TEST: TONI&GUY prípravky na vlasy

Nedá sa povedať, že by bola pre mňa táto značka nováčikom, no nie je veľa produktov, ktoré som zatiaľ stihla vyskúšať. Ak ma pamäť neklame, mala som dva druhy šampónu a kondicionéru na vlasy, a to je všetko... Teraz však používam ďalšie dva produkty, tentokrát zo stylingovej rady a to - sprej na vlasy na tepelnú ochranu a silne tužiaci lak na vlasy.

 

Hneď na úvod prezradím, že mi oba produkty sadli a používam ich pravidelne - teda každý druhý deň. Sprej na tepelnú ochranu je u mňa samozrejmosťou, keďže si vlasy tepelne upravujem každý druhý deň. I keď nemám nejaké problémy s rozčesávaním, občas to proste "nekĺže" a práve takéto produkty mi pomáhajú aj na ľahšie rozšesanie... Tento môj je v cestovnom balení, čo som zistila až teraz pri prezeraní celého portfólia produktov. Má totiž 75ml, a pri mojej spotrebe dlho nevydrží. Takže za seba by som určite šla skôr do klasického 150ml.

 

Testovali sme: Toni & Guy - suchý šampón s matným efektom

toni-and-guy-heat-protection-mist

Zdroj: Shutterstock®

TONI&GUY prípravky na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

TONI&GUY prípravky na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

TONY&GUY sprej na vlasy na tepelnú ochranu pomáha chrániť vlasy pred poškodením pri tepelnom stylingu až do teploty 230°C, pre hebký a hladký výsledok.

 

Návod na použitie: pred tepelným stylingom aplikujte rovnomerne na vlhké vlasy a prečešte. Môžete používať aj medzi fénovaním alebo na narovnávanie vlasov aplikovaním na suché vlasy.

 

Odkedy používam obdobné produkty všeobecne všimla som si jednu výraznú zmenu. Pred začatím ich používania sa mi totiž nehorázne štiepili končeky vlasov. Teraz si všímam, že je tento fakt znížený na minimum. Okrem toho môžem pokojne siahnuť po féne, žehličke či kulme na vlasy bez toho, aby som mala nejaký zlý pocit, ako veľmi vlasom škodím...

 

Tento sprej vlasy nijako nezaťažuje, nezlepuje a ani nezanecháva vlasy mastnými. Za seba určite odporúčam, a ak si tiež pomerne často vlasy upravujete pomocou tepla, odporúčam používať nejaký ten ochranný prípravok.

toni-and-guy-firm-hold-hairspray

Zdroj: Shutterstock®

Toni&Guy Firm Hold Hairspray - silne tužiaci lak udrží vaše vlasy v požadovanom tvare od rána do večera. Vytvorí na vašich vlasoch anti-statickú ochranu a rovnako tak ochráni vlasy aj proti vlhkosti, elektrizovaním a krepatením.

 

Tento lak na vlasy je z limitovanej kolekcie, takže ho už pravdepodobne nenájdete, no s rovnakými účinkami sa dá zohnať v klasickom jednofarebnom balení. Takéto pomaľované sa mi však tiež páči. :) 

 

Neviem či to poznáte, no niektoré laky na vlasy sa zvyknú po čase na aplikátoroch akoby polepiť, a aby ste ho mohli použiť znova, je potrebné ich poriadne premyť pod teplou vodou. Toto našťastie tento prípad nie je, a tak mám viac čas na iné... 

 

Fixuje podľa mňa tak akurát, ani veľa ani málo. Z duše totiž neznášam laky, ktoré mi vlasy neskutočne ulepia, a najmä ak mi vytvoria také biele fľaky asi po pol hodine. Limitovaná Sophia je však super, a nemôžem jej nič vytknúť. Na záver už len dodám, že oba produkty voňajú príjemne sviežo a nevtieravo.

toni-and-guy-silne-tuziaci-lak

Zdroj: Shutterstock®

TONI&GUY prípravky na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Marta Mihoková

Marta Mihoková

17.11.2015 10:39

tieto prípravky su asi novinka,ešte som sa s nimi nestretla

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

17.11.2015 11:12

kvalitná vlasová kozmetika

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

13.12.2015 18:34

Od tejto znacky som mala lak na vlasy, konkretne fialovy rad a to bol asi najkrajsie vonajuci lak na vlasy aky som kedy mala....len je trochu drahy...

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

21.12.2015 17:33

tento sprej používam aj ja, teda mne vydrží dlhšie, keďže sa snažím žehličkám a fénom vyhýbať. mám však aj sprej na tvarovanie kučier a ten je to najlepšie, čo som zatiaľ mala. tužidlá a gély schová hravo o vrecka.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.12.2015 15:24

počula som zatiaľ samú chválu... a presne tieto výrobky by sa mi zišli...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE