AVON nové toaletné vody pre ňu i pre neho

Moja osobná skúsenosť s toaletnými vodami od AVON-u je kladná, najmä čo sa týka vôd pre pánov - tie sú podľa mňa všetky vynikajúce. Dámske mi nie všetky sadnú, no je len málo takých, ktoré sa mi vyslovene nepáčia.

Našťastie je si stále z čoho vyberať, takže mám vždy po čom siahnuť. Veď aj teraz AVON prináša ďalšie novinky pre obe pohlavia.

V zopár vetách si teda o každej z nich niečo napíšeme :)

Toaletná voda Vitality for Her z kategórie kvetinovo-ovocných vôní je jedinečným spojením tónov citrónovej kôry, zeleného jablka a lekna. Vedecky je dokázané, že vône môžu ovplyvniť našu náladu. Ovocno-citrusové tóny patria medzi tie najviac stimulujúce, takže sa vďaka nim budete cítiť plná energie aj počas fyzických aktivít.

vitality-for-her

Zdroj: Shutterstock®

Toaletná voda Pure Victory patrí do kategórie fúžerových vôní. Unikátna zmes tónov ľadovej mandarínky a olejnatej živice je dotvorená cédrovým drevom. Svieže a citrónové tóny olejnatej živice z tropických stromov sú vysoko oceňované výrobcami parfumov, lebo dokážu vytvoriť veľmi mužný vrch vône. Ponúkajú alternatívu k citrusovým a korenistým tónom a miešajú sa s ich rôznymi stránkami.

pure-victory

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

17.03.2015 20:29

určite super svieže vône na jar ako stvorené

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

24.08.2015 19:30

veľmi krásne

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

28.02.2018 19:58

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE