Akú energiu nám dodáva naše oblečenie?

Čo nosíte, to ste. V tomto kontexte sa tak trochu bude pohybovať náš dnešný článok. Farby majú totiž obrovskú moc, a tú nám vedia preukázať aj pri výbere nášho oblečenia. Heslo že šaty robia človeka, sa tak pri uprednostňovaní niektorých farieb, stáva realitou. V prípade, že ste si doteraz neuvedomovali po ktorých farbách vo svojom šatníku siahate najviac, možno je na čase všímať si to. Farby totiž disponujú jedinečnou energiou a tú nám prostredníctvom našich šiat vedia venovať.

 

Odporúčame prečítať: 7 užitočných rád, ako byť príťažlivejšou pre ostatných

 

 

Akú energiu nám dodáva naše oblečenie?

Zdroj: Shutterstock®

BIELA – biela farba má čarovnú moc v tom, že dokáže odpudiť negatívnu energiu, ktorá je k nám vysielaná zvonku. Z duchovných vlastností podporuje poznanie.

 

ŽLTÁ – keď viete, že dnes budete potrebovať energiu, siahnite po žltej. Tá svojim nositeľom dokáže odčerpať únavu, nabiť ich potrebnou silou a ešte aj eliminovať vyčerpanosť.

 

ORANŽOVÁ – pomôže vám vyčariť úsmev na tvári a telo aj dušu zahreje obrovskou dávkou pozitívnej energie.

 

RUŽOVÁ – energia ružovej napomôže všetkým, ktorí sa cítia byť osamelí, prípadne sú natoľko citliví, že im pomôže vnútorná stabilita. 

 

Odporúčame prečítať: Avitaminóza – Ako zistíte, že sa týka aj vás a čo spôsobuje?

Akú energiu nám dodáva naše oblečenie?

Zdroj: Shutterstock®

ČERVENÁ – energiu dodáva aj červená farba, okrem toho vám pomôže zvýšiť sebavedomie a z utiahnutej bytosti sa v červenom outfite stane osôbka asertívna.

 

FIALOVÁ – posilňuje duchovnú energiu, ale tiež náš zmysel pre nadprirodzenosť a mystiku.

 

MODRÁ – modrá farba vie v správne namiešanom odtieni pôsobiť antistresovo. Užívajte u vo chvíľach, keď potrebujete povzbudiť, či cítiť sa bezpečne.

 

ZELENÁ – zelená je liečivou farbou. Keďže je to farba prírody, pri nosení zeleného šatstva (doplnkov) svoje telo aj psychiku harmonizujeme a zároveň liečime.

 

Odporúčame prečítať: Babské rady - ako ovplyvniť pohlavie bábätka?

Akú energiu nám dodáva naše oblečenie?

Zdroj: Shutterstock®

HNEDÁ – hnedú farbu si na seba dajte vo chvíľach, keď potrebujete cítiť bezpečie, prípadne vás čaká náročné a zložité obdobie, no vy hľadáte a túžite po jednoduchosti. Hnedá môže pôsobiť aj ako ochranný štít.

 

SIVÁ – čím striebornejší nádych, tým lepšiu intuíciu v šatách tejto farby budete mať. Šiesty zmysel vás upozorní na všetko potrebné, dodá vám tiež silu ženskej energie.

 

ČIERNA – táto farba je zasvätená tajomnu, aj mystike. Podporuje v nás vážnosť, hĺbavé myslenie a vzbudzuje dôstojnosť.

 

NÁŠ TIP: Držte sa zlatej strednej cesty. Ak to budete s niektorou z farieb preháňať, môžete si privolať ich negatívne vlastnosti. Napríklad dlhodobým nosením čiernej farby, si dokonca môžete oslabiť imunitu.

 

Odporúčame prečítať: Farby, ktoré vám prezradia, čo vás trápi

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.09.2016 17:31

určite teraz cez leto mám veľmi rada pozitívne, svetlé, teplé farby, cítim sa v nich dobre

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE