Januárový horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, PANNA)

Ak už ste si zvykli písať dátum 2017, gratulujeme, patríte snáď k väčšine. Poniektoré dámy sa začnú s novým rokom stotožňovať až niekedy uprostred mesiaca. Iné odštartovali nový rok pomerne energicky – ženie ich pravdepodobne aj túžba čím skôr naplniť svoje novoročné predsavzatia. Ako vám budú ubiehať januárové dni, to z veľkej miery záleží len a len na vás. Kto túži poznať presnú budúcnosť, nech zájde za veštcom, či astrológom a požiada si o výklad ušitý na mieru. Kto je zvedavý na postavenie tohtoročnej Luny a jej potencionálny vplyv na svoje znamenie, nech len číta ďalej. 

 

RYBY

 

Luna vo vašom znamení prechádza hneď v prvé dni nového týždňa a nového roka. V Rybách sa nachádza od tretieho januára do piateho, podobne ale tento mesiac aj uzatvára – a vaším znamením prechádza posledné dva dni. Keď je Luna vo vašom znamení pre vás to obvykle znamená samé dobré správy. Pozitívne naladené tak strávite úvod aj koniec mesiaca. Pozor len na prechladnutie, či oslabenú imunitu. V tieto dni sa snažte posilniť svoju imunitu zvýšeným prísunom vitamínu C. Januárový spln (12.1.) v Rakovi vo vás prebudí sentimentálne spomienky. Ak nechcete preplakať celý deň, len sa nezačnite hrabať v starých fotkách, či denníkoch. Radšej sa zmierte s tým, že spálené mosty obvykle ide postaviť len veľmi ťažko a namiesto minulosti sa začnite sústrediť na prítomnosť. V strede mesiaca môžete s podporou Luny urovnať dlhšie trvajúci konflikt. Mesiac v Panne pomôže tiež raz a navždy skoncovať so zlozvykmi. 

 

Odporúčame prečítať: Cvičenie v práci? Prezradíme vám, ako na to

Januárový horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, PANNA)

Zdroj: Shutterstock®

BARAN

 

Mnohé z vás sa rozhodli začať nový rok ako nový človek. Máte snáď najviac plánov a túžob z celého zverokruhu. Rok 2016 bol pre vaše znamenie obzvlášť prelomový, pocítili to najmä dámy narodené v prvej a druhej dekáde. Tým z tretej dekády sa možno život začal rapídnejšie meniť až ku koncu roka, ak je to tak, pripravte sa na pomerne búrlivý mesiac. Luna vaším znamením prechádza od piateho januára. Keďže teraz Mesiac intenzívne narastá, vo vás rastie aj ohnivosť vám vlastná. Do mnohých záležitostí sa pustíte bezhlavo, a nie vždy sa vám to vyplatí. Najmä slobodné by mali nad črtajúcou sa novou láskou, trochu pouvažovať. Ružové okuliare vám totiž dokážu v živote narobiť riadnu paseku. Januárový spln (12.1.) v Rakovi vo vás rozbúri emócie všetkého druhu. Vyhnite sa teraz osobe, s ktorou beztak mávate vyostrenejšie vzťahy. Naopak nov (28.1.) vás vyzve prekonať samú seba a prihlásiť sa na nejaký kurz, minimálne si doma konečne otvoriť knihu.

 

Odporúčame prečítať: Tip na krátku zimnú dovolenku – Sicília

 

BÝK

 

Nech už vás starý rok akokoľvek sklamal, tento nový ste sa rozhodli odštartovať s úsmevom na tvári. I keď si predsavzatia nezvykne dávať, tentokrát urobíte výnimku a rozhodnete sa zmeniť niektoré veci vo vašom živote k lepšiemu. Nič to, že vášmu okoliu sa vaše sny zdajú nereálne. Vy si len pekne choďte za hlasom svojho srdca a dôverujte svojej intuícii. Tá bude mimoriadne silná v čase splnu (12.1.) pod vplyvom Raka. Ak veríte svojim snom, zapíšte si najmä ten z noci 12.januára na trinásty a na druhý deň sa ho pokúste rozanalyzovať. Vaše podvedomie vám dá návod o tom, ako ďalej. Luna vaším znamením bude prechádzať prvý januárový víkend, ak vás to vytiahne do obchodov, aj vďaka výpredajom sa vám podarí väčšia výhodná kúpa. Na konci mesiaca budete vďaka novu akčnejšie než inokedy. Konečne sa dokopete aj na preventívnu prehliadku. 

Januárový horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, PANNA)

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI

 

9. a 10. január patrí vášmu znameniu, keďže narastajúca Luna prechádza práve ním. Takto tri (respektíve) pár dní pred splnom sa niektoré z vás rozhodnú pre nečakaný krok, ktorým prekvapia svoje okolie. Nepôjde však o nič unáhlené, ale o niečo, čo vo vás začalo rásť ešte v roku 2016. Napriek tomu, že niektorí blízki sa vo vás budú snažiť vzbudiť pochybnosti o jeho správnosti, vy verte svojej intuícii. Luna aj hviezdy budú na vašej strane a ukážu vám správny smer pre novú (a zaručene lepšiu) životnú etapu. Januárový spln v Rakovi (12.1.) sľubuje rodinnú pohodu a harmóniu. Ak ste osamelé, konečne sa zmierte samé so sebou a samotu sa naučte vychutnávať si. Radosť vo vás vyvolá januárový nov (28.1.), ktorý sa ponesie v optimisticky naladenom Vodnárovi. V týchto dňoch vám bude vychádzať všetko na čo siahnete.  

 

Odporúčame prečítať: Nový rok 2017: Začnite si písať denník 

 

RAK

 

Do nového roku nevstupujete s nereálnymi plánmi. Všetko čo chcete je aby sa veci vôkol vás konečne ustálili a boli v normále. Túžite po harmónii a rodinnej pohode a už uprostred mesiaca, ju budete vďaka Lune vo vašom znamení, môcť aj dosiahnuť. Na to však musíte hodiť za hlavu jednu menšiu hádku, ktorú vyvolá nepodstatná maličkosť. Januárový spln vo vašom znamení (12.1.) je síce náchylnejší na citlivé reakcie, vy však už svoje emócie ovládať dokážete. Pre lásku budú ideálne dni po poslednej  štvrti – od 20.januára. Luna v Škorpiónovi prinesie do vašich spálni vášeň, ak sa ocitnete v spoločnosti, na niektoré z vás už čaká osudové zoznámenie. 

Januárový horoskop (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, PANNA)

Zdroj: Shutterstock®

PANNA

 

Od nového roka majú mnohé z vás vysoké očakávania a prejaví sa to už v januári. Už v prvých dňoch budete na seba pod vplyvom pribúdajúcej Luny pritvrdé a vystavíte sa tak najmä po pracovnej stránke stresu a nadčasom. Chcete toho veľa a ideálne hneď. Januárový spln pod vplyvom Raka (12.1.) vás na chvíľu upokojí a od práce a myšlienok okolo peňazí vás odtrhne a nasmeruje do náručia vašich blízkych. Po splne sa však opäť vrátite do pracovného kolotoča. Luna prechádza vaším znamením 16. a 17.januára. Čas je vhodný na skoncovanie so zlozvykmi, ale tiež na povinnosti, ktoré si vyžadujú mimoriadne sústredenie sa. Januárový nov vás tentokrát môže nahnať do postelí. Na vášeň a nehu rovno zabudnite. Kto zanedbával svoju imunitu a nedopoval sa vitamínmi, toho teraz pravdepodobne skolí nepríjemný bacil. 

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

03.01.2017 08:41

Baranček môj, snaž sa, nech sa nič nepokazí a všetko sa len na dobré obráti...

Vaše meno:

Anna pistovičová

Anna pistovičová

03.01.2017 14:36

uvidime

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

03.01.2017 22:07

uvidíme čo bude

Vaše meno:

Monika Kristofová

Monika Kristofová

14.01.2017 14:23

panna- pravda

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE