Tip na víkend: Dožinkové hodovanie v Luhačoviciach

Všetci milovníci dobrého jedla a pitia sa môžu v sobotu 17. 9. 2016 od 11:00 do 15:00 hod. tešiť na nevšedný kulinársky zážitok v Kúpeľoch Luhačovice.

 

Vo Francúzskej reštaurácii ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotela pripravili Dožinkové hodovanie pojaté ako bohatý brunch. Informovala o tom riaditeľka hotela Miloslava Fialová.

 

 

„Dožinkový brunch, ktorý sa stal tradíciou, organizuje náš hotel už piaty rok. Základom bude opäť regionálna kuchyňa a miestne špeciality. Hostí privíta moravská slivovica a hruškovica, ochutnať môžu pečené bravčové kolená, domácu zabíjačku a ďalšie moravské špeciality. Nebude chýbať ani pravý burčiak, ktorý skvele doplní dožinkovú atmosféru. To všetko v sprievode krojovanej cimbalovej muziky,“ pozýva na pripravovanú akciu M. Fialová a dodáva: „Každý návštevník dožinkového bruncha získa tiež poukaz na 50% zľavu na vstup do wellness centra, kde je k dispozícii bazén, saunový svet, Kneippov chodník a vyhrievané ležadlá.“

 

Bude vás zaujímať: 

Čierne korenie – občas štipľavé, ale so skvelými účinkami na pleti

 

Noblesnú budovu hotela ALEXANDRIA z 30. rokov minulého storočia nemožno prehliadnuť. Práve tak návštevníkov okúzli interiér Francúzskej reštaurácie so skvelým personálom a ponúkanými službami. Spestrením stáleho jedálneho lístka sú každý mesiac nové aktuálne ponuky pokrmov zo sezónnych surovín. Okrem dožinkového bruncha usporadúva hotel každý rok aj novoročný a veľkonočný brunch.

 

Odporúčame tiež: Recept na tvarohový koláč s hroznom

 

hotel alexandria luhačovice

Zdroj: Shutterstock®

Dožinkové hodovanie v reštaurácii v Luhačoviciach

Zdroj: Shutterstock®

Známu Francúzsku reštauráciu, ktorá je vyhlásená svojou kuchyňou, vedie šéfkuchárka Jitka Boráňová. Jej kulinárske umenie odmenila vlani Asociácia kuchárov a cukrárov Českej republiky jedným z najvyšších ocenení - bronzovou medailou M. D. Rettigovej. Kúpele Luhačovice, a. s., sú najväčšou spoločnosťou poskytujúcou kúpeľné a rekreačné služby v Luhačoviciach. Zároveň sú najnavštevovanejšími moravskými kúpeľmi. Kúpele sú nielen miestom liečebných a wellness pobytov, ale i obľúbeným miestom pre jednodňové výlety. 

 

Odporúčame tiež:  Aké sú trendy tohtoročnej jesene?

 

hotel alexandria luhačovice

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácií na www.HotelAlexandria.cz .

5 komentárov
Anna Kristova

Anna Kristova

03.12.2016 22:58

dala by som si povedať

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

21.12.2016 11:31

Musel to byť super zážitok :)

Vaše meno:

Marta Bujdošová

Marta Bujdošová

31.08.2017 11:12

Vyzera to lakavo

Vaše meno:

Ján Komada

Ján Komada

30.12.2017 17:12

hned by som išiel

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

07.02.2021 08:07

Už teraz sa mi zbiehajú slinky :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE