VIDEO: Rýchle domáce liftingové ošetrenie pleti so značkou GERnétic

Každá pleť si zaslúži starostlivosť, ktorá je presne nastavená pre jej potreby a napĺňa jej individuálne požiadavky. Pri výbere vhodnej kozmetiky, ako aj spôsobov starostlivosti o pleť, je potrebné zvážiť viacero faktorov, a to v prvom rade typ pleti, ale aj jej vek a celkový stav. Inú starostlivosť potrebuje mastná pleť a inú suchá, požiadavky pleti sú tiež odlišné u mladej pleti, ako aj u pleti s prvými či pokročilými vráskami. Extra starostlivosť pritom pleti môžeme dopriať i pomocou rôznych špeciálnych ošetrení u odborníka, no podceňovať nemožno ani domácu starostlivosť. Oba spôsoby starostlivosti o pleť sa skvelo dopĺňajú a podporujú svoj účinok. 

Dnes sa bližšie pozrieme konkrétne na starostlivosť o zrelšiu pleť, ktorá si zaslúži priam až rozmaznávanie, za čo sa nám následne odvďačí sviežim vzhľadom. Potrebuje hydratovať, vyživiť, povzbudiť, spevniť i vypnúť. Takýto účinok jej môže poskytnúť vhodné liftingové ošetrenie u odborníka. V novom videu si však s francúzskou značkou luxusnej salónnej kozmetiky GERnétic ukážeme, ako na rýchle liftingové ošetrenie pleti aj v pohodlí domova!

Odporúčame: Beauty poradňa GERnétic: Ako riešiť prvé vrásky?

Horúca novinka od GERnétic – liftingové ampulky

Produkty značky GERnétic nájdeme predovšetkým v kozmetických salónoch, v ktorých skúsené kozmetičky vždy pomôžu klientkam nastaviť vhodné ošetrenie, ktoré spĺňa potreby ich pleti. GERnétic však ponúka i produkty na domácu starostlivosť, ktorá je nemenej dôležitá. V dnešnom videu sa pozrieme na rýchly lifting s kozmetikou GERnétic, na ktorý nie je potrebných viac ako pätnásť minút. To je čas, ktorý pre seba môže nájsť skutočne každá žena. Kúra je vhodná na jednorazové oživenie pleti v prípade potreby, napríklad pred nejakou udalosťou, alebo pri pravidelnom opakovaní počas týždňa aj k celkovému omladeniu pleti.

Hlavnou hviezdou tohto ošetrenia je pritom úplná novinka značky GERnétic, a to liftingové ampulky, ktoré sú dostupné v dvoch verziách. Ampulky Lift Express sú určené na ošetrenie prvých vrások. Bojujú proti mimickým vráskam podporujú syntézu kolagénu a celkovú regeneráciu pokožky. Ampulky Tenseur Flash sú určené pre zrelú pleť vo veku nad 40 rokov. Spevňujú kontúry, vyhladzujú vrásky, chránia pleť pred voľnými radikálmi a zvyšujú obranyschopnosť pokožky.

Súčasťou ošetrenia sú i ďalšie produkty, ktoré priaznivo vplývajú na zdravie pleti. Celkovo ide o 7-krokovú kúru, ktorú si zamiluje i vaša pleť. Viac sa však už o tom, ako na rýchly domáci lifting pleti, dozviete v novom videu. Želáme príjemné sledovanie!

5 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

14.11.2021 18:53

Ako vždy skvelé video rada som si pozrela

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

15.11.2021 06:11

Výborné video; vďaka!

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

15.11.2021 23:43

Super.

Vaše meno:

Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

16.11.2021 16:59

takéto ošetrenie by sa mi veru zišlo

Vaše meno:

Janka Komadova

Janka Komadova

15.03.2024 20:02

Fúú hneď by som brala túto kúru

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE