TEST: Ziaja - krémové sprchové mydlo kozie mlieko

Ziaja Goat´s Milk - krémové sprchové mydlo obsahuje komplex zložiek z kozieho mlieka a D-pantenol. Je určené pre všetky typy pokožky, avšak lepšie ulahodí suchej, citlivej.

Poľská kozmetika Ziaja je orientovaná na výrobu vysoko kvalitnej kozmetiky. Moje dve kolegyne Vám už predstavili nejaké výrobky tejto značky (Ziaja Goat´s Milk), pre ktoré je charakteristické, že obsahujú kozlie mlieko.

 

Dnes si môžete prečítať o ďalšom produkte s kozím mliekom a to konkrétne o sprchovom mydle.

 

 

Aké sú atívne zložky tohto sprchovacieho mydla?


Komplex zložiek z kozieho mlieka je bohatý na proteíny, organické kyseliny, lipidy, uhľohydráty, vitamín A a vitamín D. Na pokožku pôsobí omladzujúco, oneskoruje procesy starnutia. Vstrebávaním zložiek kozieho mlieka sa pokožka stáva pružnejšou, vláčnejšou a je perfektne hydratovaná.

D-pantenol pokožku účinne hydratuje a upokojuje podráždeni

 Ziaja - krémové sprchové mydlo kozie mlieko

 

Kozie mlieko – krémové sprchové mydlo má charakteristické biele 500ml balenie so striebornou kozičkou. Má klasické dávkovanie – sprchovacie mlieko uchopíte, prevrátite a stlačíte. Je určené pre všetky typy pokožky, najvhodnejšie však je pre suchú, citlivú a málo pružnú pokožku. Ja sama mám suchú a citlivú pokožku, preto bolo toto sprchové mydlo mnou poriadne otestované. Ja som si ho teda po prvom použití veľmi obľúbila. Na pokožku pôsobí ako balzam.


Toto sprchové mydlo má bielu tuhšiu konzistenciu – nie však úplne tuhú. Ak sa bojíte že sprcháč svojou vôňou pripomína kozy, vyvediem vás z omylu! Nádherne vonia, trošku mi pripomína levanduľovú vôňu. Pri umývaní tvorí jemnú penu. Obsahuje jemné umývacie zložky rastlinného pôvodu. Nenarúša prirodzené pH a ochrannú vrstvu pokožky.

 

 Ziaja - krémové sprchové mydlo kozie mlieko

 

Výrobca popisuje účinky sprchového mydla nasledovne:
• Kozie mlieko – krémové sprchové mydlo pokožku vyživuje, vyhladzuje a dodáva jej pružnosť.
• Účinne ochraňuje pokožku.
• Intenzívne hydratuje a predchádza nadmernej strate vody.
• Pôsobí upokojujúco na pokožku, nevysušuje ju a nespôsobuje podráždenie.

 

Ziaja - krémové sprchové mydlo kozie mlieko


Po osprchovaní a osušení pokožky nepociťujete náhlu potrebu natrieť na telovým mliekom, teda so slovami výrobcu plne súhlasím. Okrem spomínaných vlastností nesmiem zabudnúť ešte na jednu a tou je vôňa, pokožku zanecháva jemne prevoňanú aj po osprchovaní. Avšak moja suchá pokožka celý deň bez natretia nevydrží a tak sa koniec koncom natrieť musím. Najideálnejšie by bolo použiť a tak „uľaviť“ suchej pokožke s telovým mliekom z tejto rady: Ziaja - kozie telové mlieko.

 Ziaja - krémové sprchové mydlo kozie mlieko

 

Odporúčaná cena tohto krémového sprchového mydla z kozieho mlieka 500ml je 3,79€. Pri cene by som povedala ešte že tento produkt patrí do kategórie: za málo peňazí veľa muziky.
Kozmetické prípravky ZIAJA nájdete v OD TESCO, Kaufland, 101 Drogérie, Hypernova a nezávislých predajniach.

 

 

3 komentárov
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

24.01.2014 20:08

na tomto ma najviac zaujalo to kozie mlieko a myslím si ,že aj tá cena je fajn

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 17:59

mne táto značka Ziaja nedá naozaj spávať... jeden výrobok lepší ako druhý :)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

30.12.2020 07:54

Kozmetika z kozieho mlieka má úžasné účinky na pokožku a Ziaja nikdy nesklame. Skvelá prírodná kozmetika a ešte k tomu za prijateľné ceny.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE