TEST: Nivea - šampón a kondicionér pre namáhané vlasy

S vlasmi to nie je jednoduché, vie o tom azda každá žena. To, aké ich v skutočnosti máme, závisí od množstva faktorov. V prvom rade je za ne zodpovedná najmä ich výživa, ktorú im zabezpečuje náš organizmus.

 

Preto treba dbať o dostatočný prísun vitamínov a minerálov, aby aj vaše vlasy boli zdravé a vy ste boli s nimi spokojná. Zmenu vlasov môžu zapríčiniť aj rôzne vonkajšie faktory či hormonálne zmeny v organizme.

 

Tak, ako sa staráte o pokožku či nechty, by ste sa mali rovnako starať aj o vlasy. Keď vidíte, že im klasické umytie šampónom nestačí, siahnite po špeciálnych prípravkoch. Dnes je na výber nielen množstvo značiek, ale aj rôzne kúry, napomáhajúce v boji proti suchým vlasom. Vyhrajte aj vy boj nad vlasmi vďaka dvojke od značky Nivea.

 

 

Testovali sme tiež: TEST: NIVEA perlové sérum a krém proti vráskam Q10 Plus

TEST: Nivea - šampón a kondicionér pre namáhané vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Ošetrujúci šampón Repair & Targeted Care ošetruje suché, namáhané vlasy všetkých typov. Je vhodný pre krátke i polodlhé vlasy. Jeho inovatívne zloženie je založené na inteligentnej technológii KERA DETECT. Tekutý keratín chráni vlasy pred vonkajším poškodením. Panthenol posilňuje vlasy zvnútra a zaistí ich pružnosť.

 

Ošetrujúci kondicionér Repair & Targeted Care ošetruje suché, namáhané vlasy všetkých typov. Je vhodný pre krátke i polodlhé vlasy. Jeho inovatívne zloženie je založené na inteligentnej technológii KERA DETECT. Tekutý keratín chráni vlasy pred vonkajším poškodením. Panthenol posilňuje vlasy zvnútra a zaistí ich pružnosť. Kondicionér uľahčuje rozčesávanie.

 

 

Testovali sme tiež: TEST: Nivea CELLULAR Perfect Skin

TEST: Nivea - šampón a kondicionér pre namáhané vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Pri nanášaní šampónu som postupovala klasicky - od korienkov ku končekom, jemným ,,mačkaním" vlasov. Šampón vo vlasoch nenechávam dlho (ani sa to nemá, nemá to na ne vôbec dobrý efekt, ako si myslí mnoho žien...), dlho ponechaný šampón na vlasoch ich totiž zbytočne vysušuje. Šampón moju vlasovú pokožku nepodráždil, vlasy boli čisté, primerane lesklé, a hlavne, plus mu dávam za prevoňanie vlasov. 

 

Čo sa týka kondicionéru, ide o klasický kondicionér - hutnejšia textúra, výraznejšia vôňa, ľahké nanášanie a ešte ľahšie zmytie. :)

 

Niekedy je až k neuvereniu, aký je to rozdiel, keď použijete a keď nepoužijete kondicionér. Moje vlasy po použití a následnom vyfúkaní boli pekne ,,nadýchané" a uhladené. ,,Nelietali" kade-tade, neelektrizovali, rozčesala som ich jednoducho a intenzívnejšie voňali. Rozdiel bol aj citeľný, pretože po balzame zostali vlasy na dotyk jemnejšie. 

 

To, že by boli vlasy hydratovanejšie, však objektívne posúdiť neviem. V konečnom dôsledku vyzerali nádherne. 

 

 

Testovali sme tiež: TEST: NIVEA - BB CREAM 5-IN-1

TEST: Nivea - šampón a kondicionér pre namáhané vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Celkovo som s týmto radom spokojná, pre moju úpravu je ideálny, nič mi neprekážalo - takže vrelo odporúčam produkty vyskúšať aj vám. smiley

6 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.04.2016 07:12

NIVEA stara dobra znacka, pamatam si ju od detstva, rokmi sa stale rozvija a zdokonaluje, kvalita je tu zarucena, vdaka za recenziu

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

11.04.2016 07:29

na vlasy používam iba profesionálne prípravky z kaderníckych salónov... najviac im dôverujem

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

11.04.2016 09:06

určite sú veľmi dobré ako aj ich ostatné prípravky :)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

23.06.2016 08:49

Prišli mi domov vzorky šampóna aj kondicionéra. Klasická Nivea :)

Vaše meno:

adeel

adeel

02.02.2017 13:13

Toto DUO som vyskúšala, a bola som nadmieru spokojná. Súhlasím s tým prevoňaním vlasov. Pre mňa je NIVEA jednoznačne TOP, či už vlasová alebo telová kozmetika. :)
Palec hore !

Vaše meno:

Marta Hollá,st

Marta Hollá,st

09.05.2017 09:11

Nivea je jednoducho srdcovka. Nedáme na ňu doma dopustiť, tak ako vo väčšine domácností aj u nás sa nájde viacero produktov. Šampóny nám vyhovujú, aj keď z času na čas prestriedavame.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE