TEST: Nivea Care & Hold stylingové produkty

Používanie stylingových prípravkov je u niekoho denná rutina a niekto ich má doma len na výnimočné príležitosti.

 

Ja osobne patrím do tej druhej skupiny. Moje jemné vlasy často zaťažovali stylingové produkty, a preto som si k nim nikdy nedokázala nájsť cestičku. Najčastejšie siaham po tužidle, ktoré používam na dodanie objemu, no ostatným typom produktov som neprišla až tak veľmi na chuť.

 

Preto som bola sama veľmi zvedavá, ako u mňa obstoja stylingové produkty Nivea Care & Hold, ktoré ponúkajú dlhodobú fixáciu bez zaťaženia. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Nivea Sun Hydratačný sprej na a po opaľovaní

recenzia Nivea Care & Hold

Zdroj: Shutterstock®

REGENERAČNÝ LAK NA VLASY CARE & HOLD

Dokonalý účes a zároveň vyživené a zregenerované vlasy? Vďaka inovatívnemu zloženiu s Euceritom® je to možné aj pri záverečnej úprave stylingu! Vyskúšajte pomocníka, ktorý vlasy ošetruje a zaistí dlhotrvajúcu fixáciu bez zaťaženia. Okrem toho sa taktiež postará o ochranu proti UV žiareniu, aby vaše vlasy na slnku netrpeli. Stavte na: Regeneračný lak na vlasy CARE & HOLD pre extra silnú fixáciu.

 

* Dlhodobo fixuje bez zaťaženia a vysušenia.
* Regeneruje a posilňuje vlasy.
* Chráni pred UV žiarením.
* Nezlepuje a ľahko sa vyčesáva.
* Zanecháva vo vlasoch jemnú vôňu.

 

Testovali sme aj: TEST: Nivea Hairmilk šampón a kondicionér pre jemné vlasy

Nivea Care & Hold lak na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

REGENERAČNÁ PENA NA VLASY CARE & HOLD

Dajte zbohom zlepeným vlasom, z ktorých sa tužidlo zle vyčesáva. Vyskúšajte inovatívne zloženie tužidla s Euceritom®, ktoré zaistí dlhotrvajúcu fixáciu a pritom vlasy nezaťažuje, ani nelepí. Vyskúšajte a už nebudete chcieť iné: NIVEA Regeneračné penové tužidlo CARE & HOLD pre extra silnú fixáciu.

 

* Poskytuje extra silnú fixáciu.
* Vlasy nezlepuje a dobre sa vyčesáva.
* Regeneruje a nezaťažuje vlasy.
* Výsledkom je prirodzený účes, ktorý drží!

 

Testovali sme tiež: TEST: Nivea Telové mlieko s olejom vanilka a ruža

Nivea Care & Hold penové tužidlo

Zdroj: Shutterstock®

GÉL NA VLASY CARE & HOLD

Dosť bolo stuhnutých zlepencov namiesto vlasov v prirodzene vyzerajúcom účese. Vytvorte si ráno účes, ktorý nestvrdne a ktorý môžete po celý deň upravovať podľa svojich predstáv. Majte pritom vlasy stále hebké a príjemné na dotyk. Potešte krátke až polodlhé vlasy po plecia možnosťou re-stylingu: NIVEA Gél na vlasy Care&Hold.

 

* Nezlepuje vlasy a nevytvára stvrdnutý účes.
* Ponúka možnosť re-stylingu – úpravy účesu počas dňa.
* Zanecháva vlasy hebké a príjemné na dotyk.

 

Testovali sme aj: TEST: Nivea zjemňujúci pleťový peeling

Nivea Care & Hold gél na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Stylingové produkty som netestovala sama, nakoľko nie všetko mi vyhovuje, rozhodla som sa zapriahnuť do testovania aj svojho priateľa. Ten si denne géluje vlasy a práve mu došla jeho rokmi overená klasika. Tak som mu nenápadne podstrčila Nivea Care & Hold gél na vlasy.

 

Prvé dni nebol priateľ spokojný. Bol zvyknutý na oveľa silnejšiu fixáciu, tuším 7, tento gél má fixáciu 3, čo je podľa mňa postačujúca sila. Okrem stupňa fixácie ofrflal aj výsledný efekt, nakoľko je zvyknutý na hotové zlepence, ktoré mu vydržia aj na druhý deň :)

 

Avšak postupom dní si zvykol, účes mu drží a nechýba mu ani ten tvrdý zlepený efekt vlasov. Jeho účes má tvar, vlasy držia na svojom mieste od rána až do večera. Zvykol si aj na krémovú konzistenciu, ktorá ho v prvý deň zmiatla a chcel si gélom natrieť tvár. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Krém Nivea Care

recenzia Nivea Care & Hold gél na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Penové tužidlo a lak na vlasy Nivea Care & Hold som už testovala ja sama. Ako prvé, samozrejme, padlo za obeť penové tužidlo. S týmto typom produktu mám asi najviac skúseností. Často si aplikujem penové tužidlo do mokrých vlasov pre väčší objem a samotnú úpravu účesu.

 

V prvom rade ma celkom zaskočilo množstvo, ktoré sa z malej guľky nafúklo do obrovskej masy tužidla, až som neverila vlastným očiam. Celkom príjemne ma prekvapila jemná vôňa tak typická pre Nivea produkty, že už v tej chvíli som sa zamilovala. 

 

Penové tužidlo používam asi klasicky ako každá jedna z nás. Jemne si ho vmasírujem do korienkov vlasov a následne účes prefénujem v predklone, potom už len jemne doupravím prstami. S penovým tužidlom som spokojná, nielenže dodá mojim jemným vlasom objem, ale ich nezaťaží a účes tak drží nielen prvé dve tri hodinky.

 

Testovali sme aj: TEST: Nivea - Vypĺňajúce perlové sérum Cellular Anti-Age

testujeme Nivea Care & Hold

Zdroj: Shutterstock®

Lak na vlasy - tak to bola pre mňa výzva. Nezvyknem používať laky na vlasy, párkrát do roka maximálne, keď potrebujem riadne zafixovať kučery alebo iný účes na nejakú udalosť. Nemám rada ten pocit zlepených vlasov, ktoré mi vždy zostali po aplikácii laku na vlasy. 

 

Lak na vlasy ma príjemne prekvapil, nakoľko vlasy nezlepí, dodá im lesk a predĺži výdrž účesu, avšak môj názor na laky sa ním asi nezmení. Lak používam len na dĺžky vlasov, na fixáciu rozlietaných mini vláskov od korienkov používam vosk, ktorý mám overený a na tých pár špeciálnych dní v roku prižmúrim očko nad hocakým lakom na vlasy. Ak je lak na vlasy vaším denným spoločníkom, vyskúšajte ho a určite neoľutujete.

 

Odporúčame prečítať tiež: 5 krokov, vďaka ktorým dosiahnete krásne vlasy ako zo salónu

FOTOGALÉRIA:

7 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.08.2017 07:06

...dobré vedieť

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

12.08.2017 08:20

ešte ma nesklamali produkty od nivei, aj tieto musia byť super

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

12.08.2017 09:35

pouzivam velmi malo pripravkov na vlasy a hlavne nie v lete.... v lete si chranǐ vlasy slnecnymi pripravkami.... tuzidlo len obsac na korienky a lak iba ked potrebujem aby zces vydrzal dlhsie.... mam rada prirodzene upravene vlasy.. nevadia mi ani male vytrcajuce sa vlasocky

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

12.08.2017 10:23

Keď už,tak používam penové tužidlo,nivea určite nesklame..

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

12.08.2017 16:04

Penové tužidlo som skúšala viackrát / inú značku/ no nikdy som nebola spokojná. Proste sa mi nedarilo naniesť ho rovnomerne na moje dlhé vlasy..

Vaše meno:

Alena Gudjáková

Alena Gudjáková

13.08.2017 09:42

Nivea je pre mňa TOP značka. Z vlasovej kozmetiky mám vyskúšaný len lak. Voči gélu mám však predsudky, nakoľko má krémovú konzistenciu. Často mi mastnejú vlasy aj z penových tužidiel, preto ich nejako nepoužívam...ale NIVEU po tomto článku určite vyskúšam :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

26.08.2017 13:38

Nivea prešla oživením a som veľmi rada

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE