TEST: Vichy - Hand & Nail výživný krém na ruky a nechty

Mať po ruke dobrý krémik na ruky je na nezaplatenie. Pre mňa je krém kozmetickým produktom číslo jeden.

 

Keď nemám po ruke balzam na pery, malé množstvo krému si prstami nanesiem aj na pery a hneď ich mám hydratované. Trápi ma suchý nos po nádche a nemám po ruke nič, čím by som si tieto suchoty zmiernila? Opäť siahnem po kréme na ruky a dodám ubolenému nosu aspoň chvíľkovú úľavu. Určite vám sú tieto situácie aspoň trochu povedomé.

 

Chcela som tým naznačiť, že krém na ruky má u mňa nezastupiteľné miesto a je to produkt, bez ktorého neopúšťam náš dom. Mám ich niekoľko a na niekoľkých miestach - v izbe, v kúpeľni, v kabelke, v robote. Práve v tomto období, kedy pomaly nastupuje zima, moje ruky trpia najviac. Dnes vám predstavím krém na ruky, ktorý si ma získal a ktorý je okrem rúk určený aj pre nechty. Práve preto nesie krém príznačný názov  - Hand & Nail, ktorý na trh uviedla značka Vichy.

 

Odporúčame prečítať: VICHY PURETÉ THERMALE čistiaca pena na pleť

vichy krem na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Vichy Hand & Nail krém na ruky

 

Hydratačný krém na ruky je určený pre všetky vekové kategórie. Obsahuje koncentrované hydratačné látky pre suchú až veľmi suchú pokožku. Hypoalergénny. Nemastná a nelepivá textúra. Bez parabénov, testované na citlivej pleti.

vichy krem na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Krémik na ruky sa skrýva v typickej vytláčacej tube, na aké sme pri krémoch na ruky zvyknuté. Tuba je ,,zaodetá" v peknom jemnom ružovom balení so striebornými a čiernymi prvkami - ako je názov, značka a popis produktu. Dozvieme sa tak, že krémik je okrem rúk vhodný na aj na nechty a že v tube sa ukrýva až 40 ml krému, ktorý má navyše ruky chrániť proti tmavým škvrnám. Krém obsahuje ochranný faktor SPF 15.

 

Odporúčame prečítať: Vichy - sada stvorená na leto

vichy krem na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Po vytlačení z tuby ma milo prekvapila farba, respektíve odtieň krému, ktorý je ružovej farby. Krém má jemnú až stredne hustú konzistenciu, pri styku s teplou pokožkou je však redší. Vďaka tejto konzistencii sa jemne a rýchlo rozotiera po pokožke rúk. Nemusíte sa vôbec obávať toho, že vám stečie. Je síce redší, ale dostatočne hutný na to, aby bol krémovej a nie vodovej konzistencie.

 

Odporúčame prečítať: VICHY - Idéal soleil bronze - Hydratačný sprej a gél fluid

vichy krem na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Ruky zostávajú ihneď po nakrémovaní hydratované a chránené po dobu dvoch hodín a necítim potrebu opakovať nanášanie krému. Ruky nemám suché a sú dobre premazané. Krém je okrem rúk určený aj na nechty - nastala zmena pri používaní krému od Vichy? Moje nechty sú akoby posilnené a spevnené. Vždy som mala suchšie miesta okolo nechtovej kožičky, no počas používania tohto krému sa mi suchá koža okolo nechtov pekne zjemnila. 

 

Odporúčame prečítať: VICHY DERCOS - šampón proti lupinám na normálne až mastné vlasy

3 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

19.11.2015 13:48

vyzerá naozaj dobre a Vichy je kvalitná kozmetika, tak určite stojí za to :)

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

24.12.2015 23:32

Krém na ruky je moja povinná výbava spolu s balzamom na pery. Vichy je výborná lekárenská značka a krém na ruky určite nesklame!

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 16:15

ja s touto značkou mám len pozitívne skúsennosti a tento krémik na ruky je tiež určite super.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE