Aké vône sú vhodné pre zemské znamenia? (Kozorožec, Býk, Panna)

 

Ľudia, ktorí sú narodení v zemskom znamení sa vyznačujú skvelým čuchom. Celkovo sú ich zmysly citlivejšie, radi všetko ochutnávajú, privoniavajú, milujú cítiť dotyky, kochať sa zrakom, či skvostnou melódiou. Tieto zmyslové osoby si obzvlášť potrpia na dobrých vôňach. Pozrite sa s nami, aké vône im urobia najväčšiu radosť.

 

 

 

 

Odporúčame prečítať: 

Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia (Ryba, Rak a Škorpión)?

Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia? (Strelec, Baran, Lev)

Aké vône sú vhodné pre zemské znamenia?

Zdroj: Shutterstock®

Kozorožec

 

Toto znamenie je nielenže praktické, ale aj vychované. Teda nie, že by iné znamenia boli vulgárne, ale práve najviac osôb zo znamenia Kozorožca si potrpí na svoje správanie. Kozorožec máva zväčša vyberané spôsoby, vie, čo sa patrí a obzvlášť muži sa radia k veľkým gentlemanom. Ich správanie môžete opísať aj slovíčkom elegantné a presne takéto by mali byť aj vône, ktoré toto znamenie zaujmú. Na druhej strane Kozorožec sa síce zvykne správať rezervovane, skrýva však v sebe veľkú dávku temperamentu. Ženy obľubujú kvetinové vône o so štipkou exotiky, či akejsi tajomnej prísady, ktorá by ešte viac zvýšila ich charizmu. V rámci aromaterapie ich dokáže upokojiť čokoľvek prírodne. Od pokosenej trávy, cez morský vzduch až po obľúbené ovocie, či dokonca čokoládu. 

 

Odporúčame prečítať: Vďaka aromaterapii môžete schudnúť aj rozvíriť vášne

Aké vône sú vhodné pre zemské znamenia?

Zdroj: Shutterstock®

Býk

 

Miluje hlboké nádychy kedy si môže privoňať k čomusi krásnemu, chutnému, či dráždivému. Na druhej strane nepríjemný pach ho dokáže poriadne znechutiť. Býk patrí k tým znameniam, ktoré si s vôňami zvyknú spájať pekné aj zlé zážitky. Preto ak napríklad viete, že má nechuť ku kôpru, radšej sa mu vyhnite. Väčšinou je však veľmi málo pachov, ktoré Býk vyslovene nemôže. Z ríše prírody ho udivujú najmä lesy, ale tiež voda, rastliny aj plody. Na každé ročné obdobie máva Býk svoju vlastnú vôňu, presne napríklad vie, že citrusová mu na jar a v lete dodá energiu, vôňa lesných plodov ho na jeseň oživí a v zime volí sladšie tóny, ktoré mu dodajú pocit pohody a harmónie, ako napríklad sladké drievko, škorica, med.

 

Odporúčame prečítať: 

Hranolčeky nemusia byť iba škodlivé - pripravte si ich zdravo a chutne

Aké vône sú vhodné pre zemské znamenia?

Zdroj: Shutterstock®

Panna

 

Aj osoby narodené v tomto treťom zemskom znamení majú skvelý čuch. Až tak dobrý, že sa vďaka nemu môžu pokojne z času na čas zahrať na detektívov. Panna je v rámci zemských znamení tá najpraktickejšia. Nepotrpí si na luxusných značkách (aj keď ju ako darček veľmi potešia), zvyknutá je skôr na lacnejšie a zároveň jemnejšie vône. S pribúdajúcim vekom však najmä veľa žien v tomto znamení začne ľutovať svoju predošlú skromnosť a bude si to chcieť vynahradiť trebárs aj luxusnými verziami. Panna tak či onak potrebuje v prvom rade športovejšiu vôňu. Často je v pohybe, potrebuje preto praktickú vôňu, ktorá jej dodá energiu, ale tiež zbaví pachu potu. Muži aj ženy v tomto znamení obľubujú tiež hravé tóny, alebo netradičné mixy. Medzi obľúbené vône patria trebárs aj cukríky, kakaové sušienky, káva.

 

 
Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE