti odlepte a umyte si nohy vo vode.

 

Testovali sme aj: tianDe Telová soľ Kryštály mŕtveho mora, soľ s morskými riasami

recenzia tianDe detoxikačná náplasť

Zdroj: Shutterstock®

Detoxikačná náplasť na nohy Master Herb obsahovala vo svojom inak veľmi krásnom obale dve väčšie náplaste podobné leukoplastu. Ďalej som v balení našla dva menšie nazvime ich čajové sáčky, ktoré v sebe obsahovali bylinnú zmes. Hlavnou zložkou týchto fytonáplastí je bambusový ocot, výťažok z andeliky, ale aj olivový a mandľový olej.

 

Použitie fytonáplastí je jednoduché: Z náplasti sa odlepí ochranná nálepka, na lepkavú časť potom postačí prilepiť vrecko nepriehľadnou stranou smerom k nálepke. Mäkká časť vrecka je tak položená priamo na pokožku a pripravená do seba vsiaknuť všetky škodliviny a toxíny.

 

Testovali sme: tianDe - hydratačný šampón a kondicionér

tianDe detoxikačná náplasť Master Herb

Zdroj: Shutterstock®

Náplaste som si nalepila na spodnú časť chodidiel a ľahla som si spať. Zvyknem mávať problémy so spánkom, preto som bola veľmi zvedavá hoc len na prvú noc počas použitia náplastí, ktoré by mali blahodárne pôsobiť aj na pokojný spánok. Výsledok - prebdená noc asi do tretej hodiny rannej. Ale aspoň som si mohla všimnúť zaujímavé postrehy. :)

 

Prvé dve až tri hodinky po nalepení náplastí som nepociťovala takmer nič. Ale naozaj, vôbec nič. Ešte počas nočnej návštevy toalety som si kontrolovala stav pod nálepkou. Nálepka bola zvnútra snehobiela, čo ma zaskočilo, ale vravím si: "Ráno múdrejšie večera."  V polospánku som už začala vnímať hrejivé pocity na spodnej časti chodidla, nebolo to však nič nepríjemné. Ráno som si hneď všimla zmenu cestou do kúpeľne. Cítila som, ako sa mi detoxikačná náplasť doslova lepí a šmýka pod nohami. Po odlepení ma prekvapil nepríjemný zápach a pohľad na čiernu mazľavú nálepku.

 

Testovali sme aj: tianDe Banana - Peeling s minerálnou soľou na ruky a nohy

testujeme tianDe detoxikačná náplasť

Zdroj: Shutterstock®

Ťažko mi je súdiť detoxikačné náplaste, ktoré by sa mali používať pravidelne, až pokiaľ nálepka nezostane čistá. Vtedy je organizmus zbavený škodlivých látok. Avšak už len jedna aplikácia tejto náplaste mi dodala neskutočné množstvo energie. Asi tri dni som sa cítila svieža, čulá, nabudená a plná energie. Zvykla som bývať často podráždená, unavená, nevyspatá.

 

Našťastie som mala ďalšie noci pokojný spánok, zaspala som bez problémov. Dokonca sa môj spánok obišiel aj bez nočných zobúdzaní. Neviem, či to bol len placebo efekt, ale ja som sa naozaj cítila v lepšej fyzickej aj psychickej kondícii.

 

 
Produkty od značky tianDe si môžete zakúpiť na www.tiandekozmetika.sk.

 

 

Testovali sme: tianDe – Stylingový sprej na vlasy s Aloe

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

10 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

30.09.2017 08:15

...že by sme vyskúšali?

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

30.09.2017 10:03

Rada by som vyskúšala,dúfam že mi pomôžu.

Vaše meno:

benynka

benynka

30.09.2017 10:49

zaujímavé, toto vidím prvý raz

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

30.09.2017 19:16

Už som o nich počula a je mi záhadou, ako z tela môžu vytiahnuť taký odpad...rada by som si ich účinok odskúšala..

Vaše meno:

Andrejka Smutňáková

Andrejka Smutňáková

01.10.2017 16:52

za vyskúšanie to určite stojí

Vaše meno:

Katarína Haluzová

Katarína Haluzová

01.10.2017 19:23

tianDe - poznam uz dlhšie a produkty od nich su dost dobre. naplaste som skusala 2 razy a vzdy som sa citila potom super - detox moze mat rozne podoby :)

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

02.10.2017 08:23

detoxikačné náplaste som skúšala, len inú značku...

Vaše meno:

Marcel Maňák

Marcel Maňák

28.10.2017 21:33

Fajn nápad, určite vyskúšam.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.12.2017 15:25

Rada som si prečítala ešte som o nej nepočula

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.06.2018 20:32

Zaujímavá náplasť ešte som o naj nepočula

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE