Inšpiratívne posolstvo Kate Hudson poteší všetky ženy. Sme totiž silnejšie, ako si myslíme!

Kate Hudson je zábavná, temperamentná, úspešná, inteligentná a krásna žena, obľúbená herečka a mama troch detí. Ale, ak je jedna vec, ktorej sa herečka stala synonymom, je to jej cesta k posilneniu postavenia žien. Vo veku 43 rokov nebola hviezda nikdy múdrejšia z inšpiratívnych životných rád, ktoré ona sama zdieľa na svojich sociálnych sieťach.

Pred niekoľkými dňami – na Medzinárodný deň žien vo svojej obvyklej dobrej nálade všetkým ženám vo svojom živote vyjadrila úprimné pocity. Veríme, že aj vy ste Deň žien oslavili výnimočným spôsobom, pretože my si to naozaj zaslúžime.

Kate Hudson

Kate Garry Hudson, známa pod menom Kate Hudson, sa narodila 19. apríla 1979 v Los Angeles spevákovi Billovi Hudsonovi a známej oscarovej herečke Goldie Hawn, ktorá má maďarsko-židovský pôvod.

Jej rodičia sa rozviedli osemnásť mesiacov po jej narodení. Po rozvode sa s matkou a bratom Oliverom odsťahovala do Colorada, kde žili spolu s matkiným priateľom hercom Kurtom Russellom.

Po rozvode sa jej biologický otec Bill Hudson prestal s deťmi, Kate a Oliverom, stýkať, preto považuje za svojho otca práve Kurta Russella. A takto ich rodinu vníma aj celý svet.

Odporúčame: Medicínu vymenila za prehliadkové móla: Aká bola cesta za slávou krásnej Adriany Sklenaříkovej?

Kate Hudson

Zdroj: instagram.com/katehudson

Čo miluje Kate Hudson?

V skutočnosti je Kate Hudson známa svojím aktívnym životným štýlom a oddanosťou fitness a posilňovaniu, pričom pravidelne zdieľa svoju wellness cestu aj na svojich sociálnych sieťach. A kto je v živote jej vzorom?

„S mojím vzorom je to úplne jednoduché, pretože ním je moja mama. Je úžasná. Mojimi ďalšími vzormi sú moje deti. Myslím si, že naše deti nás toho môžu veľa naučiť – tá čistota, spôsob, akým sa púšťajú do niektorých vecí, a to ako komunikujú, sú pre mňa inšpiráciou,“ prezrádza Kate.

Neprehliadnite: Dominika Cibulková zverejnila tehotenské fotografie – nič obyčajné rozhodne nečakaj!

Kate Hudson

Zdroj: instagram.com/katehudson

Inšpiratívne posolstvo Kate Hudson

Vo svojom poslednom odkaze Kate Hudson priznala dôležitosť žien v jej živote, ktoré ju každý deň inšpirujú. A to nasledovnými riadkami:

„Ako miluješ.

Ako vychovávaš.

Ako sa smeješ.

Ako ovládaš svoj priestor.

Ako inšpiruješ.

Ako spoločne naberieme odvahu!

Dostane nás cez to všetko."

Povedala táto hviezda a my s ňou súhlasíme! Pretože sme silnejšie, ako si myslíme.

Odporúčame aj: Sociálne siete verzus reálne fotografie celebrít: Ako to teda je?!

Kate Hudson

Zdroj: instagram.com/katehudson

Kate Hudson

Zdroj: instagram.com/katehudson

Kate Hudson

Zdroj: instagram.com/katehudson

Úvodná koláž - zdroj foto: instagram.com/katehudson

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE