TEST: DOVE - Regenerate Nourishment

Dove uvádza úplne nový ošetrujúci rad Regenerate Nourishment, „ušitý na mieru“ ženám, ktoré svoje vlasy často zaťažujú farbením, žehlením či kulmovaním, ale napriek tomu ich chcú uchovať krásne vyživené a lesklé.

 

Novinka Dove Regenerate Nourishment, ktorá obsahuje výťažok z červených rias a Keratín Nutri Complex, regeneruje vlasy do hĺbky a eliminuje známky ich poškodenia. Portfólio Dove produktov obsahuje šampón, kondicionér, masku a veľmi účinné olejové sérum. Ja som mala možnosť vyskúšať Dove Regenerate Nourishment masku na vlasy, takže teraz sa na ňu spoločne poďme pozrieť.

Vlasy toho musia vydržať naozaj veľa, či už ide o farbenie, natáčanie, žehlenie alebo množstvo stylingových prípravkov. Postupom času preto dochádza nielen k ich povrchovému opotrebovaniu, no neblahé zmeny sa môžu prejaviť aj hlboko vo vnútri vlasového vlákna. Oslabenie, častá lámavosť či suchosť na dotyk sú len niektorými z možných dôsledkov takéhoto zaťaženia.

 

Testovali sme tiež: Intensive Repair regeneračná maska na vlasy

DOVE - Regenerate Nourishment

Zdroj: Shutterstock®

Dove Regenerate Nourishment obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek, ktoré prispievajú k regenerácii vlasov a navracia im zdravý vzhľad aj v prípade výrazného poškodenia. Kľúčom k výnimočnosti nového radu je jeho inovatívne zloženie s vyživujúcimi výťažkami z červených rias a Keratin Nutri Complex. Vďaka jeho schopnosti vnútornej hĺbkovej obnovy získajú vlasy hladší, silnejší, lesklejší a zdravší vzhľad. Celej kolekcii navyše dominuje sofistikovaná vôňa zelených kvetín s nádychom šťavnatého citrusu a zeleného čaju, doplnená krémovým pižmom.

 

Testovali sme tiež: DOVE Pro.Age Nourishment krém na ruky

DOVE - Regenerate Nourishment

Zdroj: Shutterstock®

Produkty Dove Regenerate Nourishment našli inšpiráciu v prírode, konkrétne vo výnimočných vlastnostiach červených morských rias. Tie sa v priebehu miliónov rokov dokonale prispôsobili extrémnym podmienkam skalnatých pobreží oceánov, so striedaním prílivu a odlivu, a získali tak neuveriteľnú odolnosť proti dehydratácii, výrazným výkyvom teplôt alebo zmenám slanosti vody. Riasy preto obsahujú zložky, ktoré dokážu udržiavať stálu vlhkosť, množstvo stopových prvkov, minerálnych látok a pýšia sa excelentnými regeneračnými účinkami. Rad Dove Regenerate Nourishment, obohatený o výťažky z červenej riasy a Keratin Nutri Complex, pomáha dopĺňať živiny a naprávať vnútornú štruktúru poškodených vlasov.

DOVE - Regenerate Nourishment

Zdroj: Shutterstock®

Maska vlasy hĺbkovo obnovuje a vyživuje. Dopĺňa potrebné látky a kompenzuje poškodenia vzniknuté nadmerným zaťažovaním.

 

○ APLIKÁCIA:

 

Naneste ju od stredu vlasov ku končekom a nechajte päť minút pôsobiť.

Používajte raz týždenne, v prípade rozsiahlejšieho poškodenia aj častejšie.

DOVE - Regenerate Nourishment

Zdroj: Shutterstock®

Zhrnutie na záver: Čo sa týka samotnej masky, je naozaj úžasná a má perfektnú konzistenciu. Po jej použití mám vlasy krásne hebké a veľmi príjemné na dotyk. 

 

 

Testovali sme tiež: NOVÝ LUXUSNÝ TELOVÝ RAD DOVE DERMASPA

DOVE - Regenerate Nourishment

Zdroj: Shutterstock®

7 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

29.11.2015 16:27

toto by sa zišlo aj mojim vlasom :-)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

07.12.2015 12:58

Este som neskusala no kozmetiku Dove mam rada

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.12.2015 08:25

veľmi dobrá maska, krásne vlasy oživí a obnoví hlavne pri pravidelnom používaní :)

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

24.12.2015 23:46

Značka Dove je moja TOP v oblasti telovej kozmetiky. Momentálne používam šampón tejto značky - veľká spokojnosť. Určite vyskúšam v krátkej dobe aj masku! Vďaka za recenziu!

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 15:53

moje vlasy by toho potrebovali viac na oživenie

Vaše meno:

Eva Ondočková

Eva Ondočková

03.01.2016 13:36

akurát na Vianoce som dostala od priateľa farbu na vlasy túžila som po modročiernych vlasoch ,, veľmi rada súťažím a akurát som vyhrala aj takúto kozmetiku na vlasy akurát tu sedím v župane ktorý som dostala na Vianoce s uterákom na hlave a použila som túto masku na vlasy pre lepšie rozčesávanie a aby som predchádzala poškodeniu vláskov :) chválim ju :) dobrá výhra..padla mi :) cmuk

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

30.01.2016 15:56

presne ako stvorené pre mna

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE