Čo nám prinesie zima – HOROSKOPY na december pre všetky znamenia


Tak a je to tu. Posledný mesiac v roku, ktorý okrem rozlúčky so starým rokom prináša aj nádeje na nové začiatky. A okrem toho samozrejme ešte aj Vianoce - pre mnohých najkrajšie sviatky v roku. No stále to nie je všetko. December nie je len mesiacom svätého Mikuláša, Lucie a Vianoc, či Silvestra. Aj keď uznávame, že najmä v ich duchu sa takmer vždy nesie, napriek tomu stále vie prekvapiť kdečím.

 

Čo si dvanásty kalendárny mesiac nachystal pre vaše znamenie v spolupráci s Lunou? 

 

Odporúčame prečítať: Vďaka čomu budete dlhšie žiť?BARAN 

 

December pre mnohé z vás znamená naozaj veľa. A to najmä v už spomínanej súvislosti - s akousi možnosťou nových začiatkov. Ak ste aktuálne v období, kedy plánujete veľké životné zmeny a kroky, ku koncu decembra si na vás síce zasadne na chvíľu sentimentalita, no Luna v Levovi vás od 28.12. definitívne nakopne. Problém môžete mať s decembrovým splnom (25.12.), ktorý sa ponesie v znamení Blížencov. Pod ich vplyvom nedokážete urobiť tie správne rozhodnutia.

 

 

BÝK

 

Aj keď patríte k tým znameniam, ktoré zimu naozaj nemusia, december znamená výnimku. A vôbec sa netajíte tým, že za to môžu práve vaše obľúbené Vianoce. V týchto dňoch vám nechodí už nič iné po mysli, len aké vianočné dobroty navariť, čo nakúpiť, kedy vyťahovať zo škatúľ vianočné dekorácie... No pravdepodobne s tým začnete už túto nedeľu na svätého Mikuláša. Týždeň od 14.12. do 20.12. je ideálny na dôkladné upratovanie a čas na nákupy si nájdite najlepšie pomedzi to. Vianoce sa ponesú takmer v splne, no aj keď ste naň zvyčajne náchylné, na Štedrý deň budete žiariť šťastím.

 

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na december pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI 

 

Aj vy patríte k tým, ktoré sú skôr milovníčkami leta než zimy, zmeniť to ale môžete napríklad športom. Práve tento mesiac dostanete chuť sa konečne rozhýbať, a platí to aj pre tie, ktoré šport naozaj nemusia. Na jednej strane za to môže aj postavenie Luny - 10.12. prejde do aktívneho Strelca a ten na vás dôkladne zatlačí. Na strane druhej je to aj o tom, že sa blíži koniec roka, a vy ste si plne vedomé toho, že vaše predsavzatia o schudnutí sa akosi nenaplnili.

 


RAK 

 

December pre vás rovná sa vaše milované sladkosti. A ešte vianočný stromček a sladkosti, ale aj naháňanie sa po obchodoch, upratovanie a konečne aj leňošenie pri krbe. Vždy keď vám to umožní voľný čas, natiahnite na seba teplé oblečenie a vyrazte do prírody. Vianoce, alebo Silvester strávte trebárs niekde v horách. Jednohlasne je za to aj Mesiac, ktorý sa v tom čase (od 23.12.) bude nachádzať vo vzdušnom znamení Blížencov, ktoré vplývajú na vaše oslabené priedušky. 

 


LEV 

 

V decembri sa vo vás prebudí nákupná maniačka, ktorá počas sychravej jesene akosi zaspala na vavrínoch. Ak v týchto dňoch zisťujete, že (ne)zima vás prekvapila, je najvyšší čas vybehnúť do obchodov. Lunárny kalendár pre vás odporúča dni od desiateho do štrnásteho decembra, kedy Mesiac prechádza Strelcom a Kozorožcom. Čo je príznak výhodných nákupov. V tomto čase sa oplatí robiť už aj nákupy predvianočné. Ak by ste práve počas Vianoc radšej niekam cestovali, zvýšte opatrnosť, 25.12. je spln, ktorý býva na cestách rizikovejší.

 

Odporúčame prečítať: S pomocou ktorých symbolov podporíte vašu krásu

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na december pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

PANNA

 

Na december sa dívate čisto prakticky. Je potrebné dôkladné predvianočné upratovanie, nákupy, varenie, pečenie, dekorovanie... A okrem toho samozrejme aj ďalšie bežné starosti a radosti. Neberte ten december tak vážne a snažte sa aj trochu uvoľniť. Ak vám to predsa len nedá, ideálne dni pre upratovanie svoje domácnosti nastanú uprostred decembra, kedy sa Luna nesie v znamení vášho príbuzného Kozorožca. Zvyšok mesiaca už venujte zábave, najmä dni po 28.12., kedy sa Luna presúva do dobrodružného Leva.

 

 

VÁHY 

 

Napriek tomu, že si vaše znamenie každý spája s nerozhodnosťou, v decembri paradoxne váhať nebudete. Ak vás teda čakajú nejaké vážne rozhodnutia na najbližšie dni, pokojne dajte na svoju intuíciu. Výnimkou bude decembrový spln (25.12.), kedy pod vplyvom Blížencov, ktoré sú mimochodom podobne nerozhodné ako aj vy, akosi nebudete vedieť "čo, kde, ako", Tento deň, prípadne aj najbližšie dva dni, sa radšej snažte prežiť len tak pohodovo, ideálne doma v kruhu najbližších.

 


ŠKORPIÓN 

 

Posledný mesiac v roku bude pre vás mimoriadne rušný. Tešte sa na mnohé stretnutia s rodinou, priateľmi, ale aj osobami, ktoré vám na istý čas zo života úplne vymizli. Druhý decembrový týždeň strávite predvianočnými prípravami. V dobe novu (11.12.) bude čas vhodný na kompletné čistenie a vetranie celej domácnosti. Ľahšie sa teraz zbavíte aj prípadných plesní, môžete umývať aj okná. Čo sa týka nákupu vianočných darčekov, ak si ich necháte klasicky na poslednú chvíľu, Luna odporúča ísť nakupovať dva dni pred Štedrým dňom, kedy sa nachádza v znamení šetrného Býka.

 

Odporúčame prečítať: Strom života vám zabezpečí dlhovekosť

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na december pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

STRELEC 

 

December je jednoznačne vaším mesiacom. Počas neho sa cítite ako ryba vo vode, a môže za to aj fakt, že práve v decembri sa mnohé z vás aj narodili. V týchto dňoch ste plné energie, milujte zimný svieži vzduch, možnosti zimného športovania, ale aj módu, nákupy a samozrejme Vianoce a Nový rok. Počas decembra myslite na to, že najlepší čas na upratovanie je od 14.12. do 20.12., nakupovať sa vám najlepšie bude počas novu, ktorý sa nesie vo vašom znamení od 10.12. do 13.12.

 

 

KOZOROŽEC

 

Vaša gurmánska stránka bude v decembrových dňoch mimoriadne potešená. A to najmä vďaka decembrovým hodom. Ak už teraz uvažujete nad tým, čo všetko na Vianoce chcete nakúpiť, pokúste sa svoj čas si rozdeliť prakticky. Druhý decembrový víkend sa Mesiac ponesie v znamení Strelca, ktorý vo vás podporí akčnosť. Nakupujte v týchto dňoch potraviny a darčeky pre svojich blízkych si nechajte na pondelok a utorok, kedy Luna prechádza vaším znamením. Decembrový spln (25.12.) sa pokúste trošku očistiť ľahšou stravou, najmä čerstvým ovocím a zeleninou, prípad aj kyslou kapustou.

 

Odporúčame prečítať:  5 skvelých receptov na varené víno

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na december pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR 

 

December patrí k vaším obľúbeným mesiacom. Už od jeho prvých dní žijete Vianocami, pracovné starosti sa snažíte dávať bokom. Pokúste sa ale nezlenivieť hneď na začiatku, inak nový rok odštartujete s hŕbou odloženej roboty. Čo sa týka domácnosti, počas novu (11.12.) sa vám bude najlepšie robiť predvianočné upratovanie. Perte, umývajte, čistite,.. a až tak, keď sa bude všetko lesknúť podľa vašich predstáv vrhnite sa na nákupy.

 


RYBY 

 

Ruku na srdce, ktorá z vás už začala vyťahovať vianočné ozdoby? A ktorá začala premýšľať o tom, kedy konečne rozloží vianočný stromček? Vianoce sú jednoznačne vaším obľúbeným sviatkom a inak tomu nebude ani tento rok. Nenecháte si ich ničím pokaziť a tak je to správne. Pozor akurát na obdobie od 19. do 21.12., kedy Luna prechádza Baranom, ktorý vo vás môže vyvolať väčší stres, či dostať vás do hádky. 

 

Odporúčame prečítať: Podporte svoju plodnosť magickými trikmi

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

5 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

06.12.2015 11:42

tak uvidíme nakoľko je horoskop pravdivý ... nechám sa prekvapiť :-)

Vaše meno:

Patrícia Debnárová

Patrícia Debnárová

06.12.2015 14:52

Presne tak! Neviem sa už dočkať tých chvíľ oddychu a pokoja. :)

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

08.12.2015 22:01

upratovanie jsem uspíšila, ale i tak mi to šlo

Vaše meno:

Gabriela Benzova

Gabriela Benzova

13.12.2015 10:00

Na vodnára to sedí ale upratovanie mám už za sebou

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

26.12.2015 12:40

niečo som si z toho zobrala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE