TEST: ZIAJA kokosový sprchový krém a telové mlieko

ZIAJA produkty sú ľahko a cenovo veľmi dostupné, tak by bola škoda nepodeliť sa s Vami o tip na dva produkty z kokosovej rady.
 

Kokosové produkty od Ziaja sú určené pre suchú a normálnu pokožku, ktorú intenzívne hydratujú a regenerujú. Ja patrím do kategória - normálna pokožka, takže nejaké extrémne hydratujúce produkty nepotrebujem a teda ani nevyhľadávam. Teda čo sa tohto smeru týka, nemám produktom čo vytknúť, pretože ich hydratovanie mne osobne postačuje.

 

Produky ďalej viditeľne zjemňujú, vyhladujú a dodávajú pružnosť. Eliminujú pocit drsnosti a účinne upokojujú podráždenie. Ich základnými zložkami sú kokosové lipidy, OMEGA-3, OMEGA-6, provitamín B5 (D-panthenol).

ziaja-kokos

Zdroj: Shutterstock®

Balenia sú úplnou klasikou značky, a sú teda maximálne jednoduché. Ako je už o mne známe - klasické telové mlieka nepoužívam, takže aj toto mi pribudlo k ostatným, ktoré používam zásadne ako krém na ruky.

ziaja-lotion

Zdroj: Shutterstock®

V prípade, že nemám ruky nejako extrémne vysušené, čo našťastie mávam len zriedka, mi svojou hydratáciou postačuje behom dňa, na noc si ale doprajem niečo výživnejšie...

ziaja-shower

Zdroj: Shutterstock®

Krémové sprchové mydlo je v rodinnom 500ml balení. Skúšala som ho aj klasicky do sprchy, a musím pochváliť výbornú penivosť. Avšak, ako ma už poznáte, rada produktom nachádzam aj ďalšie využitia ako sú tie ich pôvodné, a tak toto mydlo plánujem používať aj ako tekuté mydlo na ruky - tak si ho podľa mňa užijem viac a aj niekoľkokrát do dňa :))

ziaja-coconut

Zdroj: Shutterstock®

Napíšte mi prosím Vy, ako ste spokojné s touto značkou, resp, ak máte tieto konkrétne produkty... Prípadne či by ste mi vedeli doporučiť nejaké iné, ktoré stoja za vyskúšanie :)

ziaja-kokosova-rada

Zdroj: Shutterstock®

Galéria -

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 09:31

značka ziaja ma naozaj kvalitné výrobky a tieto ničím nevyčnievajú.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE