Čínsky rok 2017 - rok ohnivého Kohúta

Nový rok sme úspešne privítali a snáď s dobrou náladou aj vierou sme vhupli do roku 2017. O tom, čo nás čaká, sme si už čo to popísali. Ak ste zvedavé, čo hviezdy tohto roku plánujú pre vaše slnečné znamenie, kliknite si TU. V ďalekej Číne však majú svoje horoskopy vlastné.

 

Podľa nich nový rok ešte len začne a tentokrát sa ponesie v znamení ohnivého Kohúta. Ten bude vraj mimoriadne sebavedomý a do našich životov prinesie rovnaké naladenie. Pripravte sa tak na akčnosť, aká tu už dávnejšie nebola. Mnohé oblasti našich životov sa môžu z pokojných a už zabehaných koľají vyvrátiť a tento Kohút nám v podobe roku 2017 môže zo životov urobiť jeden neustály zmätok. Nebude to však snáď hádam až také zlé. Čo na znamenie ohnivého Kohúta hovoria sami Číňania?


Vláda ohnivého Kohúta by mala nastať 28 januára a potrvať by mala do 15 februára 2018. Nech už to môže vyzerať akokoľvek divoko, Kohút vo svojej podstate rozhodne nie je zlý. Napriek predstavám o kohutích bitkách na dvore, by ste mali vedieť, že toto čínske znamenie prináša so sebou optimizmus aj vieru v lepšie a krajšie začiatky. A myslím, že nám dáte za pravdu, že po turbulentnom roku 2016, nám pozitívne naladenie nebude na škodu. Predstaví sa nám v nasledujúcich troch heslách.

 

Odporúčame tiež: 10 vecí, ktoré by ste nemali uskladňovať v kúpeľni!

Čínsky rok 2017 - rok ohnivého Kohúta

Zdroj: Shutterstock®

1. Sebarealizácia


Tú sme umiestnili na prvé miesto, pretože rok 2017 nám práve jej poskytne dostatok. Každý kto doteraz čakal na svoju príležitosť by sa jej mal bez váhania chopiť. Ohnivý Kohút nás naučí rozpoznávať naše šance, ako aj vidieť realitu takú aká skutočne je. Podporí v nás naše najodvážnejšie sny a ukáže, že sa naozaj môžu stať realitou. Z kútov budú na svetlo sveta postupne vychádzať všetky "šedé myšky" a obsadzovať si ten svoj vlastný priestor na sebarealizáciu.

 

Odporúčame prečítať: Ako Luna pomôže pri novoročných predsavzatiach?

Čínsky rok 2017 - rok ohnivého Kohúta

Zdroj: Shutterstock®

2. Zábava


Ohnivý Kohút vám raz dva ukáže ako rád sa zabáva. Miluje spoločnosť druhých a je tak trochu aj exhibicionistom. Za jeho bezstarostnosťou sa však ukrýva jemnocit aj zraniteľnosť. Podobne sa budú cítiť mnohé z nás, najmä v čase keď nám osud privedie do cesty nečakané situácie. A tých vraj veru bude požehnane. Rok 2017 vám pod vplyvom ohnivého Kohúta zlepší komunikačné schopnosti, oceníte to nielen v práci, či v škole, ale aj doma. Vďaka tomu sa vám podarí urovnať dlhodobé spory, ako aj dokázať okoliu, že viete od rečí prechádzať k činom. 

 

Odporúčame prečítať: 7 feng shui rád ako zbohatnúť

Čínsky rok 2017 - rok ohnivého Kohúta

Zdroj: Shutterstock®

3. Vernosť

 

Áno, možno rok 2017 bude chcieť preveriť aj váš vzťah, pokiaľ však máte po svojom boku toho pravého, nemusíte sa ničoho obávať. Kohút patrí k tým najvernejším znameniam v čínskom zverokruhu. Na láske, vernosti aj dôvere si potrpí a rozhodne nebude chcieť ničiť všetko pekné, čo si s vami doteraz vybudoval. Na druhej strane však tie, ktoré mali doteraz nasadené v oblasti lásky na očiach ružové okuliare, by sa mali pripraviť na najhoršie - a to je pád týchto okuliarov na tvrdú zem. Za novým dobrodružstvom sa budú chcieť vydať tí, ktorí cítia v doterajšom vzťahu nepokoj. Ktorým chýba spriaznenosť, alebo zrelosť na lásku. Ak po svojom boku budete mať takúto polovičku, nebráňte jej v hľadaní nového šťastia a začnite hľadať aj vy to svoje. Pokiaľ budete v tejto roli vy, snažte sa nezapliesť do vašich sporov aj ďalšie osoby.

 

Bude vás zaujímať: 8 tipov, ako použiť detský púder

 

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

21.01.2017 13:46

teším sa....

Vaše meno:

tofica

tofica

21.01.2017 22:20

Super - viera v lepšie a krajšie začiatky .. V to dúfam..!!

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

22.01.2017 13:59

Noo.. zaujímavé čítanie :)

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

22.01.2017 22:35

uvidíme čo bude

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE