VIDEO: Novinky od FOREO – s čím prichádza FOREO Luna 4, Luna 4 Mini a Luna 4 Go?

Čo je základom krásneho líčenia? Možno si poviete, že je to kvalitná dekoratívna kozmetika, dobré štetce na make-up či správna technika pri líčení. Áno, toto všetko zohráva istú rolu. No základným stavebným kameňom perfektného make-upu je v prvom rade zdravá a pekná pleť. Make-up ani pri najväčšej snahe nebude nikdy vyzerať tak dobe, ako by mohol, ak podceníme starostlivosť o pleť.

Čistenie je nesmierne dôležité, či už sa líčite alebo nie. A zabúdať netreba ani na to, že čistenie pleti nie je len záležitosťou večernej prípravy na spánok, ale aj rannej hygieny. Pri čistení pleti sú pritom nápomocné nielen vhodne zvolené čistiace prípravky. V dnešnej modernej dobe sú dostupné už aj rôzne čistiace prístroje, ktoré dokážu zabezpečiť ešte účinnejšie čistenia a niekedy dokonca i služby navyše. 

K tým najznámejším a celosvetovo najpredávanejším patria aj čistiace prístroje švédskej značky FOREO. Tentokrát FOREO prichádza s novým radom čistiacich sonických kefiek na tvár a telo Luna 4. V redakcii sme si na tieto novinky posvietili a niektoré z nich si spolu predstavíme v novom videu. Poďme na to!

Pozri aj: ​VIDEO: Ako používať čistiaci sonický prístroj FOREO Luna™ 2?

Noví pomocníci od FOREO na čistenie pleti a masáž

Nové čistiace kefky FOREO z radu Luna 4 prichádzajú hneď v niekoľkých variantoch na čele s masážnym prístrojom na čistenie a spevnenie tváre FOREO Luna 4. Okrem toho v edícii nájdeme čistiaci prístroj FOREO Luna 4 Mini a čistiaci sonický prístroj na cesty FOREO Luna 4 Go. K tejto trojici sa pridáva FOREO Luna 4 Plus s termo funkciou a FOREO Luna 4 Body určená na telo. 

My sme sa v redakcii pozreli na základnú Lunu 4 a taktiež Lunu 4 Mini a Lunu 4 Go. Tieto prístroje fungujú pomocou T-Sonic pulzácií a odstraňujú z pleti až 99 % všetkých nečistôt, mastnoty a zvyškov make-upu. Každý z týchto prístrojov prichádza s rôznymi benefitmi, pre ktoré sa mu oplatí venovať pozornosť. Napríklad Luna 4 ponúka viaceré režimy čistenia a intenzity pulzácií. Luna 4 Mini má režim Glow Boost – odstraňuje odumreté kožné bunky a dodá pleti okamžitý žiarivý vzhľad. Luna 4 Go uvoľňuje napätie z tvárových svalov a vďaka kompaktným rozmerom je skvelá na cestovanie. 

Viac sa už o prístrojoch od FOREO dozviete v novom videu. Prípadné otázky neváhajte zanechať v komentároch. Želáme príjemné sledovanie. 

Novinky FOREO LUNA™ 4, ako aj ďalšie produkty od FOREO, nájdete na www.notino.sk. 

1 komentár
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

12.12.2022 06:14

Vďaka za video, zaujímavé novinky, obzvlášť FOREO Luna 4.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE